Howrse gra :)

Wiem, wiem. Ale i tak ładnie schodzą 😉
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
08 grudnia 2011 23:18
No to mamy nowy sposób na zdzieranie z ludzi kuponów, zestawy kart za kupon. Nawet kupilam sobie jeden, oczywiscie dostalam standardowy zestaw, 3 brazowe i 2 srebrne, z czego 4 mi sie powtorzyly a 1 byla nowa kolekcjonerska, to sie zaczyna robic smieszne  😜
beznadzieja z tymi kartami :/ ciągle mi się powtarzają, nawet te, które kupiłam za kupon :/
u mnie tak samo 🙁


kto ma diamenty? wymienię się, ale oczywiście bez przesady z wymianami typu 2 diamenty za objęcia, lub diament za ro
na com mam juz 7 siodlo szyte...
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
09 grudnia 2011 12:48
sprzedaj, na com całkiem fajna kase można dostać za nie 😎
ehhh :/ dałam200tys za złotą

mam 13ml i zrobiłam się sknera  😂
Ja też, im więcej kasy, tym bardziej mi szkoda wydawać 😀
ale kupiłam złotą i mam pierwszego Graniego  😉
Taka prawda, że żeby coś naprawdę sensownego wygrać w zdrapkach trzeba by było mieć mnówstwo diamentów ;|
Wreszcie, po 8 próbach, urodził się rożek. 😀 Co prawda ogierek, ale co tam, i tak fajnie. Dostałam też Grani (klacz), chociaż nie bardzo mi zależało. 🙄
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
09 grudnia 2011 18:57
Właśnie miałam RO w ufo! Mój pierwszy ufoRO 😁
ze zdrapek miałam dzisiaj drugi raz objęcia  😍
i kupiłam na wymianach 2 sztuki za 400 tys i w sumie mam 12 sztuk  💘

skończona więc mogę się pochwalić  💘
http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=6038847
masakra mam 8 kart na wymianę, a nie mam diamentów :/ ja pierrr...

kto ma diamenty na wymianę?



A'propos Graniego.
Może ktoś mi to przetłumaczyć na moje?

Tylko raz na cały czas gry, 1 dnia miesiąca, jeśli posiadasz chociaż jednego żywego konia z każdego rodzaju, jednego z nich możesz zmienić w nowego boskiego. Będzie to Slejpnir Palomino.

Czyli że co? Że jak?
chyba coś odkryłam odnośnie złotych i diamentowych kart. dzisiaj jest sobota i dostałam złotą kartę, jutro dostanę pewnie diamentową 🙂 wydaje mi się, że w weekendy dają lepsze karty po prostu 🙂
Cierp1enie - mam to samo, idealnie byłoby, gdyby można było wymieniać karty jak przedmioty na czarnym rynku
edit. na polskim nic takiego nie ma, tylko na com :/
Nie mogę zweryfikować maila na com, nie przychodzi mi e-mail od howrse 🙁 spam przeszukany, nie wiem co mam zrobic.

Karty standardowo beznadziejne, same powtórki  😵
A'propos Graniego.
Może ktoś mi to przetłumaczyć na moje?

Tylko raz na cały czas gry, 1 dnia miesiąca, jeśli posiadasz chociaż jednego żywego konia z każdego rodzaju, jednego z nich możesz zmienić w nowego boskiego. Będzie to Slejpnir Palomino.

Czyli że co? Że jak?


Grani jest koniem boskim, który powstaje z popiołu, jak Feniks. Każdego dnia traci zdrowie. Jeśli przeżyje 30 dni od czasu swoich narodzin lub odrodzenia, po tym czasie dostaniesz diament za wysłanie go do Nieba. Możesz ożywić go Puszką Pandory lub poprawić jego stan dzięki Czarnej Orchidei.

Grani występuje w 12 odmianach, z czego 2 są żeńskie. Tylko raz na cały czas gry, 1 dnia miesiąca, jeśli posiadasz chociaż jednego żywego konia z każdego rodzaju, jednego z nich możesz zmienić w nowego boskiego. Będzie to Slejpnir Palomino.
Grani może pokryć klacz swojego rodzaju, wynikiem czego będzie kolejny Grani.

z polskiego
Tak właśnie przypuszczałam, że w tych kartach za kupony wcale nie będzie fajnych rzeczy. I widze też teraz, że twórcy nie są zadowoleni z dotychczasowych zakupów i próbują zmobilizować ludzi do kupowania kart za kupony, bo za logowanie już zaczęli dawać 4 brązowe karty a nie 3 tak jak wcześniej. Jeszcze troche i na koniec będą same brązowe dawali :P
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
10 grudnia 2011 11:39
ja na diamentową nawet nie liczę ;p same powtórki. A Graniego to jakoś nie chce mieć 🙂
A żeby mieć tego Slejpnira Palomino to trzebaby poświęcić na niego conajmniej 5 milionów. No bo 6 Granich jest z kolekcji (trzeba uzbierać 5 diamentowych kart), 2 się urodzą... ale zostają jeszcze 4 które trzeba po prostu kupić na bezpośrednich sprzedażach. No a ceny przekraczają zawsze milion z tego co widziałam. I jeszcze trzeba mieć szczęście żeby trafić na te co się ich nie ma.
Pytanie do tych, co mają konta na com: jakie macie maile? wp? o2? a moze coś innego?

Mam kamień filozoficzny na com do wymiany za coś na pl, ale nie mogę zweryfikować maila  🙁
W sklepie można teraz kupić diament za 25 tys 🙂
Pytanie do tych, co mają konta na com: jakie macie maile? wp? o2? a moze coś innego?

Mam kamień filozoficzny na com do wymiany za coś na pl, ale nie mogę zweryfikować maila  🙁


Też miałam ten problem. Nie wysyłało mi maila z weryfikazją na pocztę na wp.pl. Założyłam sobie pocztę na gmail.com i tam bez problemu mail doszedł
Qentica ja mam na onecie i żadnych problemów nie mam.
Nie moge zmienić maila, w my account ciagle znajduje sie ten z o2, jak wchodze w change my account, jest z gmaila... Chore to jakies. Po wylogowaniu i zalogowaniu znowu wszedzie jest ten z o2  🤔
do ilu lat żyją osiołki 🙂
czy jest jakiś limit ich kryć ?🙂
czy istnieje jakakolwiek wymiana rzeczy z CR między użytkownikami ?
przepraszam , że takie pytania i tyle, ale dawno w to nie grałam, i ponownie zaczynam 😀
Osły można kryć tylko 3 razy, ogiery mają tylko 3 krycia.

Rzeczy z CR wymienia się / wysyła przez sklep i wymiany przedmiotów czy jakoś tak...
Kurcze, nie potrafię sobie poradzić z  treningiem koni do GP 🤔 nie wiem co ja robię źle że umiejętności mają do kitu, może mi ktoś sensownie poradzić  jak trenować żeby te umiejętności były wysokie?  :kwiatek: odwdzięczę się diamentem.
Gdzieś kiedyś czytałam, że najpierw powinno się wykorzystać zabawy z towarzyszem, przejażdżki i zawody, a na końcu treningi, ale nie wiem ile w tym prawdy, nie próbowałam nigdy. No i przydaja sie chmurki, bo um wzrastaja tylko do 25go roku zycia  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się