Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

ale skad przekonanie ze to dla dzieci lalki?


chociażby na podstawie wstawionej wcześniej aukcji.
Znajduje się z dziale dziecięcych zabawek. makabreska  🤔wirek:
Strasznie brzydkie stopy ma ta lalka z linku Cierpienie - kto widział noworodka z takimi stopami jak u Hogaty 😀

Dempsey - fajny team z nich jak zwykle 🙂

My po urodzinach i umordowałam się strasznie, a horda dzieci (6 chłopaków, 2 dziewczyny) miała pomysły nie z tej ziemi, dorośli też się chyba dobrze bawili 😀
Dom na razie posprzątany połowicznie, wyglądał jak po nalocie..

Dziś Kaziut wziął do przedszkola pierniczki na poczęstunek i zdjęcia swoje od noworodka do 3 lat, do oglądania z dzieciakami 🙂
Sto lat dla Kaziuta!
Spełnienia marzeń!
A dzięki! 🙂
Sto lat!!!
Stóweczka!
Deborah dorobiłaś się już drugiego potomka - gratuluję, a Michaś mi już 3 lata! Duży chłopak!
Zośka Laguny jaka duuuuża dziewczynka 🙂
Niesamowite jak dzieci szybko się zmieniają 🙂
Poza tym widzę, że ten wątek cieszy się ogromną popularnością 😉
nie wiem czy znacie, rewelacyjna sprawa, zwłaszcza jak daje się dzieciakom wodę
kupiłam niedawno, namówiłam siostrę męża, jednak kupiłam sporo drożej, dziś skusiłam się na drugą i namawiam mamę na zakup
http://www.kupbon.pl/cala-polska/zdrowie-i-uroda/325,bon-na-butelke-bobble-sprawdz-dlaczego-w-stylowej-butelce-bobble-zakochaly-sie-miliony-ludzi-na-calym-swiecie-kupbon-i-dolacz-do.html

a poczytać można więcej na stronce
http://www.waterbobble.pl/
Fajna sprawa ta butelka.
Ja używam dzbanków Brita 😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
19 grudnia 2011 20:29
gwash najlepsze życzenia  :kwiatek:

dziewczyny co sądzicie o bucikach GUCiO?
moje dziecko coraz więcej stoi i zaczyna tuptać wzdłuż kanapy wiec chyba czas na buciki.


W jakich sklepach można kupić te butki? Jak dopasować, ile zostawić rezerwy ?
Dziękuję za życzenia.

Ja je uwielbiam do tej pory, niestety skończyła się rozmiarówka, Kazio dokańcza po domu jakieś ostatnie 28, większych już nie robią 😀
Fajne są na lato i po domu.

Kupić można na ich stronie, tam jest cała procedura mierzenia stopy, w Rzeszowie były też w Bartku na dąbrowskiego i tam na początku kupowałam, potem już wysyłkowo.
Tylko że strasznie podrożały, ja pierwsze kupowałam za bodajże 80 zł :/
agull   Dążąc do celu
20 grudnia 2011 11:20
Słuchajcie mam pytanie - ile pieniędzy daje się teraz na chrzciny?
Rodzina mojego P. - chrzczony będzie synek przyrodniego brata P.
Proszę o podpowiedź jakąś bo chrzciny mamy DZIŚ.
A Twój P będzie chrzestnym?
efeemeryda   no fate but what we make.
20 grudnia 2011 13:01
Pozdrawiam przyszłe mamy i obecne  :kwiatek:
czy któraś z Was się orientuje ile kosztuje cesarka prywatnie? najlepiej w prywatnej klinice? (Kraków, Wrocław, Katowice)
chodzi o jakiś przedział cenowy  😉
Słuchajcie mam pytanie - ile pieniędzy daje się teraz na chrzciny?
Rodzina mojego P. - chrzczony będzie synek przyrodniego brata P.
Proszę o podpowiedź jakąś bo chrzciny mamy DZIŚ.


nie daje sie pieniędzy
agull   Dążąc do celu
20 grudnia 2011 13:40
Muffinka, nie, mój P. nie będzie chrzestnym.
Dodofon w tym przypadku pieniądze są chyba najodpowiedniejsze - mały urodził się jako wcześniak i ważył 900g, ma za sobą jakieś operacje, teraz kolejna przed nim, rodzice są młodzi, wiem, że potrzebują pieniędzy by małemu kupić to co jest niezbędne w danej chwili. Ja wiem, ze oni te pieniądze rozdysponują uczciwie i napewno nie wydadzą na siebie czy na głupoty.
Jak to nie daje się pieniędzy  😲 my od wszystkich dostaliśmy kasę  😲
To chyba znowu co region to obyczaj.
pokemon - nie wiem
u nas w rodzinie - sie nie daje po prostu...
daje sie srebrną łyżeczkę, srebrną grzechotkę, czy medalion z matką boską, łańcuszek złoty z krzyżykiem
zabawki i inne duperele

btw - choroba zmienia sytuacje - daje sie ile się ma
No widzisz, u nas nikt nie dał niczego takiego. Dzida dostała co prawda jakieś złote klejnoty  😁 ale to tak przyszłościowo na dorosłe życie.
W sytuacji agull to po prostu dałabym jak najwięcej.
agull   Dążąc do celu
20 grudnia 2011 14:37
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:
moj krasnoludek konczy dzisiaj rok... i chocby nie wiem jak patetycznie to brzmialo, jest najlepszym co mi sie w zyciu wydarzylo 🙂
Victor rok temu i dzis....

Sto lat dla Kazia i Victora.

Sliczne zdjecia Lalena :-). Staracie sie o rodzenstwo ze Synek trzyma kwas foliowy ?;-)

Gwash super pomysl z tymi zdjeciami. Podobaly sie dzieciom?

My dzis po Jaselkach. Bylo cudnie. Takie maluchy jako aktorzy sa przewspaniali :-)
galop, nie 🙂 to czysty przypadek, dopiero po zrobieniu zdjecia uswiadomilam sobie skojarzenia jakie moze wywolac 🙂 czekamy jeszcze do konca przyszlego roku i do dziela 🙂
Sto lat dla Victora 😉

My też dostaliśmy troszkę kasy na chrzest - od jednych dziadków (moich teściów) i od pradziadków. Ale ja powiedziałam z góry że chciałabym aby młody miał pamiątki z chrztu więc dostał jakieś tam typowie prezebty - łańcuszek, medalik, łyżeczka itd.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
20 grudnia 2011 19:07
Sto lat, sto lat dla Kazika i Victora! Ależ ten czas zasuwa, pamiętam jeszcze, jak się urodziły bliźniaczki Złotej i pamiętam pierwsze fotki gwashowego Kazia... Rany, to znaczy, ze ja już długo do tego wątku zaglądam :p

gwash, a jak Ty się czujesz w ogóle?
BASZNIA   mleczna i deserowa
20 grudnia 2011 22:17
gratulejszyn!
No i ja też serdecznie gratuluję! 😅
Basznia urocze łaciaki 🙂

Maleństwo no to wychodzi na to że 4 lata 🙂 Ja nawet w miarę, tzn rano o dziwo najlepiej, wstaję i mogę nic nie jeść, iść do pracy i nie jest mi niedobrze. Potem od około 2-3 jest coraz gorzej.. Niedobrze mi, potem robię się b. głodna więc coś jem po czym znowu mi niedobrze 😀 i spać się chce, a tu niestety przy drugiej ciąży nie poleżę zbytnio, dopiero wieczorem padam.
Ale jakoś leci to już chyba 9 tydzień się zaczyna..

Galop no taki zwyczaj w przedszkolu, poza tym tańczą, coś mu śpiewają i dostał książeczkę z rysunkami od wszystkich dzieci. Fajne 🙂. Pierniczki zostały pochwalone, ponoć zniknęły błyskawicznie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się