Końska rewia mody cz. 3

taggi   łajza się ujeżdża w końcu
21 grudnia 2008 18:20
asds - to fakt - wygorowana cena i zastanawialam sie kilka dni, ale w koncu sie zdecydowalam bo zalezalo mi na wkladzie amortyzujacym a jak patrzylam na inne czapraki tego typu to niby tańsze ale z drugiej strony strasznie shitowe - np. szyty recznie czaprak z wkladem amortyzujacym czyt. podwojna warstwa materialu (bez zadnej pianki, wypelnienia itp) i sprzedawca, ktory nie byl mi w stanie odpowiedziec czy czaprak jest wyciety pod siodlo skokowe czy uniwersalne (trudno to bylo ocenic ze zdjecia). gdy o to pytalam, dostawalam odpowiedz "tak - czaprak jest wycięty." 🤔 no a poza tym ten wydaje sie byc dobrej jakosci - zobaczymy jaki bedzie w rzeczywistosci🙂😉
wątek zamknięty
wydzieliłam posty o stronie do osobnego wątku TUTAJ i wrzucam cytaty postów, które do niego nie weszły / a.

Ja poszukuje czaprak z kolekcji looney tunes ze strusiem pędzi wiatr..


Dramka, na gnl sprawdzałaś?


To i ja się pochwalę:
Profesjonalnie, w pracy, w czerwieni:

Oraz beż-czerń:




A ja dalje poluje na owijki Lidlowe czerwone i granatowe ;/


wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
22 grudnia 2008 14:09
Może nie kolekcja, ale fajny czaprak to jest i już go cioram niemal rok i nic mu nie ma😉 Tylko biały trochę się zbrudził, ale to nic dziwnego na moje warunki 😉 (ja mam cały czarny z tym białym)

wątek zamknięty
dla przypomnienia kasztan w beżu i limonce


wątek zamknięty
A tu Gniadoszki w czerwieni, zółtym i Ciemnym niebieskim ;D


. Hawajka .



wątek zamknięty
justyna-- w limonce super  😜 w beżu też, ale jednak limonka to TO. Czy to zdjęcie z Janowa?
wątek zamknięty
a ja się zastanawiam nad jakimś nowym kolorkiem.Dla gniadoszka konkretnie.Posiadamy granat.
Zdecyduję się chyba na czarne owijki i dowolny kolorystycznie czaprak albo ew. na dowolne kolorystycznie owijki i czaprak.
doradzicie ??
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
22 grudnia 2008 17:35
Blondyna jako gniadosz tez moge polecic:

-czerwony!!!
-czarny
-granat
-złocisty beż
wątek zamknięty
do czerwonego czapraka nie jestem przekonana - ale mam zamiar kupić czerwony kantar to zobaczę jak to wygląda 🙂
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
22 grudnia 2008 18:03
Ja na gniadego mam czerwoną Phrade LAmicellowa , która w pochmurne dni wyglada jak malina🙂 . Ale i tak gniademu w niej ślicznie , wiec Phrade czerwona na gnaidosze moge smiało polecic
wątek zamknięty
Blondyna bierz czarne owije, są super uniwersalne. A z fajnych kolorków na teraz- może grafit, jakieś beże? Albo na wesoło jakaś złamany żółty.
Czerwony- tragedia, nie polecam, za to ciemne bordo- super.
wątek zamknięty
Monny   bez odbioru .
22 grudnia 2008 21:54


różowe  😜 😜 😜
wątek zamknięty
Blondyna
beż
ecru (czy jak tam się to pisze)
czekoladowy
błękit
szary
grafitowy
tylko nie czerwony  🙇
bordo
żółty
pistacjowy (equi-shop ma chyba jeszcze wyprzedaże i są takie czapraki ze starej kolekcji eskadrona)
do gniadego to praktycznie każdy kolor pasuje 😉
wątek zamknięty
blondyna
bordo  😍
boskie kolor ma anky oxblood, zalezy w jakim świetle jest ;] raz jest ciemne bordo wpadające w brąz a raz ciemna mailina  💘
mosze jakiś grafit?  😀 😀
wątek zamknięty
Blondyna  wszelkie odcienie niebieskiego, zieleni i beżowego,  może być np. Lamicell Mirage, czy Eskadron
wątek zamknięty
Gniady w czerwonym wygląda jak wóz straży pożarnej  🤣

Za to bordo jest piękne, uniwersalne, pasuje do każdej maści, gniady, siwy, na kasztankach też mi się widzi - tylko chodzi o takie bordo żywe, krwawe (ale taka krew tętnicza  🤣, oxblood jest dla mnie ciut zbyt zgaszony i malinowy, taki "zakrzepnięty"😉.



wątek zamknięty
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
23 grudnia 2008 11:37
Quanta- jak dla mnie przepięknie!  😍
wątek zamknięty
quanta- ale bosko wygląda w bordowym  😜  🏇
🚫 quanta doszły do Ciebie moje pw ?
wątek zamknięty
Quanta bosko wam w tym bordzie w ogóle siwki w bordo to dla mnie coś pięknego zawsze i wszędzie😉

Ale mam inne pytanie, przepraszam jeśli było tu lub na starej volcie bo gdzies na pewno było, sama pamiętam takie zdęcia, chodzi mi o czapraki w kolorze ciemnego fioletu - takiej śliwki....sama też czegoś poszukam ale jakbyście mieli pod ręką jakieś zdjęcie i nazwę firmy byłabym wdzięczna, bo przed chwilą stwierdziłam że właśnie taki kolor mi się strasznie podoba...
wątek zamknięty
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
23 grudnia 2008 13:51
Magdzior O taki kolor Ci chodzi?
fioletowy pad ANKY  owijki JumpTec



Pozwoliłam sobię wkleić cytat z drobnymi zmainami.  😉
wątek zamknięty
Zuziastadzieki za pomoc, o cos takiego mi chodzi choc mogłby byc ciemniejszy/intensywniejszy
coś taki jak ten Anky na stronie --> http://pasi-konik.pl/pl,product,268692,anky,pad,pod,siodlo.html drugi od lewej w zakładce zdjęcia - jaki to kolor?

Tylko wszystko byłoby piękie gdyby nie to, że narazie szukam wszechstronnego i ujezdzeniwego... wydawało mi sie z łatwo znalesc taki kolor a teraz przeglądam sklepy internetowe i nic ciekawego nie znalazlam...
wątek zamknięty
quantanamera  ŁAŁ ! tyle powiem 🙂 naprawde super  😁  👍
wątek zamknięty
przegląd mojego w różnych czaprakach... od zdjęc bardzo starych do starych  😁

biały no name, który oddałam  🤔wirek:


beżowy LC Basic




bordowy Global Verona  💘


i szary HKM, który wygląda okropnie na moim pseudogniadym koniu


na rozdziewiczenie czekają jeszcze beżowy HKM (taki sam jak szary) i czarny HKM z diamencikami  👀
wątek zamknięty
karolinag4- nie chcesz się pozbyć tego szarego HKM-u? 😎
wątek zamknięty
orzeszkowo   fairytales don't come true
23 grudnia 2008 14:31
błękitny niciak 🙂

niestety zdjęcie robione telefonem  🤔
wątek zamknięty
orzeszkowo- ale słodko wygląda  💘 jak cukierek  😁
wątek zamknięty
Laguna - może i chcę, na razie nie mam jak pojechac do konia i wziąć rzeczy...  😉 Pogadam z jedną osobą, zobaczymy co da się zrobić, ale jakby co, to będę pamiętać  😉
wątek zamknięty
To pamiętaj o mnie. Bo miałam takiego HKM-a, super się na Cyronie prezentował i głupia sprzedałam za grosze 🤔wirek:
A owijki nadal mam od kompletu, więc teraz mnie korci odzyskać taki czaprak 😉

A tak zestaw wyglądał na Cyronie



wątek zamknięty
znalazłam ładny fioletowy czaprak --> i lece szukac dalej
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
23 grudnia 2008 15:21
Quanta wszystko zależy od odcienia czeerwieni, bo to chyba wóż strażacki nie jest:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.