Końska rewia mody cz.VI (2012)

basteros - nie przeczę, dlatego też dwa razy w swojej wypowiedzi użyłam stwierdzenia "dla mnie". Czyli wyrażałam tylko swoją skromną opinię. Każdy ma swój gust i tego trzeba się trzymać. To nam ma się przede wszystkim podobać to co kupujemy  😉 Więc nie bież sobie mojej opinii absolutnie do serca. Moje konie również mają w swojej garderobie rzeczy, z którym moja druga połowa się śmieje, ale gdybym miała go słuchać....  nie miałabym nic  😉 Tak więc  :kwiatek: nie bądź zła, jeśli Twój koń ci się w czymś bardzo podoba, to znaczy, że wygląda pięknie! Tego się trzeba trzymać i jeszcze raz  :kwiatek:

Izunia - mam brillanta właśnie i nie jest aż tak, tak czarny. To bardzo ciemny granat, ale nie aż tak  😉 Możliwe, że mój monitor przekłamuje kolory. Dlatego pisałam, by wypowiedział się ktoś jeszcze. Po za tym ten kolor to jeden tych ciężkich do "złapania".
wątek zamknięty
Amarotsa, bo to jest impuls. Zdjęcie oddaje bardzo dobrze jego kolor (oczywiście w świetle naturalnym by bardziej byl widoczny granatowy kolor). Brillant jest faktycznie głębokim granatem, ale impuls to baaardzo ciemny granat..a na tle tych niebieskich to już w ogóle wygląda jak czarny...
wątek zamknięty
akzzi - nie widziałam nigdy impulsa na żywo, więc nie chcę się wypowiadać na prawdę, bo tylko zamieszania narobię. Wierzę Ci na słowo  😉.
wątek zamknięty
na zdjęciu dochodzi też kontrast między tymi jasnym, a nim. Dlatego wydaje się taki czarny 😉
wątek zamknięty
Amarotsa , absolutnie sie nie gniewam  😉

Wlasnie szukam podkladki z naturalnego. Strasznie sie napalilam na Mattesa granat z jasnym futrem, ale troszke mi szkoda 450 z 🤔 Tym bardziej, ze wlasnie zamowilam siodlo, ochraniacze nowe, nowy popreg i napiersnik i jeszcze pare drobiazgow... i te rzeczy plus pare drobiazgow (bez siodla) szarpnely mnie 2000 zl  🤬 HA!!! A jak jeszcze patrze na te wszystkie wasze rzeczy to od razu wchodze na konto i przeliczam - Czy jeszcze cos moge sobie zamowic?  😵
wątek zamknięty
mam jeszcze takie porównanie: polopad marone i owijki nougat.
wątek zamknięty
Nie narzekaj na 450 zł - są tacy, którzy muszą za taką samą zapłacić 650 zł albo i lepiej...  😉 W Niemczech Mattes jest drogą i bardzo wysoko cenioną firmą. Ceny na prawdę powalają  😉
wątek zamknięty
Wyobrazam sobie, jak to w Niemczech bywa  😉 U mnie jest jeszcze drozej w NO  😵
Kupie ja, ale troszke musze odczekac  🙁 Graf mial zabieg, pozniej witaminy, pierdelety i konto usycha w zawrotnym tempie 😲
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
20 stycznia 2012 19:01
Nici Starlight w ogłoszeniach DL tanio - jak ktoś szuka 😉
wątek zamknięty
Dziewczyny potrzebuję porady które lepsze zdjęcie do szmatko?


Ponieważ na derce jest plamka to czy mogłabym poprosić jakąś dobrą duszę żeby ją wyretuszowała?  :kwiatek:
i jeszcze 1 zdjęcie


Nadadzą się?
wątek zamknięty
Cordkowa
Niciak jest zdecydowanie za jasny, taki szarawy wyszedł, z wstawionych zdjęć lepsze drugie, ale imo żadne nie oddaje koloru.
wątek zamknięty
armara a da się podkręcić kontrast czy nasycenie kolorów żeby było dobrze?  🤔
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
20 stycznia 2012 21:07
Cordkowa, tyle się da:
wątek zamknięty
dobra skoro mówicie że nie oddaje kolorów, to postaram się cyknąć coś bliższego prawdzie. Nic na siłę, galeria ma być ładna i pomocna  😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
20 stycznia 2012 21:12
Ja tam starlighta (tfu:hellblau) na oczy nie widziałam, więc nie mam pojęcia, ale wnioskuję, że powinien być bardziej niebieski?
wątek zamknięty
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/54/1508#i
to zdjęcie bardzo fajnie oddaje kolory derki  😉
wątek zamknięty
Dralony i Polary Eskadrona wypadają tak samo rozmiarowo?
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
20 stycznia 2012 21:33
Nie 😉 a po praniu już stanowczo nie bo dralon się kurczy :P
wątek zamknięty
Dlaczego nie oddaje koloru Helblaua ? 🤔 Jak najbardziej oddaje, z tym że na szmatocholikach wszystkie foty są robione w słońcu a to jest przy brzydkiej pogodzie. Jak dla mnie foty super i nie widze przeszkód żeby znalazły się na szmato.
wątek zamknięty
Jeśli mamy polary 145 cm i na długość są dobre, trochę obcisłe w "klacie" - to dralon 155cm? Nie będzie wyglądać jak kiecka i wisieć na klacie? RipStopy 155cm wiszą na klacie strasznie, 145cm znów obcisłe...
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
20 stycznia 2012 21:40
Dralon "zbiega" sie po praniu na grzbiecie na pewno 😉 ale w klacie nie patrzyłam (ale wnioskuję że ciut też 😉 )



co myślicie o takim zawijaniu wink? fajne czy jednak nie?
wątek zamknięty
Dralon "zbiega" sie po praniu na grzbiecie na pewno 😉 ale w klacie nie patrzyłam (ale wnioskuję że ciut też 😉 )



co myślicie o takim zawijaniu wink? fajne czy jednak nie?



Ja wlasnie sie zastanawialam, czy nie dokupic owijek jeszcze jednych, żeby dokładnie tak móc zawijać 😀 Mi się podoba.
wątek zamknięty
Demonowa
Dla porównania fotka ze słabszego oświetlenia


Zdjęcia cordkowej są bardzo ładne, ale kolor jest inny. Może uda się go podrasować  👀
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
20 stycznia 2012 22:10
Mnie też ale trenerka mnie zabije  😂!
wątek zamknięty
orientuje się ktoś jakie owijki pasują do dusk blue?  😜
wątek zamknięty
Nie uwierzycie co dzisiaj znalazłam na dnie oksera... nowe owijasy ANKY MADEIRA !  😜
+ polopad z Bloom 😀



o nie,w tym miesiącu kupilam 7 szmat -,-
wątek zamknięty
agull   Dążąc do celu
21 stycznia 2012 11:40
Jakie owijki pasują do marone oprócz Eskadronowych?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
21 stycznia 2012 12:12
zalcia, haha, ale fart 🙂 Swoją drogą, ja bym tak chciała móc 7 szmat miesięcznie kupować :P

Cordkowa, piękne zdjęcia 🙂 O kolorze się nie wypowiadam, bo go nigdy na żywo nie widziałam 🙂
wątek zamknięty
A moze to sie nada?
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
21 stycznia 2012 14:15
Tyle rzeczy mi się podoba z ogłoszeń, a jestem tak potwornie spłókana  😵

Swoją drogą założyłam ostatnio cottona beige z owijkami pod lamówkę aubergine i... to jest chyba najlepszy kolor mojego konia  🤔wirek:  😍 Postaram się uwiecznić, może uda się w poniedziałek  🏇

Medziiik, to wygląda paskudnie, serio takie zawijanie w ogóle mi się nie podoba.  🤬
Mąka, chyba teraz lepiej oddaje kolor  👀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.