Końska rewia mody cz.VI (2012)

juliadna   siwek czarnogrzywek <3
21 stycznia 2012 14:27
zalcia97 łaa upolować w sklepie nowe owijki anky madeira to niezły wyczyn  😁


A Klusek dziś debiutował w ES Scarlet Red + owijki Anky Grey


wątek zamknięty
Juliadna, piękne zdjęcie 😜  nie ma to jak zimowa sceneria i  cudny model.
wątek zamknięty
juliadna , klusek przytył?
wątek zamknięty
juliadna ładnie mu, ale Lolek wyglądał lepiej 🙂 A on coś mało mamuci jest jak na fiorda zimą 😁
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
21 stycznia 2012 15:36
anai dzięki  :kwiatek: :kwiatek:
Martuha powiem bez bicia że od 3 tyg miał przerwę bo ani ja oni moja mama nie dałyśmy rady go ruszyć  🙄 ja cały tydzień byłam chora albo na wyjazdach ;/  więc pewnie tak, ale jak się stoio obok niego to słabizna jest zapadnięta a wcześniej tak nie było...  Tak czy siak na wiosnę bierzemy się mocno do roboty 😀

edit: Zapomniałam Tobie Demonowa odpisać. Fakt Lolo wygląda dużo lepiej 🙂
Czeko jest zarośnięty  😀 ale nie widać jakoś tak bardzo na tym zdjęciu

tu widać bardziej :

wątek zamknięty
juliadna właśnie się dzisiaj śmiałam,że cud dokonałam :PP ślicznie Czekowi w tym  💘 :kwiatek:
wątek zamknięty
Juliandna śliczne fotki.Chciałam się zapytać czy czaprak eskadron brillant  copper i apricot są do siebie podobne.
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
21 stycznia 2012 18:37
Juliadna, IMO wygląda SUPER!!  😜
Etosha,
Apricot


cooper


Moim zdaniem to dwa zupełnie różne kolory.

(fot. szmatoholicy oczywiście 🙂 )
wątek zamknięty
Sela   Wild horses couldn’t drag me away
21 stycznia 2012 18:42
Stałam się szczęśliwą posiadaczką czapraka euro star excellent navy-grey melange.  😜
Czekam na owijki i wrzucam foty. 😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
21 stycznia 2012 18:51
arivle dla mnie jest tylko "fajnie"    😀
Sela mrrr 😀😀 to czekam z niecierpliwością  😎
etosha   :kwiatek: 

Apricot : klik

Cooper: klik
wątek zamknięty
Macie racje dziewczyny ,że są różne.
Apricot bardzie w pada w kolor Morelowy ,a copper bardziej w łosoś.
wątek zamknięty
etosha cooper jest kolorem bardzo jasnym natomiast apricot dość intensywnym
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
21 stycznia 2012 19:30
Juliadna, no widzisz, dla mnie jest to absolutny szał, chyba najlepszy komplet zaraz po polopadzie moon i hortensji dla niego!  😍
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
21 stycznia 2012 19:40
arivle oo! Ja go lubuję w brillancie aubergine  😎 tylko niestety zdjęcia były robione już kiedy słońce zachodziło i było mocno zółte i urok prysł  😕 
wątek zamknięty
juliadna a będziesz się kiedyś wyzbywać Polopada Moon ? 😁
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
21 stycznia 2012 19:44
Demonowa nie prędko  😁 😁
wątek zamknięty
Nie uwierzycie co dzisiaj znalazłam na dnie oksera... nowe owijasy ANKY MADEIRA !  😜
+ polopad z Bloom 😀

o nie,w tym miesiącu kupilam 7 szmat -,-


Ja przez całe swoje życie kupiłam 8.  😀  Czuję się taka uboga szmatoholicznie...
W okserze stacjonarnym wydłubałaś takie cuda? Muszę chyba kiedyś tam zajrzeć albo zadzwonić do właścicieli. W sumie pewnie niedługo przywiozą do nas córkę na obóz, więc z nimi pogadam.  😀
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
21 stycznia 2012 20:38
kiedys forumowej Janie w okserze wydłubali nówki Anky banana  😉
wątek zamknięty
Sela   Wild horses couldn’t drag me away
21 stycznia 2012 20:47
Już może jakieś przecieki z nowej kolekcji Eskadrona?
Nie mogę się doczekać  😉
wątek zamknięty
Altiria - heh, no ,przesadziłam w tym miesiącu. I teraz właśnie kupiłam niciaka. Ja już nad tym nie panuję. OBIECUJĘ,że w lutym nie kupię ANI JEDNEJ szmaty ..bo to stanowczo za dużo, co ja teraz robię  😵  Też się ździwiłam,jak je zobaczyłam. Stoję i: yyyyy,proszę Pani,czy ja dobrze widzę? Bo...to chyba niemożliwe,czy to na pewno Madeira? :P  Stwierdziłam,że muszę chyba w sobotę polecieć do oksera i go całego przetrząsnąć, może znajdę coś fajnego,chociaż wątpie,bo teraz nawet padów Anky nie ma, a jak te owijki się tam odchowały,to ja nie wiem(pewnie czekały na mnie) ;D
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
21 stycznia 2012 20:55
Sela ja też bym chciała już wiedzieć  😎

wątek zamknięty
ja też,zwłaszcza,że ta kolekcja mnie nie powaliła ..  😉
wątek zamknięty
i ja bym chciała wiedziec 🙂
wątek zamknięty
Sela, jeszcze za wcześnie, prawdziwe zdjęcia ostatniej kolekcji były może hmm tydzień przed wprowadzeniem do sklepów?
edit: a kiedy są nowe kolekcje anky? słyszałam, że w lutym...
wątek zamknięty
Ja liczę na coś zielonego w nowej kolekcji Eskadrona, bo ostatni raz było coś zielonego w navy/green z J/Z 2010, a niebieskości i granaty są W KAŻDEJ kolekcji.  🤔wirek:  Lubię bardzo mojego konia w petrolu i navy, ale ile można? Mogliby jeszcze powtórzyć beluga/flax.  😁

Mam zdjęcie hazela, niestety halowe, nie wyszło mi coś zrobienie zdjęcia na dworze.  🙄

Stwierdziłam, że muszę częściej kupować nowe szmaty, bo mój koń jak dostaje nowy czaprak, to zaczyna od razu lepiej chodzić.  🤔wirek:
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
22 stycznia 2012 00:42
Na wstępie przepraszam za ilość zdjęć, która się teraz będzie pojawiała. Razem z Nadżafową zebrałyśmy dziś do kupy resztę czapraków, padów, derek, kantarów etc i wzięłyśmy się za zdjęcia. Pogoda przekomiczna: pochmurno-słonecznie, pochmurno-słonecznie. Niestety lampa w międzyczasie padła, zrobiło się szaro-buro i nie wszystko się udało. Nie mniej jednak, zmęczyłyśmy się bardziej niż na porządnym treningu :P O koniach nawet nie wspomnę. Wstawiam więc tematycznie, bo w jednym poście raczej nie dam rady.

Na początek wszystkie niciaki: olive, creme z 'Pinki-Smurf' i kiwi (istny koszmar fotograficzny - bawi się w kameleona i wali po oczach) + derka bicolor navy/ocean. Które wstawić do szmato?

niciak olive





niciak creme











niciak kiwi + derka limegreen z 'Bloom'















derka navy-ocean + ANKY aquarius






wątek zamknięty
ale extra kucykowi w niciaku kiwi 😜 trzecie zdjęcie z nim i derką limeegreen do szmato  🏇
i ta dera eskadrona navy-ocean  😍
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
22 stycznia 2012 01:50
akzzi, kolor super, ale nie lubię tych koników 🙂 Chyba zrobiłam się bardzo wybredna.


I jeszcze jedna mała porcja na dobranoc, tym razem dwie ANKY.

coffee


aquarius





wątek zamknięty
emptyline najładniej Twojemu w kiwi!  😍
wątek zamknięty
emptyline aquarius obłędny na obu  😜  💘
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.