Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

jak ktos bedzie na N i na C to prosilabym o fotki dla nas 🙂 kon Fobos
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
26 grudnia 2008 14:10
Jak ogarnę siebie i konia to zamienię się w fotografa  😉
milciaa występujesz w roli zawodnika?
Zuziasta, bedziesz miala wieeele godzin na to ogarniecie. W Sopocie zawody nie ida szybciutko. 😉
Dziewczyny, a nie wiecie co z tymi ujeżdżeniówkami? 🙁
Na razie glucha cisza. Ciekawe czy w ogole sie odbeda,
To mnie właśnie interesuje. Wiem, ze jak wyślę maila to i tak nie dostanę odpowiedzi...
Cały Sopot...nigdy nic nie wiadomo. A nawet jak coś jest zaplanowane to pewnie i tak pójdzie coś nie tak :P

A tak troche z innej beczki (nie wiem w jakim temacie to w sumie napisać) czy ktoś coś wie na temat remontu stajni 1b?? To jedna ze stajni w kwadracie...

Na razie nie widać ekip remontowych zmierzających dziarskim krokiem w tamtym kierunku. Może po Nowym Roku?
a przeniesli konie do innej stajni?? (chyba 2a, ta pierwsza z 8)
Sluchajcie, ponoc tej nocy splonela jakas stajnia w Redzie??  Zginely trzy konie. Ktos cos wie??
Juz wiem, ze chodzi o stajnie PEGAZ!!! Reszte koni urytowali, trzy zginely.
xxagaxx,  w 1B stoja chyba studenci teraz
1B ?? A studenci nie stoja przypadkiem w tej przy torach (nigdy nie pamietam jaki to numerek).
ehh to ja juz nic nie rozumiem :P 1b miała isć do remontu a ludzi mieli przeniesc chyba do 2a (ta pierwsza 8) tak słyszałam jak jeszcze tam stałam.
Ja juz przestalam probowac zrozumiec to co sie teraz dzieje na hipo.
Klami, tak, też słyszałam o tym pożarze. Podobno to od ozdób [lampek] świątecznych... Straszna tragedia.
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
27 grudnia 2008 19:52
Mnie przeraża ,że w Pegazie stała nie tak dawno jeszcze Zuziasta...
Ponia   Szefowa forever.
27 grudnia 2008 21:16
Sluchajcie, ponoc tej nocy splonela jakas stajnia w Redzie??  Zginely trzy konie. Ktos cos wie??
Juz wiem, ze chodzi o stajnie PEGAZ!!! Reszte koni urytowali, trzy zginely.

Tak zgineły 3 konie, zaczadziły się.
Reszta została przeniesiona do innej stajni, nie wiem gdzie.
straszna tragedia, tym bardziej ,że oprócz stajni spłonął dom.
Straszne..... A sa juz chociaz jakies podejzenia co sie wlasciwie stalo?? Slyszalam cos o instalacji lampek, czy czyms w tym guscie??
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
27 grudnia 2008 23:08
Ja stałam tam jeszcze niecałe 2 miesiące temu.. ;(
Jestem do tego miejsca nadal bardzo przywiązana, wiadomo jaki konie, co się stało, proszę o konkrety, serce mi stanęło ;(
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 grudnia 2008 23:22
Strasznie mi przykro.
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
27 grudnia 2008 23:25
Włączyłam telefon i wiem wszystko... 🙁 Niestety...
Przykro, bardzo.
Wiadomo jaka przyczyna?? Co z reszta koni?
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
27 grudnia 2008 23:34
przyczyną były prawdopodobnie światełka świąteczne...
3 konie (Dulia [młoda kobyłka z nadziejami na sport, bardzo ambitna, wspaniała] Bajka [stajenny pączuś] Kodzak [ogierek w przyszłości mający kryć, bardzo dobrze zapowiadający się sportowo]) spłonęły... 3 są w bardzo ciężkim stanie ( Trawian [źrebak, wałaszek] Hiper [kolejny źrebol, przeskakujący wszystkie ogrodzenia, koń mojej bardzo dobrej przyjaciółki, świetnie zapowiadający się koń] Antea [kobyłka, która otrzymała2 życie po tym jak została zabrana od znęcających się nad nią właścicieli]) ...  😕

Reszta koni stoi w innych stajniach ( stajnia ogierów, ferma i nowa stajnia) wraz ze stajnią poszedł dom P.Ani (właścicielki) spłonęła stajnia w której składowane było siano... Tyle wspomnień z tymi końmi... ludzmi.. stajnią... Bardzo ciężko...
Przez tyle czasu nic się nie stało a teraz taka tragedia... 
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
27 grudnia 2008 23:37
Ja już wiem, ale napisze, może jeszcze kogoś to interesuje - ujeżdżeniówek 04.01 nie będzie.
ujeżdżeniówek 04.01 nie będzie.
Czemu mnie to nie zdziwilo??
Poczekamy na następne. Mam niejasne przeczucie, że miesiąc więcej na przygotowanie i tak mi nie pomoże  🤔

Następne skokowe 10-11 stycznia?
Lenka, bez takich pesymizmow mi tu prosze!!

Skokowe 10-11 jak najbardziej.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 grudnia 2008 20:17
Lena Ty chyba chcesz, żebym wpadła przeprowadzić z Tobą poważną rozmowę...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się