Zdjęcia Naszych Koni

Sigma, on jest niesamowicie... słodki 😉 rozczulający? coś w sobie ma że nie sposób się nie uśmiechnąć.. co u niego słychać?

quantanamera, a dlaczego tylko jedno? 🤬

asior, Lena, świetne koniska!!

i coś ode mnie z dzisiaj... aparat marudził że mu ciemno więc zdjęcia - szczególnie te w ruchu - nie są najostrzejsze.. ale przynajmniej choć ramka jest  ostra 🤣

zacznę od drim timu 😉











i zmamucony, nie dostosowany wiórek





i na koniec - jako bonus - z dedykacją dla karej107 :kwiatek:
co robi synuś kiedy nie ma mamusi w pobliżu a ciotki rozpieszczają i pozwalają psocić 👀






wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
25 grudnia 2008 22:12
mieszko i debros super wygladaja! a co z balito? hegona nie poznalam  😲
wątek zamknięty
k_cian,  bo to cukiereczek jest 🙂 wyhodowal pokazny brzuszek, drepcze sobie, jakies LL-ki podskakuje, czasami jakis czworobok odwiedzi 🙂
foty z jogurtem powalajace hahahaha nie pamietam hali z Twoich wczesniejszych zdjec. zmieniliscie stajnie czy hala sie wybudowala?

jeszcze takie o zebyscie za szybko o siwku nie zapomnialy i juz mnie tu nie ma:P




wątek zamknięty
k_cian nie uwierzę, że w tym pudełku był jogurt  😂. Konia mi po kolędzie puściły i może jeszcze na ofiarę kazały zbierać  😀
wątek zamknięty
Piekne koniska
wątek zamknięty
kara107, no jak to nie? do tego jabłkowo cynamonowy  😎 prezencik od ciotek z okazji gwiazki, ciotki wiedzą co dobre - synuś także 😁

Sigma genialny jest 🙂
hali nie było (tzn była ale mini hal-ka 😉 ), zmieniliśmy miejsce pobytu.. dwa tygodnie temu 😉 stajnia była dużo chłodniejsza, śmigaliśmy na podwórku więc konisko zarośnięte i teraz zonk jak pośmiga po miękkim piaseczku na hali, cieknie momentalnie jakby ktoś go polał ze szlaucha niemal 😉 pojutrze przywiozą nam elektrolity i wspomaganie dla ścięgien i stawów i będzie można na dobre zacząć przyzwyczajanie się do nowych warunków  😅

margaritka
bo hegu zaczesuje się teraz na boczek  😁 no i nabierać ciałka zaczyna facet 🙂 a o co chodzi z balitem?



wątek zamknięty
Poniżej mój Lordek. Zastanawiałam się ostatnio, jak mógł wyglądać Lordek, kiedy był źrebakiem. Nie mam oczywiście dostępu do "Małego Lordka" więc go Patryk ... narysował...



wątek zamknięty
kara107, ale teraz to już naprawdę musisz z dzieciakiem pogadać poważnie, bo pojawił się kolejny problem wychowawczy..
on nie dość ,że ucieka notorycznie do domu dziecka, to jeszcze nie chce się dzielić niczym z kolegami z piaskownicy  :nunchaku:
wątek zamknięty
k_cian, piekne fotki. Team super a rudzielec piekny jak zawsze.
Dobry numer z tym jogurtem. Moj tak zabral kiedys paczke czipsow. Ubaw niesamowity.
A tak na marginesie. Strasznie gleboko macie na hali, nie boicie sie o sciegna??
wątek zamknięty
Klami, generalnie to wygląda głębiej niż jest w rzeczywistości

ale fakt, ostrożnie przyzwyczajamy, jak wspomniałam teraz czekam na wspomaganie doustne 😉 a projekt się pisze na podłoże, na wigilii dyrekcja obiecała już 10% najbliższego dofinansowania z UE na montaż luster oraz padły konkretne pytania o podłoże - co, gdzie, jak, za ile... więc jestem pozytywnej myśli, ale pewnie na wiosnę, przy okazji budowania kolejnego obiektu
wątek zamknięty
Proti   małymi kroczkami...
25 grudnia 2008 23:15
kara_107 z Mieszka miałyśmy dziś niezły ubaw 😉
margaritka nie wiem czy to na plus czy na minus, że nie poznałaś, ale ja(i inni również) zauważam, że zmienia się plus. a co do grzywy-to narazie hoduję i pilnuję żeby była po jednej stronie 😉
a co do Balita-po kastracji bardzo spadł i z mieśni i ciałka, ale teraz intensywnie nadrabia i zdecydowanie coraz lepiej wygląda 🙂
wątek zamknięty
bardzo to delikatnie powiedziane... ale dobije się, po zabiegu wciągu dwóch tygodni z ciacha napakowanego mięśniami bez grama tłuszczyku zrobił się szkieletorek, pozapadany wszędzie... ale co się dziwić.. mocno przeżywał zabieg, jak już zaczął dostawać jedzenie to był problem bo nie chciał jeść.. ale odbija się ładnie, na wiosnę będzie znów w wyśmienitej formie jak dalej będzie szło tak jak idzie

ps. klami, odnośnie starcia podłoże vs nogi ... szczerze mówiąc i nie kracząc - tak ładnych i suchuteńkich nóg jak teraz mój koń daaaawno nie miał, mimo że ma znacznie większy wysiłek

zastanawiam się czasem co bardziej szkodzić mogło - podłoże a la beton, w którym zostawały dziury po kopytach czy odrobine głębsze, mięciutkie podłoże na którym pracuje się rozważnie..
wątek zamknięty
k_cian, to dobrze, ze jest lepiej niz wyglada na fotkach. Takie glebokie podloze to horror, u nas jest cos takiego na placu i plaga osrodka sa problemy ze sciegnami. Szczegolnie tyczy sie to koni skaczacych, bo ujezdzeniowcy maja wybor i moga pracowac gdzie indziej.
To super, ze jestescie teraz w stajni, ktora sie tal rozwija. Tylko pozazdroscic.
wątek zamknięty
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
25 grudnia 2008 23:26
Przypomnimy się  😁






Cierpię na brak aparatu a co za tym idzie nowych zdjęć, ale mam nadzieje że moj aparat powróci wkrótce w moje ręce ...  😎
wątek zamknięty
no u nas ostatecznie jest jeszcze odkryta uj. - ale wolę od niej halę szczerze mówiąc - i trawiasty plac otoczony  drzewami na którym też można jeździć 😉

wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
25 grudnia 2008 23:28
proti no grzywa inaczej :P a no tak kastracja wszystko wyjasnia. duzo macie tam koni?
wątek zamknięty
Zuziasta, gdzie stoicie aktualnie?? To pierwsze zdjecie wyglada mi na hale u Jackiewiczow.
Cierpisz na brak aparatu a ja na brak fotografa.... Aparaty mam i co z tego. Zdjec i tak prawie nie mam, a z jazd to juz w ogole.

k_cian, widze, ze ogolnie bardzo fajne miejsce wybraliscie na nowe lokum.
wątek zamknięty
Proti   małymi kroczkami...
25 grudnia 2008 23:36
koni około 17(?) i w najblższym czasie mają dojść jescze 2/3
lets-go więcej zdjęć prosze!!
wątek zamknięty
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
25 grudnia 2008 23:38
Klami dobrze Ci wygląda  😉
Aparat będę miała 10-11 na zawodach to mogę coś tam popykać 😉.
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 grudnia 2008 23:39
klami ze mnie fotograf jak... ale zawsze jakiś ;]
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
25 grudnia 2008 23:44
proti a to wszystkie na pensjonacie?
wątek zamknięty
Proti   małymi kroczkami...
25 grudnia 2008 23:46
proponuję przenieść się na pw żeby wątku nie zaśmiecać 😉
wątek zamknięty
Zuziasta, w takim razie stoicie w bardzo fajnym miejscu.
Tez bede na tych zawodach. Z aparatem popstrykac fotki. W roli zawodnika jeszcze dluuuuugo nie wystapie.

Strzyga, odezwe sie jak tylko zaczniemy chociaz galopowac.... Przygotuj sie.  😉
wątek zamknięty
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
25 grudnia 2008 23:49
Klami A co się właściwie stało?
wątek zamknięty
Zuziasta, dlugo by opowiadac. Generalizujac, moj kon jest krotko po operacji stawu.
Co bedziesz jechac?? To na Ciebie zapoluje. 😉


wątek zamknięty
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
25 grudnia 2008 23:53
My będziemy jechać LL (pierwsze zawody Kucyka), ale prawdopodobnie w Sopocie zawitamy już 9.  🙂
wątek zamknięty
To zapoluje juz 9. 😉 Ciekawe czy uda mi sie Ciebie rozpoznac.

Zeby nie bylo OT.
Moja kluska z dzisiaj:
wątek zamknięty
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
26 grudnia 2008 07:38
K_cian a czyje te wszystkie koniuchy?? bo rudzielca poznaje oczywiscie 💘, siwy karej zachwyca i tylko sie jeszcze zastanawiam, czy gniadego moge z volty kojarzyc....? tez piekny. Kurcze... te Wasze konie cudne, takie okraglutkie, wesole.... naprawde straaaasznie milo na to patrzec. i zdjecia na hali dobrze powychodzily.
a akcja z jogurtem - totalna polewka 😂 zdjecie pogoni gniadego za siwensem to jak fotomontaz🙂
cuuudo🙂
sigma - posiadasz konia w moim ulubionym kolorku🙂
Klami  😲 😲 O mamo...! Jaki on wielgachny!!!! ten kon ze zdjecia na zdjecie coraz potezniejszy sie wydaje!!
wątek zamknięty
Klami Jaki wielki  😀 Fajnie wygląda w różowym ^^
wątek zamknięty
Proti   małymi kroczkami...
26 grudnia 2008 08:27
taggi zależy którego gniadosza 😉 dwa pierwsze zdjęcia to mój, następne foty to konina fixxxer12 , która niedawno również się pojawiła na forum 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.