hucuły.

Kastorkowa   Szałas na hałas
20 lutego 2012 18:28
Dzisiejszy Wadim
Wadim wygląda na typowego rozrabiakę.
Cocker- mi się kolor podoba, ale siodło do tego tylko brązowe.
Cocker   "Charakter człowieka jest jego przeznaczeniem"
20 lutego 2012 19:20
marysia550 No właśnie wiem, że tylko brązowe. Tylko się zastanawiam czy takie ogłowie mu kupić czy czarne nie lepsze? Bo i tak będzie meksykan.

Kastorkowa Ale fajniutko wygląda w tym ogłowiu.
Kastorkowa   Szałas na hałas
20 lutego 2012 19:26
Marysia - Jaki rozrabiaka toż to anioł jest. Nic tylko by łazil ciągle za mną i patrzył czy nie mam nic dobrego , albo prosił by go po szyjce podrapać.
A pod siodłem robi to co wymyśle.  😍 😍 😍
Kastorkowa-ale ta grzywa mu taki łobuzerski wyraz pyska daje🙂

cocker- jak masz brązowe siodło to kupuj brązowe ogłowie.
Cocker   "Charakter człowieka jest jego przeznaczeniem"
20 lutego 2012 19:48
marysia550 Chodzi o to, że nie mam ani siodła ani ogłowia, tylko chodzi mi o kolor. Bo nie wiem jaki mu kupić czy jasny brąz, czy ciemny czy też czarny.
Kastorkowa   Szałas na hałas
20 lutego 2012 19:58
Marysia - grzywa to moja największa chluba.
Cooker - ja bym brała czekoladowe, albo jasne.
Cocker- ja bym brała to jasne, jakbym miała w planach brązowe siodło. Ono i tak troche ściemnieje.
Cocker   "Charakter człowieka jest jego przeznaczeniem"
20 lutego 2012 20:19
To teraz będę szukała jasnego siodła nie wiecie może kto ma na sprzedaż 🙂
Frog in the Fog Ja zaś iglaka czyszczę najpierw palcem, a później "obijając" o drzwiczki boksu. Sama sierść wychodzi z iglaka  🤔


Cocker Ja palcem nie jestem w stanie tych kłaków dokładnie powyjmować.. Z tych węższych 'szczelin' muszę pomagać sobie kopystką.. No i potem 'obijanie'..  😉 Ale i tak nie jestem w stanie w ten sposób dokładnie tych kłaków się pozbyć, więc nie jest do super dokładne.. dlatego po iglaku poprawiam gumowym.. a potem ew. szczotką z syntetycznym włosiem (bo z naturalnym to nie ma co startować... cała 'obłazi' i też ciężko ją doczyścić, nawet metalowym zgrzebłem  😉

A widzę, że Twój hucek to prawie nie zarośnięty!  🙂 - zazdroszczę  😉  🤣
To teraz będę szukała jasnego siodła nie wiecie może kto ma na sprzedaż 🙂


i tu mogą zacząć sie problemy 🙂
Cocker   "Charakter człowieka jest jego przeznaczeniem"
20 lutego 2012 21:11
marysia550 No właśnie wiem, z tym siodłem będzie problem by znaleźć, ale zastanawiam się nad kupnem "Konrada" pleszewskie siodełko czarne, tylko, że poduszki kolanowe, są właśnie jasno brązowe. I chyba będzie mi lepiej najpierw siodło kupić a później ogłowie. 👀

Frog in the Fog Bo go już tyle wyczyściłam, ale był strasznie zarośnięty jeszcze przez to, że ma zmienioną paszę, od dwóch miesięcy jak jest u mnie. 😀
chyba tak🙂
Cocker   "Charakter człowieka jest jego przeznaczeniem"
21 lutego 2012 17:18
Dzisiaj był inny weterynarz u nas, Pani weterynarz, super babka.  🏇 Ma duże pojęcie o koniach, powiedziała nam co i jak.
Dzwoniłam dzisiaj do hodowcy i powiedział mi, że on o tym wiedział no ale jakoś wyszło, że nam nie powiedział.
I ma zadzwonić to swojego weterynarza i ma mi załatwić potwierdzenie kastracji.

Z Omarem okazało się, że tej przepuklinki nie trzeba ruszać, bo się nie powiększa i operacja może może bardziej zaszkodzić niż nieruszanie. Dlatego nie będziemy tego ruszać, a jak będzie się zmieniało to dopiero będziemy się zastanawiać. Jestem zadowolona, że nie jest to takie duże i straszne. 😁
Cocker- no to dobrze. A skąd Ty jesteś?
Cocker   "Charakter człowieka jest jego przeznaczeniem"
21 lutego 2012 19:54
Z domu  🤣
Jak tam dzisiaj coś robiłyście? A właśnie trenujecie coś, szykujecie się powoli do zawodów?
Ja dziś nic. Jutro Funkię zamorduję.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
21 lutego 2012 22:39
O tej porze roku to dość ciężko do ścieżek się przygotowywać.
W terenie to taka ślizgawica, że strach szybszym kłusem jechać.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
21 lutego 2012 22:52
Za to są idealne warunki do ćwiczenia chodzenia stępem  🤣 W końcu na ścieżkach też to obowiązuje 😉
Tą fazę treningu zakończyłyśmy :P
Cocker   "Charakter człowieka jest jego przeznaczeniem"
22 lutego 2012 08:24
Z tym, że ślisko to się zgodzę. I kijowo się jeździ, ja już chcę wiosnę, ale nie roztopy  🙇
To ja dodam zdj mojego kuca, który moim zdaniem i zdaniem weta ma coś z hucka. 🏇
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
22 lutego 2012 12:50
A co macie wpisane w paszporcie? Główkę ma dość drobną, ale kto wie.
Konik kupiony na sielance, od jakiegoś "gospodarza" w paszporcie widnieje tylko "NN''  ...
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
22 lutego 2012 13:07
Szkoda. Ale ładny kucyk  😉
Od 3 lat taki ładny, kupiony był w strasznym stanie...Nie dosyć że wyglądał strasznie to jeździć się na nim nie dało, praktycznie zajeżdżanie od początku 6-latka...Pod poprzednim właścicielem jakoś chodził..ale tylko dlatego że sie go bał..Ale doprowadziłam go do obecnego stanu  z pomocą trenerki. Ale mimo wszystko iż ma 9lat zachowuje się jak 4latek..;D jak daje znak do zagalopowania to jest jedne lub dwa radosne bryczki że "OOOOOO w końcu pozwala mi galopować, ale fajnie aż sobie bryknę" ;p 🏇
Ja bym na rękach mogła dziś nosić tego, kto wymyślił gogue. Ale wiem, komu postawię piwo, za podsuniecie pomysłu. Dzięki niemu nie musiałam dziś mordować Funkii.

Kubusiowata- no może i coś ma z hucka🙂 Ładny koniś.
Cocker   "Charakter człowieka jest jego przeznaczeniem"
22 lutego 2012 20:42
Kubusiowata superowego masz koniusiura oj to widzę, że też się troszkę z nim napracowałaś. Ale super 🙂
Troche pracy i czasu w niego włożyłam, ale za to nauczyłam się ogromnej cierpliwości i w ekstremalnych sytuacjach zawsze wytrzymywałam i byłam najbardziej "ogarnięta"... 🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się