AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

Oczywiście że tak ... jeżeli nic się nie zmieniło w systemie E-madzia pełen komunikat nr 2 będzie tylko dostępny na stronie KS AZS PWR. Gdyż E-madzia nie pozwala się rozpisywać .......
Komunikat nr 1 już jest
a wiadomo już coś mniej/więcej o programach na ujeżdżenie? szczególnie profi? Zostaje stara formuła C czy będą Nki?
rtk, jest to w komunikacie - zostaje C (C4, C5, C6). Z tego co widzę zmieniły się reguły startowania w ujeżdżenie - profi dla tych, którzy mają licencję III stopnia lub wyżej
No to ja w tym roku odpadam. Zarówno w skokach jak i w ujeżdżeniu musiałabym jechać profi. Cudownie. Ujeżdżenie jechałam kilka razy w życiu, ale zrobiłam 3 jeżdżąc Ptki. W skokach III klasy nie mam, ale licencję już tak. Szkoda, bo to ostatni rok moich studiów i strasznie chciałam jechać🙁
sei   . let's grow old together & die at the same time .
24 lutego 2012 14:51
które zakwaterowanie jest najbliżej toru? będę bez bolida raczej...
Noclegi Zwycięska praktycznie na terenie Toru lub Etap jakieś 800 metrów.
Noclegi są pisane skrótem bo w polu jest ograniczenie znakowe ...

CS - ul. Boczna
Etap - ul. Wyścigowa
Noclegi Zwycięska - ul. Zwycięska

Wariant IV jest Noclegi Zwycięska
Ojeeej, w amatorach jest kur w finale 😀
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
24 lutego 2012 19:37
W zeszłym roku też był 😉
Kur był w profi, w amatorach nie.

Czemu w tym roku zostały zmienione zasady podziału na kategorie?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
24 lutego 2012 20:47
fajnie, że jest kur. ciekawszy będzie finał 🙂
Nie, było P4. Czyli poniekąd poziom wzrósł, bo w pierwszy dzień było P1, czyli program bez żadnych mecyjów, że tak powiem. kur w P to i tak nie będzie ciekawe 😀 ale w sumie fajnie 🙂. Natomiast też mi się nie podobają zmiany w kategoriach, bo miałam zamiar do maja już zrobić III kl., a tak to się trzeba zastanowić 🙁
sei   . let's grow old together & die at the same time .
24 lutego 2012 21:46
nie mówię, że P kur dorówna 'ciekawością' GP freestyle, ale jednak te przejazdy będą się od siebie trochę różnić, a to zawsze jakieś urozmaicenie dla widza np. 🙂
spektakularne różnice to nie będą, zamiana koła w prawo, na serpentynę 😀
Nie podoba mi się P2, wolę P3 :/
UWAGA!!!
Na stronie www.amp.azs.pl pojawił się komunikat dotyczący jeździectwa.

Informacje nt. konkursów:

1. skoki amator: 80 cm zwykły, 90 cm zwykły, 105 cm zwykły + rozgrywka dla
osób, które przez 3 dni zdobyły tą samą najmniejszą ilość pkt.
2. skoki profi: 110 cm zwykły, 115 cm zwykły, 125 cm zwykły + rozgrywka dla
osób, które przez 3 dni zdobyły tą samą najmniejszą ilość pkt.
3. ujeżdżenie amator: P-2, P-4, P-5
4. ujeżdżenie profi: C-4, C-5, C-6

Pozostałe informacje:
Skoki amator: osoby, które nie mają licencji lub mają licencję wstępną (W) w skokach (B)
Skoki profi: osoby, które mają licencję III stopnia lub wyżej w skokach (B)
Ujeżdżenie amator: osoby, które nie mają licencji lub mają licencję wstępną (W) w ujeżdżeniu (A)
Ujeżdżenie profi: osoby, które mają licencję III stopnia lub wyżej w ujeżdżeniu (A)

Link do całego komunikatu:
http://amp.azs.pl/pliki1112/dokumenty/komunikaty/1112_jezdziectwo_k1.pdf

Czy tylko mnie to śmieszy?!  😵
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 lutego 2012 20:38
mnie się programy na amatorskie ujeżdżenie podobają. będą wymagały sporo pracy i myślenia od mojego futrzaka.

tylko ten podział jest dziwny trochę... osoba jeżdżąca P, która zrobi klasę sportową a nadal jeździ P powinna mieć możliwość startu w amatorach.
Dokładnie mi chodzi o te podziały. Trochę przegieli w tym roku.
Czyli prawda taka, ze nie bedzie stalo wiecej w skokach niz 120...
Chyba lepsza forma byla ze 130.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 lutego 2012 20:48
za dużo im było chętnych i znaleźli sobie sposób żeby ich ograniczyć  🤔 ale uważam, że to jest średnio fair, ponieważ taką klasę sportową jeżdżąc już P jest stosunkowo łatwo zrobić (tak mi się wydaje, tak to odbieram)... a można nie mieć konia/możliwości/czegokolwiek żeby od razu zacząc śmigać C i szykować się na profi... między P a C jest jednak różnica...

kto w zeszłym roku sędziował AMPy?
Nie było nigdy C ponieważ do tej pory profi jechały osoby z 3 klasą (4 P na zero) więc przepisowo nie miały prawa startu w 130. Wysokości się nie zmieniły tylko wymagania.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 lutego 2012 21:01
ja o ujeżdżeniu. nie skokach 😉
sei, mówisz o amatorach czy profi? Amatorów: A. Majewska, E. Skórczyńska, Łukomski - mam nadzieję, że nie przekręciłam nazwisk, ja nie z tamtej okolicy, nie kojarzę tych ludzi.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 lutego 2012 21:40
Elbus, o amatorów, dzięki  :kwiatek:

a przypomnijcie mi na jakich zasadach kwalifikuje się para do startu w niedzielę? 10 najlepszych par czy np. powyżej jakieś % półapu?  👀
nooo, to prawda, że III kl. jest dość łatwo zrobić w ujeżdżeniu i że P a C to lekko mówiąc niebo a ziemia. Sposób na zmniejszenie liczby chętnych to na pewno będzie skuteczny, aczkolwiek nie uważam, żeby był dobry, raczej obniży to poziom samej klasy amatorów, bo będą mogły jechać same osoby startujące w L lub towarzysko. A będzie można dorobić oczka do licencji na samych AMPach? bo kusi mnie, żeby wystartować w zawodach regionalnych w P przed AMPami i zostawić sobie tylko jeden konkurs do zaliczenia na AMPach....
dziunka na AMPach nie możesz zdobywać "oczek", bo to nie są oficjalne zawody PZJ.
Możesz, profi można było jechać jako ZO.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
26 lutego 2012 09:56
Salto, finał profi w skokach to 125  😉 To co napisała moneczka, nigdy nie było C. AMP rządzi się nie co innymi prawami niż HAMP. Zupełnie inny podział.
sei, w zeszłym roku finał to było chyba 30% najlepszych zawodników po dwóch dniach.
Czy ten nowy podział jest już pewny na 100% czy jest jeszcze jakaś szansa na zmianę?
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
27 lutego 2012 12:30
raczej pewne, w tamtym roku było podobnie...
ale zawsze mozna mieć nadzieję 😉

osobiscie uważam, że N by wystarczyło w profi ujezdzenie, ale na szczeście profi mnie nie dotyczy 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się