produkty ANKY

ze pozwole sobie przytoczyć zdjęcie  :kwiatek:
jestes na 1000% pewna  👀 ?  :kwiatek:


Livia   ...z innego świata
01 marca 2012 17:56
Precelek, teraz jeszcze pomyślałam, że drugą i ostatnią opcją może być Kiwi. Może moje fotki coś pomogą, dość dobrze oddają kolory:


Kiwi, Grass i Jade


Sam Jade.
wydaje się być jade na 99% 🙂 dzięki za pomoc
btw myslalam ze kupilam grassa 😉
Livia   ...z innego świata
01 marca 2012 18:09
Żaden problem 😉 A co do kolorów to... no mam parę takich "pomyłek" w domu  😁
Livia  jeeeejciu,zazdroszczę 🙂  też miałam ją w końcu kupić,ale mam zakaz na szmatki  😤
Livia   ...z innego świata
01 marca 2012 20:04
zalcia, dopiero teraz? 😉 Ile w ogóle ma już twoja kolekcja? 😉
Livia, hehe,miałam zawsze,ale teraz to tak na serio  🤔  A moja kolekcja nadal wynosi 52 😉
zalcia97 każdego dnia jeździsz w innym kolorze?  🙂
Petit. haha,nie, nie chce mi się targać tylu do stajni codziennie :PP
Ja bym miała szafeczkę na czapraczki ;-) i bym codziennie zakładała inny.Tylko ook powinna stać pralka z suszarką  🤣 Podziwiam Was dziewczyny ile kasy można wydać na kolekcjonowanie padów.
To na milion procent nie jest jade... To kiwi! Całkiem możliwe nawet, że to ten, który ja kiedyś sprzedałam - porównajcie ukośne zaszycie na lamówce 🙂

Kiwi:


I jade, robione w tym samym pomieszczeniu i oświetleniu:



Tu z owijkami:
quanta teraz widać różnicę!
ale to znaczy że połowa padów opisana w szmatoholikach jako jade, nimi nie jest! pytanie czy to nie zależy od zdjęcia.
w zakładce jade, kolorytycznie tak jak twój komplet wyszedł tylko zestaw Juliadny
(tylko i wyłącznie)
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
01 marca 2012 22:53
To kiwi!


Zgadzam się! Jade jest chłodny pastelowy 🙂 A kiwi jest jaśniejszy od grassa ale dużo bardziej soczystszy od Jade 🙂

grass & jade 🙂
[b

edit: Precelku ale tu też jest mój jade :


Jade w słońcu wydaje się dość intensywny i ciepły (plus przekłamanie z gorszego aparatu), ale to naprawdę 100% chłodna zieleń, tak jak pisała Juliadna. Żadnej nutki żółtego, więc takie odblaskowo żółto-zielone owijki bardzo by wyglądały przy tym padzie bardzo nie w temacie.
Najlepsze zdjęcie jade w sz-holikach to te ostatnie, na siwku.
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
01 marca 2012 23:30
jade  jaki i inne pady anky najlepiej się fotografuje w pochmurny ale jasny dzień 🙂 Przez to że pady maja materiał mocno odbijający światło.
Livia   ...z innego świata
02 marca 2012 07:15
Mnie nawet w domu Jade wychodzi jak ciepła zieleń, ale może to kwestia oświetlenia 😉 A że w szmatoholikach są różne zdjęcia - to chyba dobrze, bo widać jak wygląda pad w różnym świetle.
mam dylemat - sprzedawać anky navy koleżance za 150 zł, jest w stanie idealnym? Czy wziąć więcej?
gdzie kupię nowe ANKY ?
Livia   ...z innego świata
03 marca 2012 15:27
konwalia, cena to bardzo subiektywna rzecz. Jeśli koleżanka jest ci bliska, to na pewno nie weźmiesz tyle, co od obcej osoby. Jeśli to zwykła znajoma, to chyba zaproponowałabym nieco więcej 😉

Naciau, a są już w ogóle? Na razie wiem że w Holandii są w sklepach, u nas jeszcze nie widziałam.
A propos nowej kolekcji to właśnie zakochałam się w Wheat  😍 Chyba nawet na moją Ari by pasował  👀 😁 Muszę zobaczyć "prawdziwe" zdjęcie a najlepiej sam pad w rzeczywistości, ale nie wiem czy nie powinnam na razie zrezygnować z poszukiwań Sand i poczekać na Wheat  😜
Livia no własnie nie wiem kiedy beda w sklepach PL
Naciau mam nadzieję że szybko, bo chyba zaczyna mi odbijać na punkcie Wheat  😜
corralline sand widziałam na 100% w Pasi-Koniku.

emptyline   Big Milk Straciatella
04 marca 2012 03:35
Cukierkowy Całus w pink.
DZIEWCZYNY mam pytanie, ANKY ma dwa rozmiary padów - uj i skokowy, tak? widzę (w szmatoholikach) , że wiele z was jeździ w ujezdżeniowych pod skokówkami i uj siodłami. Bo nie ma anek wszechstronnych, prawda? A pad uj pod oba typy siodeł wlezie i będzie wyglądał dobrze?
junona Te pady skokowe jak dla mnie są bardziej wszechstronne. Tak, pad ujeżdżeniowy wejdzie pod oba typy siodeł. Ale jest jeszcze kwestia estetyki. Nie pod każdą skokówką wygląda dobrze. No i zależy też od konia. Jeśli masz kuca/małego konia to kup ten skokowy i będzie wyglądało jak u Empltyline. Ja na mojego konia biorę ujeżdżeniowe, teraz mam siodło wszechstronne i wygląda to tak: http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/130/2402#i
Ale niedługo będę mieć skokówkę i wiem, że w moim przypadku dobrze będzie🙂 Najlepiej przy wyborze profilu patrzeć na: rodzaj siodła, wielkość konia i najważniejsze: czy tobie będzie odpowiadało🙂
Livia   ...z innego świata
04 marca 2012 12:38
junona, Anka do siodeł wszechstronnych to Anka skokowa. Nie ma aż takiej różnicy między tymi profilami 😉

corraline, Wheata ci też polecałam wcześniej 😉
Dzięki za odpowiedź! Mój koń to wlkp, ponad 160 w kłębie, a mam siodło skokowe i uj, więc na pewno będę kupowała model padu dl. Czekam aż będę mogła kupić glonowatą zieleń z kolekcji s/s 2012  😀 To będzie moja pierwsza anka 😍 ! aż boję się bać co to będzie jak mi przypadną do gustu..
Livia   ...z innego świata
05 marca 2012 17:21
No to Anka miała dziś premierę 😉





💘
Livia, Sander wygląda w tym kolorze super ! Chyba muszę poszukać coś w tym stylu dla mojego, ale Olimpia Blue już pewnie nie znajdę  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się