Forumowe koszulki - lista

W ogóle ta bluza jest krótka, lubię takie o parę cm dłuższe.
yhy a gdyby była dłuższa to by była za długa (sorki nie mogłam się powstrzymać)

mam tabelę z wymiarami- mąż przerobi mi ją na jpg i dodam do opisu w aukcjach
Panterka-23 jesteś cudowna! Jestem pełna podziwu dla Twych starań  :kwiatek:

Mnie się te polo szalenie podobają, zastanawiam się, czy by się nie skusić na dwie... Muszę to skonsultować z moim kontem 😁

Tylko się zastanawiam, cóż to cale PAYU jest. Korzystalam z allegro na samym jego początku funkcjonowania, dawno tam nie zaglądałam. Mam nadzieję, że ogarnę wszystko 😉
A jak jest w końcu z przesyłką?
Mam rozumieć, że 10 zł bez względu na ilość zakupionych przedmiotów?
Czy w 10 zł za każdą rzecz, jak jest w aukcji?


Co do PAYU - kiedyś nazywało się to PŁACĘ Z ALLEGRO, po prostu pieniądze przelewasz najpierw na konto Allegro, a oni przesyłają je sprzedającemu.
dziewczyny nie marudzcie. Nie da się dogodzić wszystkim. Ostatnio był tylko jeden rodzaj i chyba było mniej wydziwiania, a teraz jest koszulka zwykła, polo i bluza i jeszcze źle  😉  Panterka-23 się podjęła i super, powinniśmy jej dziękować. A projekt jest i jakby koniecznie ktoś chciał zrobić sobie dowolny ciuch to przecież jest dużo firm które przez internet robią nadruki na odzieży

Dziewczyny PayU to prosta sprawa. Nie robisz przelewu bezpośrednio na konto sprzedawcy tylko do allegro, a oni później się ze sprzedawcą rozliczają. Nie umiem tego ująć w słowach  😁
edit. oo dokładnie tak jak mówi Sisisa. równo pisałyśmy  😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
09 marca 2012 13:11
panterka-23
Jesteś wielka! 😀
Polo musi być moje 😍 i bardzo chętnie bluza, jeśli znajdę swój rozmiar 😉
Do pełni szczęścia brakuje mi tylko bejsbolówki 😉
koszt kuriera 18 zł do wagi 30 kilo
poczty 10 zł hmmmm sama nie wiem do ilu kg sprawdzę
A ja nie narzekam tylko pytam 😀 Bo bluzę wezmę na 90 % tylko chcę wiedzieć czego się spodziewać po rękawach 😀

Polo też biorę, bo na prawdę jest świetne.

A top fajna rzecz i za rok, można też nad tym pomyśleć 🙂 Bo czemu by nie zrobić całej kolekcji? Pokusić się nawet o czapraki, derki 😀


Ta kolekcja bardzo fajna i pełen szacunek dla panterki  :kwiatek:
fiesta - nie pomogę w tabeli jest podana tylko długość i szerokość, nie mam na to wspływu 🙁

już mnie tak nie chwalcie  💃 to moja praca 🙂
No właśnie, panterka pytanie techniczne. Jezeli teraz kupie i zaplace za koszulki musze czekac 2 tyg do zakonczenia aukcji czy robicie od reki i wysylacie? 👀


Panterka-23 a co z tym? Robicie na bieżąco?
niestety nie mam wszystkich koszulek na magazynie - jak nazbiera się kilka sztuk zrobię i powysyłam ok?
Przyznawać się kto kupił jako pierwszy bluze ?  😁
sei   . let's grow old together & die at the same time .
09 marca 2012 16:32
czekam na wymiary i chyba bluzy sobie nie odmówię 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
09 marca 2012 17:55
czekam na wymiary  i skladam zamowienie na koszulke bluze i polo  😅 wsyztsko w wersji black 😀 😜
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
09 marca 2012 18:05
bluza śliczna  💘 Szkoda, że mały wybór kolorów (ale nie ma co marudzić  😡 )
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
09 marca 2012 18:09
[quote author=panterka-23 link=topic=48646.msg1332471#msg1332471 date=1331300068]
koszt kuriera 18 zł do wagi 30 kilo
poczty 10 zł hmmmm sama nie wiem do ilu kg sprawdzę
[/quote]

a do mnie?
ja kupiłam bluzę czerwoną !!!!!!!!!!!! 😍 😅 akurat będzie na wiosnę na kunia  🏇
zielona33 tez chce czerwoną 😀
Będzie coś jeszcze wystawiane ? bo nie wiem kiedy robic zakupy  😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 marca 2012 19:16
Pisze z tel i moze ktos mi napisac czy sa juz wymiary?
przepraszam najmocniej!! nie ma jeszcze wymiarów - mąż dopiero wrócił z pracy już nie będę sadzała go przed kompa. Jutro ma wolne więc z rana go poproszę i uzupełnię aukcje

tak chciałam jeszcze wystawić naklejki i kubek re-voltowy (fajnie pić kawę w re voltowym kubku i czytać forum 🙂

do jutra
o kubek to super pomysł, podoba mi sie taka myśl 🙂 wiec ja czekam jeszcze na kubek
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
09 marca 2012 21:42
dalej nie znam ceny wysyłki czyli nie ma takowej za granicę, no trudno
panterka-23, czy wymiary w linku podanym przeze mnie, pokrywaja sie z twoimi? jesli tak to nie ma sprawy, wymiary juz sa.
derby, z tego co widze, to masz internet. jakie sa przeciwwskazania, zebys (tak samo, jak najprawdopodobniej zrobi panterka) wyguglala sobie ceny przesylek do uk poczta polska i kurierami? bedziesz wiedziala co wychodzi najtaniej, jaki to koszt i bedziesz wiedziala na co sie zdecydowac i od razu poinformowac panterke co i jak.
derby - bardzo Cię przepraszam nie dostałam info od kuriera pomimo, że pisałam 3 razy. pewnie by było taniej na poczcie. Hmmmm jestem uziemiona w domu ale postaram się jakoś dopytać
te szefowa 🙂  a dasz radę wstawić pdf?

przepraszam za brak edycji  😡

za to
  🤬
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
09 marca 2012 21:53
panterka-23, czy wymiary w linku podanym przeze mnie, pokrywaja sie z twoimi? jesli tak to nie ma sprawy, wymiary juz sa.
derby, z tego co widze, to masz internet. jakie sa przeciwwskazania, zebys (tak samo, jak najprawdopodobniej zrobi panterka) wyguglala sobie ceny przesylek do uk poczta polska i kurierami? bedziesz wiedziala co wychodzi najtaniej, jaki to koszt i bedziesz wiedziala na co sie zdecydowac i od razu poinformowac panterke co i jak.


sprawdzając przesyłkę past na odrobaczanie, które wysyłałam koleżance z forum pokazało mi 35f około...... a okazało się, że zapłaciłam 10.
Więc nic nie będę sprawdzać bo ceny i tak są inne😉
ale dziękuję za radę
[quote author=panterka-23 link=topic=48646.msg1332981#msg1332981 date=1331329844]
te szefowa 🙂  a dasz radę wstawić pdf?
[/quote]
jaaaa??? to nie dam  :oczopląs:
a tak serio to skrypt nie przyjmuje. zrob z tego screena i wrzuc jpg.
kto zrobi print screena i wstawi? niech wyśle mi pw z adresem mailowym
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
10 marca 2012 11:02
Panterka- dodaj do posta jako załącznik, tam pdfy wchodzą 🙂
już podesłałam te pdf do katiji
bluza damska


bluza meska


polo meskie


polo damskie


T-shirt meski


koszulka damska
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się