kącik skoków

A mnie jakoś nie bulwersuje to zdjęcie. Wątpię, że tak wyglądają wszystkie treningi, raczej to jednorazowe. Zresztą jakby koń był taki biedny i niezadowolony to raczej po pierwszej przeszkodzie by się zbuntował i nie chciał skakać dalej skoro sprawia mu to ból (łupnięcie na plecy).
U nas w niedziele byly zawody towarzyskie, mialam chyba z 15 dzieci do rozprezenia i 8 przejazdow moich, 3 konie w LL... ale wiekszosc przejazdow na 0, Mlode konie (4 letnie)  bardzo dobrze zareagowaly na zmiany na ich terenie, ludzi na trytbunach... no i Odys  5 miejsce w P z jokerem, i 2 w N z rozgrywka, obie fazy na 0
super  👍
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
03 kwietnia 2012 19:01
crazy, bo Ty taka terrorystka jesteś,że pewnie wszyscy bali Ci się podpaść 😁
Nie wiedziałam że z niej taka terrorystka  😁
Ktoś nie bulwersuje się🙂 po prostu śmieszy mnie czasem specyfika tego forum, że w jednym przypadku filmik wstawiany tysiąc razy zbiera same "ochy i achy", a do zdjęcia przedstawiającego podobną sytuacje znajduje się nagle wielkie "ale". Nie skacze tak wysoko, ale mam świadomość jak duże porozumienie z koniem trzeba osiągnąć żeby wykonać taki skok, i oczywiście równowagi też można dziewczynie pozazdrościć. Wiem, że "szczypiorom" nie wszystko wolno tutaj pisać wszystkiego dlatego nie zamierzam więcej dyskutować, zdecydowałam się napisać bo po prostu zajechało mi nutką zazdrości 😀iabeł: być może bezpodstawnie 😎
Ja terrorystka? Ja tylko groznie wygladam, nie mam zdjecia jak dzieci mnie wywrocily na hali i rzucily sie do przytulania 🙂

Moje dzieci, nie wszystkie sie zmiescily:

A tutaj moja N, bez rozgrywki, bo operator sie stresowal 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
03 kwietnia 2012 19:56
crazy, a Twoje dwie różowe luzaczki z Białogóry tez startowały?

i jeszcze raz gratulacje, super ten Odys.
Odys naprawde super, jakby trafil na skoczka juniora to moze duzo zdzialac, niesamowicie szczery i sympatyczny kon, ma serce.
Tu w P klasie:


Moje dwie luzaczki startopwaly, jedna widac na zdjeciu (jako 2ga) LL pojechaly na 0 🙂 Zreszta chyba na wszystkie dzieci z 2 zrzutki tylko mialy, jedna debiutowala w L, przerazona byla strasznie🙂 A ja jeeszcze bardziej🙂
Moon   #kulistyzajebisty
03 kwietnia 2012 20:24
Crazy, przez chwilę myślałam, że one wszystkie w zastępie jechały na ten brązowo-żółty okserek...  😜

Btw. jak tam tekst do "o mnie" się czuje....?  😀iabeł:
Oj, to wina Katki, obiecuje mi od miesiecy ze napisze!
wow  🤔
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
05 kwietnia 2012 09:53
dramka  ten ktoś to nawet wdzięcznie wygląda jak spada .  🤣
Dramka skąd wstrząsnęłaś to zdjęcie, ciekawe ujęcie  😉
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
05 kwietnia 2012 11:52
Mikołaj Rey min udostępnił je na facebooku 😉 Nie wiem czy w wątku "Uchwycić chwilę" tego zdjęcia przypadkiem nie było 😉
Moon   #kulistyzajebisty
05 kwietnia 2012 13:25
Z tego co pamiętam to chyba fota z Toffi images ;-)
Odys naprawde super, jakby trafil na skoczka juniora to moze duzo zdzialac, niesamowicie szczery i sympatyczny kon, ma serce.

Ten koń to dwa w jednym: do skakania i do kochania.
Poczciwe, kochane zwierzę.
Wyżej wymieniono skakanie bez strzemion moim zdaniem każdy powienien potrafić jeździć bez strzemion który uważa że jeździ poprawnie dawniej ludzie jeździli bez strzemion i jakoś dawali sobie rade .Strzemiona zostały stworzone poto żeby ludzie mieli ułatwiane wsiadanie  potem  zaczęły być używane żeby słabsi jeźdźcy trzymali równowagę .Ten kto nie umie jeździć bez strzemion niech lepiej się nauczy a potem się bierze za poważny sport bo inaczej na zawodach będzie katastrofa. 🙂
gdzie jestes kolego i dlaczego dalej nie chcesz nas rozsmieszac? 😅
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
06 kwietnia 2012 06:25
co prawda w strzemionach,ale mam filmik z niedzielnej Nki w Białogórze 😉
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
06 kwietnia 2012 07:17
Ktoś-uwielbiam Was! Ty i Pońka jesteście dla mnie re-votowymi ideałami skokowymi  😉 Oglądam, podziwiam i zazdroszczę
My w zasadzie po 1,5 rocznej przerwie zaczęliśmy się znowu odbijać trochę od ziemi i jest mi bardzo trudno się ogarnąć  😵 Trudna sprawa te kicanie. Podziwiam wszystkich którym przychodzi to z łatwością
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
06 kwietnia 2012 07:56
milusia, oj trudna,trudna,widze u siebie tyle prozaicznych błedów,że aż strach się bać  😵

ja też mam jedno z skoku,na którym cokolwiek widać:
czyżbyś siodło jednak miała naprawdę dopasowane?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
06 kwietnia 2012 08:04
w sensie,że nawet w locie nie odstaje?🤣
a na większym skoku?
ten skok nie jest taki mały...te stojaki maja ponad 190cm- gdzieś jest zdjęcie ze mną jak stoję obok tych stojaków.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
06 kwietnia 2012 09:04
o to zdjęcie chodzi? tamna zdjęicu jest pewnie 130, może 125.
Wrotki bo z was jest taki ubaw ze juz nie trzeba wiekszego. Janosiki :kwiatek:
ten skok nie jest taki mały...te stojaki maja ponad 190cm- gdzieś jest zdjęcie ze mną jak stoję obok tych stojaków.


Aha..złudzenie.  😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
06 kwietnia 2012 10:54
Wrotki bo z was jest taki ubaw ze juz nie trzeba wiekszego. Janosiki :kwiatek:

może rozwiń szerzej?
chętnie posłucham co ma do powiedzenia w kwestii skoków świeżo upieczony instruktor sportu.....
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
06 kwietnia 2012 11:19
Zaczyna się robić cieplutko  😀iabeł:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się