Końska rewia mody cz.VI (2012)

A ja mam gniadą w Schockemohle Green Tea. Jak Wam się widzi?  👀
wątek zamknięty
zalcia97, zjawiskowo wygląda! Jak mogłaś, CHCĘ GO MIEĆ! 😀
wątek zamknięty
Burza haha,dziękuję! :kwiatek: ja w ogóle lubię Cypka w czerwieniach i zawsze sądziłam,że to jego nr.1  😜
wątek zamknięty
zalcia97, serio, aktualnie zachorowałam ale trochę nie wierzę, widziałam chilli na tym foto na żywo i wtedy mnie nie zabiło, na twoim zdjeciu ma zupełnie inny odcień..
wątek zamknięty
Burza to duża kwestia światła ,sądzę ,że oba zdjęcie dobrze oddają kolor :P U mnie na zawodach było pochmurnie i padał deszcz, tutaj niby jest podobna pogoda,ale u mnie jest ciemniejszy :P
wątek zamknięty
Za duży ten czaprak, prawda? 🤔


Zdecydowanie!
wątek zamknięty
Kasix1997   My little Princess
15 maja 2012 12:59
Mam pytanie przymierzam się do kupna nauszników i mam dylemat, pasujący kolor jest tylko w rozm. full przynajmniej tak pisze, jak to jest z tymi rozmiarami, to ma byc na takiego wiekszego kuca, ale nie mam poęcia czy bd pasować, czy s rozmiry do nauszników, czy to bez znaczenia? oto nauszniki: http://allegro.pl/nauszniki-torpol-czarne-full-i2340054672.html
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
15 maja 2012 13:22
Obiecane foty Indian Reda na Dzionsonie:

Niestety w stajni, z lampą błyskową, przyznam się bez bicia że robione na szybko, bo mieliśmy trening i nie było czasu na foteczkowanie  😉 Może jutro uda mi się ustrzelić coś na zewnątrz.
Jak się podoba?  🙂
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
15 maja 2012 13:34
szmatoholizm mi chyba przechodzi powoli... śliczne rzeczy wrzucacie dziewczyny, ale już od jakiegoś czasu nie ma nic z efektem 'wow' dla mnie 😉
może to odpowiedni czas zrobić kolejne podejście do szmatowych wyprzedaży?  😵
wątek zamknięty
Anderia, fajnie 😉
Tak btw, co to za stajnia? 🙂
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
15 maja 2012 13:44
Palemka - wstawiam fotosy porównawcze

Cotton exlusive Gelb (pod spodem) + Cotton Lemon


Cotton exlusive Gelb (pod spodem) +Brillant Toffe


Cotton exlusive Gelb (pod spodem) + Cotton Lemon + Brillant Toffe


Cotton exlusive Gelb (pod spodem) + Cotton Lemon + Brillant Toffe + Impuls Black + Polopad Wallunt


Rozmiarowo według moich pomiarów: Cotton exlusive i New Cotton najwieksze -> Cottony -> Impulsy -> Polopady -> Brillanty najmniejsze (+ w praniu też się jeszcze ciut kurczą)

Trwałościowo: Impulsy i Polopady najlepsze oraz New Cotton potem Cottony exlusive i zwykłe kolekcyjne, najmniej wytrzymałościowe Brillanty
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
15 maja 2012 13:53
gabb. Duchnice  🙂
wątek zamknięty
Jestem załamana jakością brillianta po pierwszym praniu i może z 10 jazdach mam pełno kulek i zniekształceń.
Choćby nie wiem jaki piękny nie byłby kolor - już więcej tego nie kupię. Tylko ES 👍
wątek zamknięty
Szukam nauszników, które będą dość ciemno rude - tak, żeby znikały na głowie kasztana. Mogą być ton ciemniejsze - chodzi o to, żeby jak najmniej odznaczały się na tej głowie:

wątek zamknięty
szmatoholizm mi chyba przechodzi powoli...


To mi oddaj łezkę green!  😀iabeł:

gryglodor, jak dla mnie, to ten kolor jest za bardzo 'sprany', chciałam kiedyś kupić na moją gniadą, ale odwidział mi się na żywo.
🚫 Co masz za frak na tym zdjęciu?

zalcia97, pięknie w chilli.  💘
Ja ostatnio przeglądając galerię koleżanki zorientowałam się, że ma oba moje szmatoholiczne pragnienia: cottona chilli i green. Napisałam, żeby mi je natychmiast oddała, a ona na to: "Nie, bo potrzebne mi do ciurania na treningi". Jak można ciurać chilli?!  🤬

Przyszedł mój cotton yellow i moją pierwszą myślą było "odblaskowa kamizelka".  😁 Myślałam, że trochę bardziej stonowany ten żółty. Zobaczymy, jak mi się będzie widział na koniu, a jak nie, to poleci w świat. Poza tym kupiłam jeszcze granatowe nauszniki Schockemohle i jak je zobaczyłam na żywo, to stwierdziłam, że chyba muszę kupić nowy czaprak, bo mój Charity wyblakł i kolory będą się gryzły.  😵
wątek zamknięty
Ma ktoś zdjęcie ES-a PVS pod siodłem 17" na koniu? :kwiatek:
wątek zamknięty
Altiria  :kwiatek: spróbuję go na Rudej, bo w sumie z myślą o niej go kupowałam. 😉 może będzie jako treningowy do ciurania, a frak jest firmy ELT Paris, chyba to jest ten, ale nie jestem pewna, bo kupowałam używany... 😉

zalcia97 chilli to moje niespełnione marzenie! cudo!  💘
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
15 maja 2012 16:49
laski, czy ma któraś z Was potnik STALLION CLASSIC? jak z jakością? cena niewygórowana, a ja chciałabym coś cienkiego, beżowego do ciurania, więc myślę o tym.. użytkował ktoś może taki?  👀
wątek zamknięty
Altiria, gryglodor  dziękuję  :kwiatek:
wątek zamknięty
Jestem załamana jakością brillianta po pierwszym praniu i może z 10 jazdach mam pełno kulek i zniekształceń.
Choćby nie wiem jaki piękny nie byłby kolor - już więcej tego nie kupię. Tylko ES 👍

Po praniu trzeba go ogolić ostrą golarką. Znikną skulkowania i znów będzie cieszyć oczy  😉
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
15 maja 2012 17:51
Azbuka taką normalną, ludzką, jak np Gilette? I co, nie potnie materiału?
Pierwszy raz coś takiego spotykam  😲
wątek zamknięty
Anderia  hihi, są golarki do materiału,ja mam swoją czaprakową :P  😁
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
15 maja 2012 17:56
Ain't got a clue o czym Ty do mnie rozmawiasz  😂 Możesz podlinkować?
wątek zamknięty
Anderia    🤣
TUTAJ 😀
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
15 maja 2012 18:02
Dzięki  :kwiatek: Czego to ludzie nie wymyślą  🤣 I naprawdę od przejechania takim "żelazkiem" kulki z czapraków schodzą jak ręką odjął? Czy trzeba się pogimnastykować?  😀
wątek zamknięty
Anderia  schodzą,schodzą 🙂 i to bardzo dobrze,wystarczy przejechać  😉
ja kiedyś dostałam czaprak w stanie dst, wyglądał okropnie,ale wyszorowałam go,że nie miał już żadnych zabrudzeń (+ był CAŁY skulkowany) i byłam zaskoczona efektem,jak przejechałam go tą maszynką, po SPA czaprak był w stanie bdb+++    😁
wątek zamknięty
ehh... co robi normalny człowiek jak jest chory - śpi, co robię ja - latam i kupuje kucysiowi kantarki, no bo przecież taki śliczny i taki tani...
kupiony od użytkowniczki Szafirowa ;*  :kwiatek:

z kolekcji Nightblue/Moon




zdjęcia na razie telefonowe, jak tylko wrócę do świata żywych zdjęcia na modelce

wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
15 maja 2012 18:23
zalcia to miło, zainwestuję pewnie kiedyś  🙂
wątek zamknięty
Anderia inwestuj,bo to baaardzo przydatna rzecz 😀 zwłaszcza przy brilancikach.
wilczyk  ładny 🙂 będzie super na kucuu  💘
wątek zamknięty
kociarnia, jak ona pięknie wygląda w fiolecie! 😍
Cierp1enie, pasuje jej do pyska! Ja osobiście bym chciała więcej jej zdjęć w tym kantarku. Poza tym jestem ciekawa, jak będzie wyglądał po praniu 😁
gryglodor, wygląda ślicznie, ale moim zdaniem do gniadoszy pasują bardziej intensywne kolory 😉


Chyba przestanę odwiedzać ten wątek, bo coraz bardziej mnie kusi, a kieszeń pusta... Co najwyżej mogę poczekać do urodzin, haha.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.