Doggi-game

In.   tęczowy kucyk <3
05 czerwca 2012 00:07
In. w jakim wieku twój pies zdechł?

15l 2m-ce (a właściwie jak skończyła 3, ale zapisało na 2)


Ja się bawię w pierwsze mieszanki - border+ dalmatyńczyk (kilka na giełdzie, jeden mi rośnie), golden+ dalmatyńczyk (dopiero miesiąc mają) i golden + border (też kilka na giełdzie już, a dwa mi rosną), z bardzo fajnym charakterem startowym wszystkie 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 czerwca 2012 10:31
Ja pokryłam moją Mixed Chocolate goldenem, jestem ciekawa co wyjdzie 😁
Mixed Chocolate:
Ja przez jakieś 4 dni  będę wchodziła na grę tylko żeby zagłosować  i coś niewielkiego zrobić, bo muszę uzbierać trochę kasy. Gra jest fajna ale ciągły jej brak robi się już męczący  bo się stoi w miejscu,  mam nadzieję że organizatorzy gry coś jednak  wymyślą, bo jak widzę większość osób ma z tym problemy. Realnej kasy nie będę ładować, moja kobyła jest alergikiem, wiec każdy grosz wolę przeznaczyć na nią niż na wirtualną grę. Misskiedis,  jesteś tam teraz modem, więc może tobie będzie łatwiej pogadać z doggi czy z kimś innym, przydała by się jakaś praca czy cuś, ludzie piszą o tym na forum ale te posty  chyba przemijają z wiatrem. 
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 czerwca 2012 16:31
Z tego co wiem to doggi/esef nie za bardzo chciała wprowadzać możliwość pracy ale mogę jej zapytać. Na razie ma sporo na głowie i zamiast wprowadzać nowości to poprawia błędy i załatwia lepszy serwer 😉

z forum doggi: "moja przyjaciółka ma psa i chce miec z nim szczenieta" 😂 😂 😂
Misskiedis, wiem że ma dużo pracy, ale dobrze by było żeby coś jednak wymyśliła,  przy większej ilości psów, naprawdę ciężko jest grać, ja nie wymyślam, mam 6 psów, w tym 3 śpią na szmatach, jedzenie, przysmaki do uczenia,  znikają w oka mgnieniu, do tego szczepienia i odrobaczanie, wpisowe na konkursy, niby mało, ale jak to się wszystko podsumuje  to wychodzi całkiem sporo. 
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 czerwca 2012 17:16
Watrusia, ja rozumiem, mam to samo 😉 Teraz mi się trochę udało na chwilę odbić finansowo dzięki sprzedaży pieska i pokryciom 🙄
ja niestety stoję w miejscu, na początku wzięłam jamniki, na kryciu nie zarobiłam ani grosza, chociaż jamniol wystawiony i  tanio, a z resztą stoję bo boję się że zostanę przy zerze. No nic nie marudzę już 😉. 
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 czerwca 2012 17:24
Ja krycia dalmatynem mam po 5 dgl, na mieszańcu trochę zarobiłam bo wilczaty z biszkoptem, orginalny. Teraz czekam co wyjdzie ze szczeniaków- mam 2 sunie, miesiąc do oddzielenia 😀
Mam szczeniaczki na sprzedaż za najmniejszą kwotę ! Zapraszam !

rarytas
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 czerwca 2012 20:57
Puf. Wyszły mi dwa biszkopty :/ Jeden juz na sprzedażach, za 1000 bo do zadania 🙄
In.   tęczowy kucyk <3
05 czerwca 2012 21:47
Ze wszystkich mieszanek jakie do tej pory mi wyszły ten jest moim ulubionym:

😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 czerwca 2012 21:50
Zarąbisty krótkołapek  😍 Genialny, ja takiego chcę! 😀
In.   tęczowy kucyk <3
05 czerwca 2012 21:57
Mam jeszcze jednego, teoretycznie taki sam powinien być, bo z tego samego miotu i kolory ma wypisane te same. 221.74 charakteru ;>
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 czerwca 2012 22:03
Obawiam się, że mnie nie stać  😁 Musiałabym wcześniej kasę uzbierać, ale jeśli za parę dni dalej będziesz chciała go sprzedać to jestem chętna 😉 Planuję hodowlę krótkołapków  😀iabeł:
In.   tęczowy kucyk <3
05 czerwca 2012 22:05
Drugi taki sam mi raczej niepotrzebny 😉 Tym bardziej, że stawiam na rasowce, a teraz robię mieszańce, bo mi się nudzi :P
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 czerwca 2012 22:09
W takim razie, jeśli nie przeszkadza Ci parę dni zwłoki, to jestem chętna na kupno 😀 Tylko jeszcze cenę podaj, to będę mogła mniej więcej ustalić, za ile dni osiągnę możliwości kupna 😉
In.   tęczowy kucyk <3
05 czerwca 2012 22:32
Taki mam cennik - zależnie od charakteru 🙂 Czyli w tym przypadku $1600 by było
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 czerwca 2012 22:34
W takim razie ok. 4 dni zbierania- 300dgl kieszonkowego plus ok. 150-200 za głosowanie. Jeśli Ci pasuje  :kwiatek:
In.   tęczowy kucyk <3
05 czerwca 2012 22:40
Nie spieszy mi się 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
05 czerwca 2012 22:44
No to jesteśmy umówione 😉 Jak tylko kasę uzbieram to się odezwę 🙂 Może uda mi się nawet szybciej, jak szczeniaki wystawię i ktoś skusi się na kupno  👀
Komuś moje konto z rottweilerem?  😉
Mogę przygarnąć  😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
06 czerwca 2012 11:34
Wyprzedaż szczeniaków: 4 pieski, wszystkie po 500dgl  😅
Po krótkołapce(Straszna Wtopa) i dużym mieszańcu(Apokalips). Zapraszam 😀
http://www.doggi-game.pl/players/view/145
In.- fajny psiak. 🙂
A to mój sukces hodowlany.  🏇

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
06 czerwca 2012 12:19
Fajny 🙂 No ja liczyłam na coś fajnego a tu zwykłe biszkopty :/
Czy ktoś próbował kryć dwa razy tą samą sunię tym samym reproduktorem i wyszły mu inne kolorystycznie szczeniaki? Bo zastanawiam się czy kryć jeszcze raz tym samym czy szukać czegoś innego 👀
Dzięki. 🙂
Ja nie próbowałam, i raczej znów bym tym psem nie pokryła, chyba ,że inną sukę.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
06 czerwca 2012 12:46
A twój Sukces 😉 To pies czy sunia?
To sunia, ONek x mieszaniec 😉
Mam co do niej Wielkie Plany.  😁

edit: pokryłam moją pierwszą sucz... Szczęsliwym ojcem zostanie Mgiełek 😉
No i popatrzcie,  a była taka rozmowa tutaj że mieszańce nie powinny mieć potomstwa, a teraz to mieszańce są bardzo dochodowe 😁, ja też sie zastanawiam  co z tej mojej suni wyrośnie.
Dokładnie, moim zdaniem mieszańce są dużo ciekawsze. 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się