kącik skoków

katija, myślę że tak bo tam przeszkody są jasne, nowe i czyste co oznacza że dobrze odbijają światło
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
06 czerwca 2012 15:04
Ciekawska super 😅
Znalazłam jakiegoś starocia, fajnie czasem wrócić wspomnieniami 😉
tyskakonik oglądałam po milion razy Twoje filmiki na yt i dalej nie mogę wyjść z podziwu co z tym koniem zrobiłaś  💘
Z ciekawości ; jak się stało że kupiłaś akurat siwego?  Znaliście się wcześniej czy miłość od pierwszego wejrzenia? 🙂
Trzymam kciuki za dalszą waszą prace  :kwiatek:
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
06 czerwca 2012 15:37
equidore, dziękuję, ale uznanie należy się raczej koniowi, bo na początku nazbyt wykorzystywałam jego potencjał 🙁 Na szczęście ludzie na forum i w stajni przemówili mi do rozumu i konio nadal kocha skakać 😉
Miłość od pierwszego wejrzenia, chyba zakochałam się w skarpetkach... 😀 A miał iść do bryczki do Krakowa, tam dawali więcej niż my, na szczęście właścicielka zdecydowała się sprzedać go mnie 🙂
tyskakonik każdy popełnia błędy, ważne że masz siłę by je poprawiać!  🏇
😂 w skarpetach!
widziałam, że już skaczecie kolosalne wielkości, pochwal się, ile skaczecie?
szczęściaro, że taki koń Ci się trafił  👿 😍
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
06 czerwca 2012 16:34
Skaczemy raz tygodniowo do 120cm, raczej gimnastycznie.W zeszłym roku raz jechałam parkur 140cm, bo potencjalny sponsor chciał nas zobaczyć na czymś wysokim 😉 Zaczniemy skakać wyżej jak zaczniemy starować, na razie muszę załatwić formalności, póki co wszystko idzie w dobrym kierunku 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 czerwca 2012 16:47
A może mamy zakład, gdzie w tym roku odbędą się MP? Jakieś typy?
tyskakonik jak znalazłaś sobie sponsora? przepraszam, jeżeli pytanie nie na miejscu, czysta ciekawość. Jak to jest : ktoś się do Ciebie zgłasza, na jakich działa zasadach?  🤔  😀
Jak nie chcesz odpowiadać tu, możesz mi napisać na priv, a jeżeli pytaniem uraziłam - przepraszam 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
06 czerwca 2012 18:27
Strzyga, a muszą być w Polsce MPS? 😎 😂

tyskakonik, miło się Ciebie czyta...trzymam kciuki  😅


...ja przedwczoraj się odrywałam się od ziemi,ale na pojedynczych przeszkodach,ćwiczyliśmy bardziej precyzję zakrętów,dojazdu i kontroli po lądowaniu...a na co dzień nudy,ujeżdżamy się,co zaczyna mi się podobać,że myślę,że gdyby nie skakał tak dobrze jak skacze,przerobiłabym go na wkkwistę 🤣
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 czerwca 2012 18:29
Oczywiście, że nie muszą, ale wydaje mi się, że jak zawsze, coś tam się na łapu-capu wymyśli. Jeśli nie zrobią - będzie afera. Jak zrobią byle gdzie i byle jak, rozejdzie się po kościach.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
06 czerwca 2012 18:30
Strzyga, to była gruba ironia z mojej strony...szkoda,że Olsza nie chce 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 czerwca 2012 18:32
Wiem, wiem, zapomniałam buźki na końcu 😀
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
06 czerwca 2012 20:41
equidore, niesttey sponsor później się wycofał (najpierw się zgodził). Ponoć jakieś problemy w firmie 🙁 Znalazłam przez koleżankę 😉
Dziękuję Ktoś :kwiatek:
no ja też jestem ciekawa gdzie MP, w sumie na szybko znaleźć sponsorów na 100000 na nagrody..
A ja z racji, że niedawno odpaliłam młodą postanowiłam zabrać ją na trening na niezobowiązujące skoki dla zabawy po -uwaga- roku.  😉 Wszystko na luzie, byle by sprawić nam obu troszeczkę zabawy.
Zaskoczyła mnie bardzo, na plus. Sadzi to to niezwykle nieekonomicznie, zakładając czasem nogi za uszy  😉 No i zrodził się w głowie pomysł, czy by nie zadebiutować wcześniej niż plany przewidywały w weekendowym LL, bo zawody mam 20pare km od domu. Aż szkoda nie jechać. Chociażby po to żeby oszołom zawody zobaczył  😀iabeł:

Jest i dokumentacja - dennej jakości, bo wycinek z filmu - ale zawsze coś  😎
Jak internet się zlituje postaram się podlinkować filmiki.
Hej
Jeżdżę już od kilku lat ,  przechodząca w mini sport 🙂 Ostatnio zakupiłyśmy 13letnią kobyłkę SP po Luronie.Jest zrobiona do N klasy. Jest to koń bardzo energiczny ale spokojny. Problemem jest to że jedziemy na przeszkodę ona strasznie pędzi. Co powinnam zrobić , jakieś ćwiczenia? Czy dać jej pędzić? poprzednia właścicielka jeździła na niej P,N na hakamore.
z góry dziękuje 🙂
...zaprosić trenera?
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
06 czerwca 2012 23:07
wrotki szkoda, ze nie ma tu "lubie to" bo bym chetnie kliknela😉
tak się składa że mam trenerkę i pomaga mi , uczy ale ja pytam dodatkowo was , o wasze doświadczenia itp... a galopuje.pl istnieje dlatego , że na rv cie wyśmieją
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 czerwca 2012 20:34
Czuję się do głębi wzruszona Twoją historią.
Strzyga aż bym wcisnęła lubię to 😀 Straszna ta revolta, ludzie od nas uciekają... ja nie wiem, może na policję można gdzies podać?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 czerwca 2012 20:46
Już jedna chciała podawać, nie pamiętasz?
ale chciała, a nie podała. Może w końcu trzeba podjąć jakieś drastyczne kroki? Zobacz ile osób jest tu źle traktowanych...wyśmiewanych! Aż musieli sobie własną stronę założyć. Powiedz ile człowiek musi przejść żeby się zdecydować na tak ciężki krok?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 czerwca 2012 20:50
Myślę, że pójdę na socjologię i napiszę o tym pracę doktorską 😀
dobra. Czyli jak się czegoś nie wie , nie można zapytać?
dobra. Czyli jak się czegoś nie wie , nie można zapytać?



NIKT mający jakiekolwiek podstawowe pojecie o jeździectwie (a osoba posiadająca konia i posiadająca TRENERA, powinna mieć) nie zadałby takich pytań jak ty. Skoro masz trenera to ci chyba mówi co trzeba zrobić? Jak możesz uważać że należy dać zapierdzielać koniowi, bez żadnej kontroli?
Przecież nikt cię tu nie zna, nie wie nic o koni o twoich umiejętnościach, więc jak można dać ci jakieś rady?
Masz konia na kontakcie? Akceptuje pomoce? Po co masz tego trenera w ogóle?
wciśniemy się z ostatnich zawodów jeszcze: (L-klasa)



"Nirv dokładnie tak! Mi trener też tak kazał, zostawić lekką rękę i łydką dojechać. Bardzo szybko pomogło i koń rzeczywiście się uspokoił. Trochę to trwało zanim ja się przełamałam, bo przecież jak to: koń pędzi a ja mam go nie przytrzymywać, przecież się się zabijemy! Ale w koncu zaufałam trenerowi i podziałało" z re-volty
dajemy sobie radę , i wszystko idzie ku lepszemu , zapytałam z ciekawości czy ktoś też tak ma ( nie wątpie) i co z tym robi. Ja zapytałam dodatkowo , chcąc wysłuchać różnych opinii.
Hej
Jeżdżę już od kilku lat ,  przechodząca w mini sport 🙂 Ostatnio zakupiłyśmy 13letnią kobyłkę SP po Luronie.Jest zrobiona do N klasy. Jest to koń bardzo energiczny ale spokojny. Problemem jest to że jedziemy na przeszkodę ona strasznie pędzi. Co powinnam zrobić , jakieś ćwiczenia? Czy dać jej pędzić? poprzednia właścicielka jeździła na niej P,N na hakamore.
z góry dziękuje 🙂

Karino1998 od jakiej kobyły jest ta kobyłka?
klacz Espa rasa SP
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się