Howrse gra :)

Otworzyłam dwa i nic. Ale przynajmniej PD były. 😉
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
07 czerwca 2012 12:39
7RO i same śmieci -.-
piniata nr 7 - 25 kliknięć :/ za to można mieć 8 kliknięć od znajomych.
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 czerwca 2012 14:36
wykoncze sie finansowo z tymi kliknieciami... nie chce ktos kupic konia? moge sprzedac prawie kazdego, moj profil.

jak organizowac zawody? na COM w ujezdzeniu podbilam do 32% prestizu, rekord zyciowy moj i nie wiem co dalej, bo nikt nie bierze w nich udzialu juz od dawna. to samo na PL...
7RO i same śmieci -.-

Tak samo w moim przypadku...
Ja z dość nietypowym pytaniem, czy jest możliwość sprzedaży konta na howrse czy jest jakiś dotyczący tego zakaz?
oficjalnie nie można, parę osób miało za to już konto usunięte ale ludzie i tak sprzedają, a co chcesz sprzedać bo ja bym z chęcią konto przygarnęła 😀 ?
Głównie sprzedaję kupony a  bonusem jest konto. Co do kuponów: niedługo będę miała ich sporo, coś około 150, mam dużo cennych przedmiotów i koni(mam taki sam nick w grze więc możecie podpatrzeć), equus też nie są najgorsze oraz mam 35 pozycję w rankingu ogólnym. Niestety już nie gram, brakuje mi czasu ponieważ zaczęłam pracę przy realnych konikach 🙂 Dlatego żeby konto się nie zmarnowało mogę je ewentualnie komuś oddać jednak ponieważ włożyłam w nie wiele pracy chce też coś z tego mieć. Jeśli ktoś byłby chętny to proszę o kontakt na howrse (chciałabym żeby w wiadomości podana była cena jaką jesteście w stanie za konto zaoferować).

Sama nigdy jeszcze nic nie sprzedawałam przez internet i domyślam się że będzie problem z zaufaniem i tego typu rzeczami: jest możliwość przekazania hasła i sprawdzenia wszystkiego przy mnie w którejś z kafejek w Kielcach(moje miejsce zamieszkania), przelewu bankowego(na zasadzie najpierw przelew potem hasło) ewentualnie jak macie jeszcze jakieś pomysły piszcie i pomyślimy.
Czy znalazłby się ktoś, kto mógłby przetrzymać mi trochę Equus na polskim Howrse? Mogę odwdzięczyć się jakąś drobnostką z CR. 😉
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
08 czerwca 2012 11:36
Mogę pomóc 🙂
MiyakoKuchiki ^^
Bitre jak coś to do Ciebie napiszę bo nie wiem ile by Cię interesowało i czy będę miała, bo konto naprawdę fajne 😉

a czy ktoś wie co się dzieje z Alabamką ? bo już od dłuższego czasu jej nie ma a ja się jej kontem opiekuję a też dużo przedmiotów się tam marnuje 🙁

calore co tu trzeba zrobić bo nie kumam ?
Objective no. 2: Find a blanket by putting a horse in the box

konie po 10 godzin w boksach spędziły znajdując wszystko prócz tego czegoś  😫
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 czerwca 2012 12:43
wabankowa mi zaliczyło, jak znalazłam czaprak 😉
derka 😉 zauważyłam, że konie lepiej wsadzać po kilka razy na krócej. no i one chyba znajdują rzeczy w określonej kolejności, najpierw czaprak albo bat, derka jest na końcu. no i lepiej wsadzać takie powyżej 3 lat, jakoś tak mi się zawsze udawało 😉
aha xD
właśnie nie mogłam załapać co to jest bo i czaprak i bat i beczułkę znalazłam tylko nie to 🙂
Czy jakaś dobra dusza wyśle mi buraka do zaliczenia zadania?
na com czy pl? 🙂
na com?
Na com (ale już po sprawie 😉 ), w ogóle zapraszam do znajomych, nick: kare 🙂
calore dałam Ci dzielenie, znajdź mi to g**** xD


teraz sobie podliczyłam i na karty zmarnowałam 21 kuponów  😕
wabankowa, lepiej usiądź 🤣 weszłam w pierwszego lepszego konia, wsadziłam do boksu na 1,5h i.... tak, znalazłam  🥂
zrobiłam ci też dokonanie z głaskaniem konia w safe heaven 😉
czarownica, nie wiem czy dostalas pw, bo pisze z telefonu z wifi. otworz mi ro za 3kupony te co mam i diamenty jak sie uzbieralo cos. aha, jak mi padly trupem Grani to musisz wyslac do nieba i zaraz pozniej dac puszke. heh. w ogole to pozdro z nad morza.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 czerwca 2012 17:11
Dostałam, nawet odpisałam 🙂 Dobrze, że mi piszesz o tych Grani, bo właśnie nie wiedziałam co z nimi robić :P RO dziś otworzę i dam znać na kom co i jak 😉
calore dziękuję <3
Wymienię HOPa na RO. 🙂
Nie ma ktoś w planach siedzieć do późna dziś, żeby mi kliknąć pinatę o północy? 😀
może ja będę 😉
jeśli kliknę piniatę o 8 rano to potem normalnie kliknę o 9, 12 itd?
Bay, wabankowa kliknęłam wam 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
09 czerwca 2012 13:00
Pomoże ktoś z zadaniem "Breeding farm: Buy a horse at auction "?  :kwiatek: Mój net za wolno działa...  😵
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 czerwca 2012 13:52
jeszcze 11 klikow i bede miec 7. pinate...
Jeżeli stworzę w ośrodku jeździeckim mieszankę energetyczną, to jeżeli właściciel konia nie będę mieć jej na stanie to może kupić ją od ośrodka? Czy jak to działa? Bo nie bardzo rozumiem, a nie wiem którą zrobić, czy energetyczną czy zdrowotną...
Również mam konto na howrse na sprzedaż.
Posiadam:
*192 dni stażu,
*6 kuponów na stanie
* 2mln equus!!!
* 187punktów dorastania
* 6 zakładek z konikami
* W RANKINGU OGÓLNYM =  przed 400 miejscem!!!


Z koników mam wiele ciekawych i rzadkich sztuk...m.in
*mam 3 boskie koniki > Grani (ogier), Rubin i Jadeit
*3 konie z diamentowym jabłkiem!!
*konia z żywiołem metalu i powietrza.
* Roga z żywiołem ognia (ogier), powietrza, wody i ziemi x2
*66 klaczy rogów (wszystkie rasy!!!)
*21 ogierów rogów (z wysokimi PG)
*Konie do GP z Um=1130 czy UM=997 (jeszcze do treningów) czy UM=951, no i źrebaki z wysokim PG zaleznie od rasy
*Konie - staruszki przeznaczone na kupony (powyżej 20 roku życia) - ok 7 + inne młodsze też przeznaczone na kupon - ok 10
*17 osłów
*ok 50 pegazów (np do eliksirów- do zamiany na pióra)


Dużo rzeczy z CR jak:
* z ekwipunku najważniejsze - siodło szyte na miarę (12 sztuk)
* rzadko spotykani towarzysze jak Smok, żaba, Duch, gryf, feniks, pingwin
*13x orchidea
*10 diamentów
*6 Zestawów hery
*6 Objęć Morfeusza
* 6 różdżek
*5 chmurek
*5 x KK (klepsydra kronosa)
*5x kamień filozoficzny
*Siodło posejdona x5
* 4 muśnięcia
*4x Łzy afrodyty
*4 puszki pandory
*4 pioruny zeusa
*3 zestawy posejdona
*2x woda młodości
*2 zestawy harmoni
*2x promień heliosa
*2x fortuna krezusa
*2x Zestaw bonusowy
*2x 5 żywioł
*RÓG OBFITOŚCI KAŻDEGO PIERWSZEGO DNIA MIESIĄCA!!! (obecnie jest 1)
*krew medyzu x 1
*Pięta achillesa x2
No i 6 bonusów
Towarzyszy jest w sumie 19
Ekwipunku pod 30


Ośrodek jeździecki:
Miejsce w rankingu - przed 3000
Specjalizacja: jeździectwo klasyczne
Fundusze - 39tys eq
Ilość miejsc-  34
Marchewek - 11tys sztuk
Mieszanek - 688
najlepsze zawody - ujeżdzanie 54,5% prestiżu
Boksy - 1x18m3 i 3x16m3, reszta mniejsza
Łąki 31 akrów


Jedyny minus jest taki, że konto ma 5punktów karmy na 10 możliwych. Miałam problemy związane z wieloma kontami. Jednak wystarczy poczekać i wchodzić często na howrse (ok 2 tygodni) wtedy odzyskasz 1 punkt karmy, potem wchodzisz kolejny msc i odzyskujesz kolejny punkt,itd. Przy 6 punktach karmy można już praktycznie robić wszystko co najważniejsze. Teraz mogę jeszcze kupować i sprzedawać konie, ale nie mogę się wymieniać przedmiotami i pisać w ogłoszeniach i na forum.

Nie chcę nikogo oszukać, ale też sama nie chcę zostać oszukana, także kontakt przez maila jest pierwszym, potem preferowałabym kontakt telefoniczny.
Cena jakiej oczekuję to 110zł. Jeśli jesteś zainteresowana/y to napisz i wtedy porozmawiamy co dalej.
(Sama wydałam na howrse dużo więcej, bo kupiłam 42 kupony. Musiałam też doprowadzić moje konto do stanu w jakim jest dzisiaj - z wieloma dobrymi konikami  i rzadkimi maściami).

Na oferty czekam pod mailem all.west@wp.pl
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się