Kącik Małolata...:D

mittery zazdroszczę! moja wychowawczyni pewnie się będzie nas czepiać jak się zerwiemy choćby po wystawieniu ocen. Dlatego ja na legalu ze zwolnieniem  😁
Matmę napisałam, mam nadzieję, że mi poszło w porządku!
Jutro z polskiego odpowiadam. Oby się udało na dobrą ocenkę odpowiedzieć!
kolega od ściętych włosów albo goli się na zero albo nie dostanie świadectwa, czyli powtarza trzecią klasę w innej szkole 😲

i tak sobie myślę, bo miałam się przenosić... Inna szkoła byłaby dla mnie rozwiązaniem pod milionem względów, ale tutaj mam większe możliwości jeśli chodzi o naukę... Nie wiem 🙄
jak można rozkazywać uczniowi jaką ma mieć fryzurę?
No bez przesady mamy XXI wiek a zachowują się jak w średniowieczu  😲
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
19 czerwca 2012 13:39
Jestem mega ,mega, mega wkurzona !!!  Byłam dwa tygodnie chora i nauczyciele nagle mi powstawiali same piątki i z historii mi się wahała pomiędzy 4/5 i typa dała mi 4 . I teraz ja chciałam odpowiadać to moja kochana wychowawczyni dała już oceny do dyrekcji i mam średnią 4,71 !! Jakbym napisała chociaż pracę domową z historii to bym miała 4,78 i bym miała pasek ! Ja pierdd****  W mojej szkole nie można zachorować -,- 
bakalia07 🤔 no to wspolczuuuuje.
maiiaF a jaka kolega ma fryzure, bo ja nie w temacie?
mils   ig: milen.ju
19 czerwca 2012 14:15
bakalia łączę się z tobą w bólu. Także miałam mieć pasek, a tutaj się okazało, że będzie mi do tego paska sporo brakowało. Lubię podejście nauczycieli do uczniów na koniec gimnazjum. 🙁 Swoje lenistwo także lubię, tak w sumie.
Mi także brakuje jednej oceny do paska  🤔 no ja pierd**e!
Wszystko przez kochanego pana od wf 😤, nosz k**na, gdybym się podlizywała od początku roku to pasek by był..  👿
Ale ja nie jestem tego typu osobą- nie znosze podlizywania etc.  🙄
Pagotta Nie podwyższą Ci oceny z wf za jazdę konną?

Dzisiaj miałam poprawiać geo na piątkę.. umowiłam się z nauczycielem na 6 godzinę lekcyjną ( nawet dal mi swój numer telefonu, żebym mu przypomniała  😁 ). Dzwonie i dzwonie , aż po 20 minutach dobijania się, odebrał i powiedział, że zaraz będzie. Czekałam dwie godziny a on nie przyszedl. 🤔  Załamka  😵
losieq, zgolił bok  🙄 ah ta szkoła, trzeba było iść do publicznej.

ale zamieszanie z moimi ocenami 😂 z dwóch piątek na koniec zrobiło się ich sześć... 😁 dwie trójki i siedem czwórek. jestem mega zadowolona, szczególnie z piątki z geografii, bo w sumie to już nie do końca mi wychodziła a wywalczyłam. Jednak ciężko w tej szkole 🙄 tak mówią na mieście, że osoba czwórkowa u nas to w innej szkole piątkowa albo szóstkowa. A piątkowa w publicznej ledwo na trójkach daje radę 😁
rambuesa niestety nie  🙄 ,ponieważ jazda konna to "nie sport"  😎  😤
Pagotta Coś chyba im sie w głowach poprzewracało  🤔wirek: U mnie trener wysłał pismo do dyrektora szkoły i mam 6 z wf  😎

Mi też facet niekoniecznie chciał podnieść za konia... Za zawody... Bo przecież nie reprezentuję szkoły. Tylko jak mam reprezentować szkołę w takiej dyscyplinie? Ale jednak się udało, mam 6 na koniec i średnią 4,6, tylko jedna 3 ;D.
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 czerwca 2012 18:17
rzygam tecza
dzisiejszy dzien zniszczyl moj mozg, pozytywnie
zastanawialam sie dlaczego tak jest, ale juz wszystko jasne
po prostu niemilek ma urodziny i przynosi mi szczescie  🙇
takze niemilku, wszystkiego najlepszego i zebys tu z nami dlugo wytrzymala!  :przytul: :przytul: :przytul:
niemiłek oo ! wszystkiego najnajnajlepszego ! szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń  :przytul: :przytul:
chemia napisana, ale czuję, że 3 zostanie  😂 jutro robię wagary i zostaję w domu  😀iabeł:
Niemiłek No no!! zdrówka, spełnienia marzeń, jeszcze lepszych ocen i wgl wgl wszystkiego czego sobie zapragniesz !!  :kwiatek:
oooo Niemiłek wszystkiego najlepszego 🙂
laski mam sprawę ;D
bo na polski (dopiero na wrzesień, ale już chcemy nakręcić) musimy zrobić projekt z polaka - film (komedia, horror, western itp.), ale na podstawie lektury i chcemy nakręcić coś z końmi, bo mamy taką możliwość, ale pustka w głowie...  🤣
borkowa. nie patrz na mnie bo w życiu do końca ani jednej lektury nie przeczytałam 🤣
niemiłek   zdrówka, szczęścia, i wszystkiego co najlepsze  :kwiatek:
ja jutro też wagaruje na treningu  😀
i u nas z wf jest tak, że za sama jazdę nie masz lepszej oceny, ale za zawody itp pozdwyższa czy coś
Niemiłku spełnienia marzeń, wszystkiego najlepszego. Abyś jak najczęściej i najdłużej nam tęczą rzygała  🤣  🏇

Ja jutro ostatni przedwakacyjny dzień.  🙂 Gdyby nie to, że jutro dopiero odbieram rower od naprawy to zapewne nie znalazłabym się w jutrzejszym dniu w szkole, tylko zmieniła kurs na stajnię. Jutro będzie 3 dzień kiedy przyjeżdżam do stajni, aby dogadać się z trenerem i pewnie znowu go nie zobaczę bo zawsze zwija się koło 3, kiedy to ja wychodzę ze szkoły.  😵 a ja już chcę jeździć!
Cytat: ankers Marzec 05, 2011, 23😲2:12
no właśnie dlatego konie są zajebiste - wsiadasz na takowego i znajdujesz się w innym świecie. taka odskocznia. lubię ten stan.



łaa jak to przeczytałam, to zdecydowałam, że to moje motto tygodnia! albo miesiąca!  😀 😀
A ja dzisiaj koniowi odpuściłam, do samego wieczora był mega upał, nie będę dziecka katować ;D.

Oceny już wystawione, ale do szkoły chodzić trzeba, bo dziennik jest do czwartku...

Małolaty, wszystkie zdajecie ;D?
patt Prawda? ja jak zobaczyłam ten tekst to od razu go musiałam umieścić w podpisie. Zapada w pamięć.  🙂
Dziękuję dziewczyny! 🙂🙂
ChingisChan   Always a step ahead! :)
20 czerwca 2012 06:30
Niemiłku spóźnione życzenia urodzinowe :kwiatek:.
Małolaty już tak mi się nie chce wstawać do szkoły :emot4:.
dlatego ja dziś nie poszłam  🤣
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
20 czerwca 2012 14:13
Ja się obraziłam na szkołę i od dzisiaj mam wakacje. 😁 Niech mają kare i nie widują mojej olśniewającej osoby za tak haniebny czyn jaki uczynili. 😂    Tak to żart xd

Więc dzisiaj i codziennie do konia wieczorkiem i w piątek tylko po świadectwo. 😀
Jeszcze tylko czwartek  😀
W piątek mam rajd rowerowy, prawie 40 km  😎  🏇
A później konieeeC  🤣
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 czerwca 2012 16:00
Jezusku, jak sie babka z polskiego zlituje, to nie bede miec zadnej 3 na swiadectwie!  😅

ma ktoras z was SE Live with Walkman? mam problem z aktualizacja Androida, normalnie tak sie wnerwilam przed chwila ze... uhhh!
Facella, właśnie dzisiaj miałam go w łapkach długi czas 🙂 jak dla mnie za mało czuły ma ekran...

Ooooj poleci zachowanie, poleci 😵
dziś jakiś straszny dzień jest, aż szkoda gadać :/
do koni znowu jak na razie nie pojadę. Chyba dopiero dzierżawa w wakacje (lub wspomniana wcześniej praca w stajni u babci) zobaczymy jak to będzie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się