Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Prześliczna jest ta koszulka Spooksa Dramki i Franii, pozazdrościłam :/  🤣
Ja za to mam już 5 polówek Joules  😜

Teraz przymierzam się do kupna porządnych brązowych rękawiczek na lato, fajnie by było jakby były skórzane, ale w nie zastraszającej cenie. Ktoś poradzi jakie wybrać?  :kwiatek:
dzisiaj byłam w Mustangu na Waszyngtona i oglądałam jakies nowe Roeckle z siateczką w romby. Nie są takie badziewiaste jak te Solary. Może właśnie dobie takie sprawie na lato, bo wyględały dość porządnie.
Cierp1enie tylko nie skórzane  😵

Petit Mam takie, są super
Dramka - a jakie polecasz? chciałam coś eleganckiego.
roeckl
Dramka a one jaki mają materiał od spodu dłoni coś podobny do takiego jak w light&grip czy inny?

I drugie pytanie tak sie zastnawiam czy roznica 0,5 rozmiara w roeckl to sporo 🤔wirek: bo akurat jest rozmiar 0,5 wiekszy od mojego i zastanawiam sie czy bylyby ok.
Mają grip

eurostar na allegro  😜

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=15286674
Cześć dziewczyny. Miała któraś z was do czynienia ze sztybletami BTI by Horze albo Gladiusa?
Przymierzam się do kupna a nie wiem, czy warto.
Byłabym wdzięczna za jakieś opinie  😉
Mamy wątek o sztybletach  🙄
Jaka jest strona spooksa bo nie mogę znaleźć?  👀
Dramka?  :kwiatek:
Czy gdzieś jeszcze znajdę tę koszulę:

😉
Orientuje się ktoś w młodzieżowej rozmiarówce pikeura?
Bo nie wiem czy młodzieżowe 170 będzie odpowiadało normalnemu 38? Chodzi o koszulkę.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
04 lipca 2012 06:56
Julita,z mojego doświadczenia,to bardziej 36 wypada niestety,mam młodzieżową koszule konkursową w rozmiarze 170 i jest bardzo na styk 😉
Ktoś dzięki za odpowiedz🙂
Orientuje się ktoś w młodzieżowej rozmiarówce pikeura?
Bo nie wiem czy młodzieżowe 170 będzie odpowiadało normalnemu 38? Chodzi o koszulkę.


170 będzie bardziej jak 38, 176 jak 38. Poproś o szerokość pod pachami  😉
Moje 2 komplety na zawody 😀

Koszulka HV Polo + bryczesy Cavallo Cara oraz dopiero co nabyta koszulka animo (boże jaka jest cudowna!) + bryczki cavallo clio od Dramki 😉


Haha.. ciekawe czy do którejś koszuli Ci sie uczepią. 😉
ojeny,ta czerwona piękna!  😍
Klami zanim ja gdzieś wystartuję 😁 Ale wątpię, jeździłam w gorszych. Choć może ta animo być kłopotliwa :P

zalcia :kwiatek:
xxagaxx, oj tam oj tam.
xxagaxx Bryczesy po lewej są ecri?

Mi chyba na dwudniowe zawody jedna koszula wystarczy
Dramka one są takie dziwne... trochę jak kość słoniowa. Do brązu mi fajnie pasują 😉

Ja mam 3 pary bryczesów i 3 koszule. Nie ma opcji zeby ten sam komplet się nadawał na kolejny dzień. Zawsze się gdzieś uświnię 😁
Uświnie, czy chociazby spoce. Ja też musze mieć bryczesy i koszule na każdy dzień zawodów. Nie ma innej opcji.
Na mojej granatowej koszuli praktycznie nic nie widać, gorzej z bryczesami. Świeży komplet najbardziej przydaje się 3 dnia zawodów..rzadko jadę zawody 3 dni.
Widać... nie widać. Na pewno jest spocona i nieświeza. Chyba, że by ja np. przepłukac i wysuszyć, ale po co sie bawić. Łatwiej po zawodach wszystkie zestawy razem wpakowac do pralki i gotowe.
Moja koszulka jest z tkaniny oddychającej więc po 1-2 parkurach nie jest taka nie świeża  😉
xxagaxx, ta czerwona przeprzepiękna! 😍
A jak w ogóle w życiu Spooks wypada rozmiarowo? Chciałabym kupić sobie kamizelkę i się głowię nad S lub M. Pikeura kurtki noszę 36 rozmiar.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 lipca 2012 10:49
e tam, pomijając fakt,że dżentelmeni sie nie poca 😉 🤣 ja też się zawsze uświnię,koń się wytrze pyskiem,albo coś 😉

Aga - piekna ta czerwona  😍 skąd? z awill horse?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się