Spaliła się stajnia Taxus w Niegowie!!

Witam, pragniemy poinformować wszystkich chętnych do przekazania pieniążków z przeznaczeniem na odbudowę stajni TAXUS, że Fundacja Pegasus udostępniła numer konta na darowizny pieniężne. Darowiznę można odliczyć od podatku!!!
nr konta: 68 1140 2017 0000 4102 1068 7905.
Za wszystkie wpłaty z góry dziękujemy

Pierwsze 3 konie wróciły już do stajni, narazie mają na szybko pobudowane boksy i w tym tygodniu będziemy budować następne boksy i sprowadzać resztę koni!! 🙂 🙂
a mogłabys wstawic zdjecia z postępu prac?  :kwiatek:
Niedługo jadę to stajni to zrobię kilka zdjęć🙂


dodaję obiecane zdjęcia, jak zwykle jakoś telefoniczna

1. tymczasowe boksy
2. obecni lokatorzy, ale niedługo stadko się powiększy
3. w tym miejscu będą następne boksy
Warszawiacy, jeśli ktoś z Was chciałby jeszcze przekazać coś od siebie dla stajni Taxus, to można to zrobić przeze mnie. Wybieram się do nich z rzeczami, które udało mi się znaleźć u siebie, ale mam jeszcze sporo miejsca w aucie. Będę jechała z końcem tygodnia. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu mailowego lub na pw.
PS poruszam się na trasie Bielany-Wiązowna, więc mogę coś po drodze odebrać.

edit: Jeśli ktoś ma ochotę przejechać się ze mną do Niegowa to zapraszam 🙂
http://www.wesolekopytko.pl  u nich  w piatek i  sobote bedzie kiermasz uzywanego sprzetu w Wesolym Kopytku k. Janek .    Tu macie wiecej info                              http://www.galopuje.pl/konie,kiermasz-uzywanego-sprzetu-jezdzieckiego-i-pierwszy-zlot-akademii-jezdzca-i-konia,19855.html    Moze dali by wam zrobic zbiorke i/lub zbierac sprzet
Motylek🙂 dzięki za informacje, wrócę do domu to zadzwonie do nich :kwiatek:
Motylek🙂 dzięki za informacje, wrócę do domu to zadzwonie do nich :kwiatek:




nie ma za co - wymiziaj misiaki jak wroca :=)
Dostaliśmy kolejne rzeczy od użytkowniczek mikstura i etosha dziękujemy bardzo  :kwiatek:
i jeszcze raz podziękowania dla Fazy :kwiatek: :kwiatek:
W piątek jadę do miejscowości Skępe w woj. kujawsko-pomorskim z Warszawy, prawdopodobnie trasą E-10 będę jechać. Jeżeli jest ktoś po drodze kto chciałby przekazać dla nas jakieś rzeczy to podaję nr tel. 511 253 230. Proszę pisać lub dzwonić wtedy byśmy się umówili🙂

Nadal brakuje nam ochraniaczy w roz M i L, jednego ogłowia Cob, ogłowi i wędzideł na kucyki, może ktoś ma niepotrzebne wytoki w roz Cob, potrzebujemy dwóch, ze szczotek mamy tylko dwa komplety na wszystkie konie.  Potrzebujemy też popręgu do westowego siodła dla kucyka i popręgu do zwykłego siodła dla kucyka


W lipcowym nr Konia Polskiego jest artykuł o naszych dzieciakach z Rodzinnego Domu Dziecka i wzmianka o pożarze..
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 lipca 2012 14:52
Wysyłam wam (na adres Sylwi) sztylpy i derkę siatkową na jakiegoś małego konia. Derka wymaga niewielkiej reperacji przy zapięciu, dosłownie 2-3 nitek, żeby oczka pozszywać.
Hej, chciałam napisać że nowa stajnia cały czas się buduje, już mamy 4 kompletne boksy, 2 następne są w połowie zrobione i prawie już wszystkie konie stajenne wróciły  😅 😅  (konie prywatne narazie albo wogóle nie wrócą, znajomi znaleźli dla nich nowe domy) Jutro jak ładna pogoda będzie to zrobię zdjęcia i tu wstawię jak idą postępy w pracy.


A do tego chciałam wszystkich Was zaprosić na "Piknik u Manfreda" który odbędzie się 5 sierpnia na terenie naszej stajni. Podczas pikniku będą rozgrywane towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody, będą pokazy kadryla w naszym wykonaniu, pokazy rycerskie, kawaleryjskie, western i pokazy Karoliny Wajdy,  będzie też pchli targ i aukcja. Wszystkie pieniądze zebrane na pikniku będą szły dla stajni Taxus na wyposażenie stajni, zakup pasz dla koni, brakującego sprzętu i na brakujące materiały potrzebne do budowy stajni.

Serdecznie wszystkich zapraszam z końmi albo bez koni jako widz 😀 😀
a od ktorej sa zawody?
Klasa debiutów zaczyna się o 10 a koło 13:30 będzie oficjalne otwarcie pikniku
Gdzie można znaleźć informacje o opłatach na tych zawodach?
Opłata to koło 20-30zł, wszystkich informacji udziela Justyna Pyziołek pod nr 603 775 475 lub kimberlay@wp.pl

A tutaj plakat:
Witam wszystkich
Przepraszam, że odzywam się w tym wątku dopiero po pół roku od wydarzeń, ale zaraz po pikniku u nas wyjechałam na urlop, miała mnie zastapić znajoma w podziękowaniach ale widzę że nie zrobiła tego o co ją poprosiłam... A dopiero niedawno odzyskałam od niej listę osób które pomogły stajni.
Na wstępie chciałabym podziękować użytkownikom re-volty za pomoc, za rzeczy które od was dostaliśmy. Wielkie podziękowania dla użytkowników: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Faza  
Rada Starszych
marta_sz
etosha
Sio
mikstura
Motylek🙂
Talcia

Jeszcze podziękowania dla Anny F, Marty M, Zuzanny P nie wiem czy to są osoby z forum czy nie, nie było liściku. Jeśli ktoś wysłał paczkę, a nie wymieniłam go to przepraszam, prawdopodobnie nieczytelne były dane nadawcy na paczce, albo liścik mi zaginął. Mimo wszystko jeszcze raz dziękuje :kwiatek:

A z aktualności z naszej stajni to z 15koni do stajni wróciło 10 koni, 8 dużych i 2 kucyki, jeden koń nadal jest u forumowej guni92  :kwiatek: i kucyk też jeszcze mieszka u znajomych. Znajomi zabrali swoje konie do innych stajni, z tego co wiem to jeden przerobił stodołę na stajnie i trzyma swojego konia u siebie.  Niestety właściciele są zmuszeni sprzedać jednego bądź dwa konie, ponieważ nie mamy miejsca na 12 koni, kucyki stoją razem w jednym boksie ale jeden z koni z braku miejsca musi stać w prowizorycznym boksie na korytarzu. Na wiosnę jeszcze wszystko zostanie poprawione, właściciele chcieli szybko postawić jakąś stajnię przed zimą a musieli jeszcze znaleźć czas na budowę magazynu by firma mogła zacząć normalnie funkcjonować.

22 grudnia odbyła się Wigilia w stajni, przyszedł miejscowy ksiądz i poświęcił nam stajnie oraz magazyn🙂 wstawiam link do zdjęć z Wigilii oraz filmik z pikniku.
https://plus.google.com/photos/114593908950352644069/albums/5824852255738520385?banner=pwa


Jeśli ktoś chciałby nas odwiedzić, zapraszamy. Każdy przyjaciel stajni Taxus jest mile u nas widziany🙂 POzdrawiam

Jeszcze kilka zdjęć z czasów budowania stajni https://www.facebook.com/media/set/?set=a.181047915361988.42700.100003703439074&type=3
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się