produkty ANKY

o na prawdę super dopasowane🙂 i widzę że znaczek też się zrobił czerwono/różowy, to chyba przypadłość wszystkich redów🙂
Livia Bardzo ładnie Sanderowi w anky red, myślałam, że ten kolor jest bardziej jaskrawy...  A okazuje się, że jest obłędny.  😍
Mam duuuży problem dziewczyny.  😁
Orchid, navy ze starego pikowania, czy khaki?
Orchid i khaki są takie, że jak któregoś nie kupię to będę żałować, ale z drugiej strony navy bardzo lubię i żałuję że sprzedałam swój...
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
18 lipca 2012 23:10
khaki!!! na zywo to piekny kolor!!! 😍
Livia   ...z innego świata
19 lipca 2012 07:45
chilli, fakt że znaczek jest lekko różowy, pocieszasz mnie, że to bardziej powszechne, a nie mój pech 😁 Między kolorem padu i owijek jest lekka różnica, ale w realu mniej ją na szczęście widać niż na zdjęciach 🙂

Minosia, dziękuję 🙂

konwalia, weź Khaki - na gniadku będzie fajnie wyglądał. Mój drugi typ to Orchid 🙂
siwa w indian red 😉
pari01, fajnie wygląda, tylko zmniejsz zdjęcie 🙂
Livia   ...z innego świata
21 lipca 2012 19:20
pari, bardzo fajnie 🙂 Tylko faktycznie fotka za duża, zmniejsz lepiej 🙂
pari01, mi się podoba 🙂
pari  o jeny,ale ślicznie!  😍
pari01super 🙂 aczkolwiek bardziej mi się podoba w tym komplecie co masz na avku 🙂
pari01 najlepiej, niż w jakiejkolwiek innej ance, w której Was widziałam 😉
dzięki dziewczyny 🙂 zdjecie już zmniejszyłam
Dziewczyny, co to może być za kolor?
Livia   ...z innego świata
24 lipca 2012 16:50
domcia, jeśli kolor jest dobrze oddany, to to Larix 😉
Dzięki  :kwiatek: A na żywo też ma taki mdły odcień? Bo się nad nim zastanawiam, ale chyba na gniadej będzie zupełny bezszał.
domcia mi się w ogóle Larix nie podoba .. ni to szary,ni to zielony.  🤔
Livia   ...z innego świata
24 lipca 2012 20:08
domcia, to jest taki Stone grey, tylko że z zielenią zamiast niebieskości. Mnie się ten odcień podoba, aczkolwiek on jest właśnie z gatunku tych stonowanych, spokojnych 🙂 Na jasnym gniadym będzie moim zdaniem ok, na ciemnym - może być smutno 😉
No nic... pomyślę nad nim jeszcze. Ale chyba mojej gniadej średnio ten odcień będzie pasował, a sama do końca nie jestem przekonana  😉
domcia406 u mnie w stajni właścicielka ma gniadego konia i właśnie ten pad i osobiście strasznie mi się podoba. 🙂
Kawa już była, ale przypomnę 😉

W słońcu:



I w cieniu:



To teraz czekolada 🙂





Bardzo mi się dzieciuch podoba w takich 😀
quantanamera, w kabie bomba!
czekolada niestety niknie na nim... możesz puścić w świat  😉

literówka
Czekolada wymiata, najlepszy kolor na karego jaki widziałam. Podkreśla i dopełnia maść, a nie gryzie się  🙂
Cobrinha, zapomnij 😁 Dla mnie super, no i na Skwarze też jest szał, a on jeszcze bardziej brązowy - w życiu się tego czapraka nie pozbędę 😉 Na fotkach na wiśniowym karym mam jeszcze ofwhite, stone grey no i przymierzam się do pebble 😉
mi się nawet bardziej w czekoladzie podoba, super wygląda nie spodziewałam się, że tak fajne będzie połączenie brąz na karym 😍
To ja pokażę mojego Lalusia w Shitake i Thyme 🙂, to tak apropo domcia406 i kawy 🙂
quantanamera Jak dla mnie w obydwóch ankach mu super. Tym bardziej, że on w słońcu troszkę zbrązowiał.  💘

Ja na swojej gniadej też uwielbiam czekoladę, zwłaszcza z różowymi owijasami.
Livia   ...z innego świata
25 lipca 2012 17:10
quanta, w kawie super, w czekoladzie mnie się niezbyt podoba 😉

zielona, Shitake piękny 🙂 Thyme jest dla mnie trochę mało wyrazisty niestety...

domcia, w czekoladowych owijach byłby szał 🙂
quantanamera, mnie podoba się w obydwu, super! 😜
domcia406, bomba!
q, o ile kawa dla mnie jest okropna, o tyle czekolada to jego kolor życia, szał!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się