Bryczesy

ChingisChan   Always a step ahead! :)
02 sierpnia 2012 21:21
Podpisuję się! Jak wsiadłam w starych fair play ostatnio to już nie było to coś...
o, to odnośnie ES. Czy mają rozmiar 34 ? Albo 68 (bo to tyle wtedy powinno być? haha, tak mało się wydaje 🙂  ) ?
Trochę szukałam, ale zazwyczaj widzę 36-40.

ja w swoich FP już nie jeżdżę 😀  czekają chyba na wyjazd w teren żeby nie było szkoda es
Istnieją 34 ale nie istnieją 34 przedłużane. Nie które starsze modele Eurostar wypadają mniejsze więc możesz kupić 72.
nie, nie to nie dla mnie, nie wcisnęłabym się za nic w świecie. 
To takie orientacyjne pytanie było dla kogoś innego.
To nie tylko kwestia rozmiaru tylko dobranie do swojej figury odpowiedniego kroju/modelu

To nie tylko kwestia rozmiaru tylko dobranie do swojej figury odpowiedniego kroju/modelu



No oczywiście, ale na kogoś kto nosi 34 (a może i nawet mniejszy) i ma długie nogi nie założymy przecież spodni w rozmiarze 38 tylko przez to, że mają odpowiedni krój jak na taką figurę. Pytanie o ten rozmiar było czysto informacyjne.
Widzę że nie zrozumiałaś  🙄

Nosi 34 w jakich bryczesach??

nie wiem w jakich. Ogólnie to z tego co słyszałam ma trochę problem z bryczesami, bo jak są dobre na długość to za duże o kilometr u góry, a jak są dobre w pasie to kończą się w połowie łydki.
Pytanie było informacyjne, bo szuka nowych bryczesów. Przymierzała w okserze hkm i podobno były idealne. Ale jeśli ma wydać 350zł na bryczesy, których lej miałby się zmechacić po miesiącu to trochę odechciewa się zakupów, zwłaszcza że wszyscy w stajni wiedzą, że można za tyle kupić ES na forum. Ale z tego co przejrzałam, to i tak chyba nikt na ogłoszeniach nie ma takiego rozmiaru.
Małe rozmiary HKM są krótkie ..
Ja mam podobny kłopot co ta osoba z bryczesami. Ludzkie ciuchy noszę w rozmiarze 34. W bryczesach celuję w młodzieżowe 164, ale rozmiar rozmiarowi nie równy. Jak są dopasowane w pasie, biodrach i udach to na długość są do połowy łydki. Jak są dobre na długość, to na tyłku i w pasie za luźne i opadają. Mam ES w rozmiarze 72 i na długość są dobre, ale lej na tyłku odstaje. Jeszcze nie uszył nikt dla mnie pasujących bryczesów. :/
używam maintar horse - 2 pas i idealne, pikeur też ma ale nie widzę żeby MH były gorsze - lej w MH trzyma idealnie a bryczesy leżą jak 2 skóra a oto chodzi
ashtray Rozmiar młodzieżowy 164 pasuje na wzrost 158..

"Mam es w rozmiarze 72" nic mi nie mówi 🙄
a czy ktoś mołby mi podać link gdzie moge kupic bryczesy do rajdów długodystansowych? 🙇
Dramka, niemożliwe, noszę w normalnym życiu 34, mam 165cm wzrostu i bez problemu wchodzę w młodzieżówki 164. Co zabawne większość bryczesów w rozmiarze 36 też jest dla mnie okay.
jakie "młodzieżówki 164" masz na myśli?
Dramka, przecież sama napisałaś:
Nie które starsze modele Eurostar wypadają mniejsze więc możesz kupić 72.

Odniosłam się więc do tego. Mam ES w rozmiarze 72 i jest to raczej jakiś starszy model (nie wiem jaki) i na mnie one po prostu nie leżą dobrze.
I wzrostu mam akurat dokładnie 158 cm 😉
kare_szczescie Ja miałam na myśli młodzieżowe pikeur.

ashtray 72 dla osoby 158..nie bardzo

mtl   I M Equestrian
05 sierpnia 2012 18:25
Potrzebuje bialych bryczesów z ciemnym (pelnym!) lejem (czarny/grafitowy/szary), dobrej firmy (Pikeur? Eurostar?). Cena mniej wiecej 300-600 zl. Polecacie jakies sklepy gdzie moge kupic takie bryczesy lub konkretne modele? Zalezy mi na ciemnym leju...
Np Lugany. Posiadam Euro-stary i jestem zadowolona.
mtl   I M Equestrian
05 sierpnia 2012 19:34
Te Pikeury moga byc, mam czarne ten sam model i sa wygodne. Nie wiesz moze w którym sklepie moglabym je kupic? Bo wszedzie gdzie wejde to sa bialo-biale  🍴


ashtray 72 dla osoby 158..nie bardzo



Tak jak wyżej pisałam- na długość są w sam raz, ale wiszą mi na tyłku.  🙂
powiem tak zaszalałam.... 😵  👿 🤣
warte szaleństwa  😉
zobaczymy jak się spiszą na koniu  🙂
A Ja poluje na jeansowe i białe Candela  👀
Dramka ja mam nowe jeansowe na sprzedaż. 😉 Ale to w ogłoszeniach.
Ma ktoś bryczesy B Vertigo, bo juz od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem takich
candela??
Aj nie. Myślałam, że tylko białych candela szukasz.  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się