Niedługo do LO(a może i nie...)

ja na biol chemie. W zasadzie to troszkę mi się podoba ta nowa podstawa programowa bo w 2 i 3 klasie mam sam polski, jezyki, matme i przedmioty rozszerzone ;D
Lenna, no cóż, zrobiłam wejście w połowie apelu 😁 zobaczymy jak będzie po pierwszym tygodniu. No tylko wtedy mam na 9:20. Ale z drugiej strony cały dzień stracony...

Graba., nie no, może nie będę ich skreślać od początku. A do 3 klasy tutaj raczej nie wytrwam, pewnie się przeniosę
niemiłek Tak czy siak to dziwne, że jako 'pierwszak' masz aż do 16:20 - tak późno zawsze siedziały klasy drugie. Dobrze chociaż, że to tylko jeden dzień. A kogo masz za wychowawce?
Lenna, i to 2 WF-y...nie widzę tego. Przyjdę do domu i wstanę w poniedziałek 😁 znajomi w innych klasach nie kończą tak późno, grrr. Panią Zemanek

EDIT: już mogę powiedzieć coś więcej. Po 1, ale mała ta szkoła 😎 po 2 ilu w niej znajomych 😁 po 3 plan po modyfikacjach jest dosyć znośny 😉 a po 4 chyba jakoś to będzie

Btw. dziewczyny miałyście kiedyś religię z panią katechetką taką z krótkimi blond włosami (nie pamiętam nazwiska)? Treściwa była, ciekawa? Gdybym zrezygnowała z religii to w 1 dzień wychodzę wcześniej, a raz mam okienko (grrr kumpele mają inaczej informatykę i 2x wychodzą wcześniej) no i nie wiem co zrobić
Graba.   je ne sais pas
04 września 2012 18:15
niemiłek, p.Kozak, Lenna też z nią miałą 🙂 jest bardzo sympatyczna, ciekawa to pojęcie względne. Ja chodziłam gościnnie, bo byłam zwolniona. Na pewno nie czuć takiej "potrzeby ciągłego nawracania", a to duży plus u katechety.

Lenna, Co żeście zrobili tej wfistce, małej, blond? 😀 Ma po Was taki wstręt do klas "B" i jak zobaczyłą ilosc zwolnien w naszej klasie to spytala się, kto nas uczy francuskiego... i skwitowala to slowami" aaa, to ten sam zestaw co rocznik wczesniej. wszystkie klasy B to leserzy..."
O jaaa nie ogarniam tego wszystkiego. Ja raz kończę o 12:50, raz o 13:50 i trzy razy o 15:55, nie ma tragedii, ale mogłabym tak codziennie o 12:50  😜.
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 września 2012 19:25
niemiłek, ja bym rezygnowała, religia to jest zawracanie d*y i zaniża średnią (sorry ale kto się uczy na sprawdziany z religii, skoro i tak nikogo nie uwali, każdemu naciągnie na tę 2? i klasowy inteligencik skończył z 2, która go pozbawiła stypendium  😁 od tego roku już nie chodzi  😁 ). tak jak nie rozumiem, dlaczego w mojej szkole nie można było zrobić tak, żeby wszystkie wosy, pp, po, wok, ti odwalić w pierwszej klasie, gegry i histy w pierwszej i drugiej. tak, żeby w trzeciej klasie zostały same maturalne, a jestem na biol-chem-fizie z rozszerzonym polskim (z kaprysu nauczycielki). teraz jestem w drugiej, użeram się z wosem, pp, po i ti, kończę gegrę, w trzeciej klasie zawracanie tyłka ti i histą  😵
LO nr X jest super, a trafiłam na klasę taką,że już mi  🤔zczeka: opada 🙂 tak jest miło i sympatycznie.
Przeraża mnie tylko jedna nauczycielka od WOK .  🚫
Facella, tylko ja jestem osobą wierzącą i dla mnie niekoniecznie jest to zawracanie dupy 😉 po prostu szukam oszczędności energii i czasu

Będę w stajni 4 razy w tygodniu wliczając weekend... No nijak nie da się inaczej 😵

Czekoladowiec, co tam jest super 😁 która klasa? Ja jutro mam kulturę chyba, aż się boję!
niemiłek  klasa F 🙂 babka ma rękę w gipsie,więc jak wejdzie do klasy
to radzę się nie odzywać  🤔 jest przerażająca.
Czekoladowiec kogo masz na WOKU? Obie panie 'przerobiliśmy' i były to dwie skrajności - jedna kazała przepisywać podręcznik, druga krzyczała, machała rękoma i mówiła o nas, że jesteśmy bandą analfabetów 😀iabeł:

niemiłek Religie z p.Kozak są przecudowne. Ja nawet w klasie maturalnej zostawałam, choć mogłam dwie godziny wcześniej iść do domu. Nawet wybieram się z koleżanką w odwiedziny do niej bo mamy małą niespodziankę 😁

Graba. My byliśmy w ogóle aspołeczni, autystyczni a przede wszystkim - asportowi, co wiąże się z masą zwolnień i brakiem chęci do ćwiczeń (preferowaliśmy relax na materacach albo zabawę w bitwę na głosy  :zemdlal🙂. Klasa A natomiast, z którą mieliśmy WF-y, była baardzo profi sportowa, rzucała się na piłkę jak lwy na padlinę a my patrzyliśmy na to jak na jakiś żenujący cyrk  🙇

Dziołszki, z kim macie biologię? Ileż ja się wycierpiałma przez ten przedmiot w maturalnej  😁
F, F, chyba nikogo tam nie mam... Musimy się kiedyś zobaczyć 😀

Lenna, to zostaję 😀 zawsze mogę się w trakcie wypisać. Ja mam biologię na rozszerzeniu... Dziś mieliśmy pierwszą lekcję i wpadliśmy na nią w połowie, bo pani pomyliła godziny spotkania z ruska 😎 taka dosyć...surowa z wyglądu, w okularach. Nawet 2 pary miała :P
A Wy wspólne licea macie, nawet revoltowiczki w jednej szkole, a ja tu taka samotniutka (pod tym względem  😁 )

Fajnie macie, że możecie nie iść na religię i iść do domu. U nas rel jest w środku dnia zwykle i jak nie wierzysz, to idziesz na etykę  🙄
No u nas tak samo, przy czym religia jest ostatnia.
Ale do cholery, jest gdzies jasno napisane ze kazdy uczen musi chodzic na religie lub etyke?
Na 1000 osób mogą się zdarzyć i re-voltowicze 😁

No zależy jak religia wypadnie, niektórym na ostatnich, niektórym na przedostatnich. Etyka międzyoddziałowo po lekcjach. I nie chodzę na religię nie = nie wierzę 😉

Dobra idę spać, pobudka 5:30, pociąg 6:26, szkoła 7:30 😵
haha a mi niemiłek odwołali niemiecki rano i mam na 9
Graba.   je ne sais pas
05 września 2012 05:51
niemiłek, czyżby p. Jagocka? (do teraz mam problem z jej nazwiskiem), chodzą słuchy od nauczycieli, że on ma stwierdzoną przez lekarzy schizofrenię ;> Legenda sama w sobie. 😀 A tak serio to zazdroszczę Wam entuzjazmu, sama miałam dokłądnie taki sam przez 3/4 pierwszej klasy. Schody zaczną się kiedy będziecie chciały, zeby ktoś Wam poszedł np na rękę, albo jak w klasie maturalnej z przedmiotu rozszerzonego będziecie 2 lata w tył 🙁 
Graba Ona na codzień nie nosi okularów. (chyba, że się zmieniło ;p) Ja o niej dużo słyszałam ,ale nie wiem czy na forum publicznym tak mogę  😁

Również zazdroszczę entuzjazmu. W pierwszej klasie kochałam tą szkołę m in. dlatego, że była przeciwieństwem mojego gimnazjum katolckiego-mundurkowego. X jest duuża, na przerwach przewija się tłum ludzi, każdy inny, takie amerykańskie high school  😉  Jednak po walce o szafki (która zaczęła się już w pierwszej kl) i napisaniu pierwszej petycji (a było ich bodaj 3 od naszej klasy :p) miałam dość  🙇 Na dniach otwartych oprowadzają pierwszaki i wciskają kity 🙄
Właśnie, macie szafki? Teraz to chyba standard w szkołach?

My dopiero w drugiej klasie wywalczyliśmy szafki. Nie było - źle, są - też nie dobrze, bo Ci co mają na dole są niezadowoleni...
Ja już wiem, że się (najpóźniej) za rok przenoszę. Zbyt entuzjaztyczna też nie jestem 😎 faktycznie, przewija się multum osobowości, to jest super! Panie od chemii, majcy i ruska fajne 😀

Wgl... Kształtują pokolenia debili. Teraz siatka nierozszerzonej chemii w LO to... 30 godzin na 3 lata. W czego skład wchodzą - uwaga uwaga - pieczenie ciasta, robienie kremu do twarzy i pranie 🤔

Nie mamy szafek, nie wiem czy będą. Ale mi jakoś nie zależy
niemiłek, a robienie piwa ;D? Podobno też jest na chemii 🙂.
Sisisa, aa też, alkoholu 😎 i zaprawy murarskiej 😁

Jestem chyba jakaś aspołeczna, nie lubię nikogo w tej klasie
Graba.   je ne sais pas
05 września 2012 15:50
Lenna, jak wygląda sprawa takiej petycji? Nam wcisnęli wfy i religie w środek, kiedy prawie połowa klasy jest zwolniona, a z religii nawet wiecej... Dziś się przeraziłam, zmienili nam nauczycielkę WOKu i zaczęła robić przesiew. Nowa polonistka też podobno jest niezłą kosą, ale naszej klasie wyjdzie to na dobre. po pani T niestety jesteśmy w tył z materiałem....

niemiłek, spokojnie, ja na początku też nie mogłam się odnaleźć. Teraz mam super paczkę złożoną z 8 osób, ale na to potrzebowałyśmy roku 🙂 ale jak się przenosic to teraz.
U mnie religia tez w srodku.
Chyba tez jestem aspoleczna, nikt mi jak na razie nie podpasowal do blizszej znajomosci :-/
i coraz bardziej mysle nad przeniesieniem sie gdzie indziej.

u was tez jest juz jakas gwiazdeczka klasowa co uwaza ze jest lepsza od innych ?
Graba Jak wygląda - jedna osoba pisze tekst petycji, inne podpisują i zanoszą do dyrektora  😉
Jeśli chodzi o religie i wfy to dopiero w 3 klasie mieliśmy je fajnie wciśnięta na koniec planu. Ja nie robiłam problemu bo na religie chodziłam, zresztą układ tych lekcji zawsze był korzystny w 1 semestrze dla jednej grupy, a w drugim - dla drugiej  😀

Ja się chciałam jeszcze pochwalić...wchodzę dziś na fejsbukowa grupę klasy z LO i jaki tekst widzę:

Debile, nieuki, kretyni, niektórych wypadałoby zamknąć w łazience ^^, tylko dwie osoby nadają się do pisania matury z polskiego, nigdzie się nie dostaniemy, skończymy na kasie... 4 miesiące później 1 września:

"Najlepiej matury zdała klasa B. Najlepsza średnia matur z całej szkoły, najlepiej zdany angielski na poziomie podstawowym i rozszerzonym, najlepiej zdana matematyka z klas humanistycznych, najlepiej zdany język polski poziom podstawowy i rozszerzony, matura ponad średnią matur KRAKOWA"

Pozdrawiam i życzę udanych ostatnich tygodni wakacji.



Nie dajcie sobie żadnemu nauczycielowi XLO wmówić sobie, ze jesteście kretynami czy analfabetami, błagam.
A nawet jeśli na lekcji poleca słowa debil,kretyn, analfabeta to bez wahania posłużcie się historia 3B, rocznik 93  😎

posłużę się  tym przykładem. Pani od WOK'u już nas uświadomiła jakimi to debilami jesteśmy  🙇
Mam WOK jednak w piątek, ale dziś widzieliśmy panią, przemykała nam koło okna na rusku 😎 a WOK kończymy też w 1 klasie?

Chyba wszystko da się przeżyć, byle zbytnio nie przeżywać i nie brać wszystkiego do siebie 😉

Jutro mam 4h od 9.10, po co iść do szkoły 😂

EDIT: masło maślane, wybaczcie, wstałam po 5 🤣
Anderia   Całe życie gniade
05 września 2012 17:48
[quote author=niemiłek link=topic=195.msg1514503#msg1514503 date=1346863560]
Chyba wszystko da się przeżyć, byle zbytnio nie przeżywać i nie brać wszystkiego do siebie 😉
[/quote]
No ja nie znam osoby, która by umarła od przejścia z gimnazjum do liceum 😉
oj tam oj tam 🙂 

trzymamy się razem  😀
Kochani, czy tylko ja mam cos takiego, ze w gimnazjum sobie swietnie z polskim radzilam, teraz otwieram prace domowa, czytam po trzy razy i sie czuje jak tuman?  🤔wirek:

Starszaki, pocieszcie. Prosze.  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się