Stajnie na Śląsku

Ktoś orientuje się, czy na śląsku jakieś towarzyskie zawody w skokach się szykują we wrześniu / ew październik?



http://swiatkoni.pl/events-display/4168.html Eldorado Świerklany
http://szj.info.pl/images/zawody/propozycje_zt_skrzyszow.pdf Stajnia Tynka  Jastrzębie-Skrzyszow
Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
03 września 2012 15:18
dziękuję  :kwiatek:
Livia, dopiero dziś dostałam wiadomość, że zawodów nie będzie, ponoć konsultacje ujeżdżeniowe, ale raczej dla osób z grona stajni. 🙂
desire   Druhu nieoceniony...
03 września 2012 22:21
platka, ośrodek a sekcja sportowa znajdująca się w nim to dwie różne rzeczy. dzwoniąc do ośrodka nie dzwoniłaś "do źródła" informacji...  🙄
platka   Audere est facere
04 września 2012 06:24
Ogólnie w sprawach załatwiania takich rzeczy jestem laikiem. Uważam, że powinny być dość wcześnie wywieszone listy (nie chodzi mi teraz o konkursy a o kasę jaką będę musiała zapłacić).
W takim razie czemu mnie nie skierowali do P. Chrzanowskiego?
Będę na razie czekać i mieć cichą nadzieję, że propozycje się pojawią.
Livia   ...z innego świata
04 września 2012 07:37
lussi, dziękuję za info 🙂 Szkoda, że tam nie będzie, ale może na wiosnę znów zorganizują 🙂
we wrześniu będą na stajni nad jeziorem w czechowicach 22-23 22-ego ujeżdżenie 23-skoki propozycje juz na dniach🙂super atmosfera i fajne nagrody jak zawsze to na pewno🙂wiec zapraszam forumowe Panie i Panów chodź z Panami to trudniej na naszym forum🙂😉
platka   Audere est facere
04 września 2012 19:51
madziara1984 jak będą propozycje to dawaj znać 😉
Ja trochę  z innej beczki. Na co dzień jeżdzę na swoich koniach, ale z racji tego że sa młodę chciałabym się wybrać gdzieś na jazdę. znacie w pobliżu kogos kto ma dobrze zrobionego konia, min.P klasy i może poprowadzić na nim trening? może być prywatna osoba.
P.S Arabka mnie nie interesuje.
Sobota godz 10:30 rozpoczecie zawodow ujezdzeniowychkonkursy L-4L-8P-1P-2 Dekoracja - Flot's i atrakcyjne nagrody (za pierwsze trzy miejsce)Niedziela godz 11😲0 rozpoczęcie zawodów skokowych50 cm70 cm90 cmDekoracja - Flot's i atrakcyjne nagrody (za pierwsze trzy miejsce)Opłata startowa: 30 zł / 1 startOpłata za boks: 25 zł / doba (paszę należy zabrać ze sobą) wiec tak to wyglada 🙂😉 o Reszte trzeba sie telefonicznie dopytac 32 238 88 70 Marzena🙂😉pozdrawiam i zapraszam mam nadzieje ze ktos z forum sie skusi i wpadnie🙂😉
Livia   ...z innego świata
06 września 2012 10:11
madziara, kurcze, ja dużo rozumiem, już pomijam ortografię, ale naucz się proszę używać spacji i enterów, bo post powyżej jest kompletnie nieczytelny...
ponieważ kopiowalam to z wiadomości które dosalam wiec jest jak jest ale myślę ze wszystko można z tego wyczytać i ze jest jasne i przejrzyste kto chce to zrozumie zresztą jest podany nr tel wiec możesz sobie zadzwonić i uzyskasz interesujace cie informacje pomijam juz fakt iż nie są to oficjalne propozycje tylko moja dobra wola ze je tu zamieściłam wiec nie czułam sie w obowiązku przedstawiać tego jako pisma niemal ze  urzędowego pozdrawiam🙂😉
platka   Audere est facere
06 września 2012 14:45
madziara dziekuje!
Mogę prosić jeszcze tylko adres?
platka no pewnie adres to Gliwice-Czechowice ul.Ziemięcicka 62 tel 32 238 88 70 Stajnia jest na terenie ośrodka🙂podaje link do wydarzenia na Fb http://www.facebook.com/#!/events/224419911017992/224679594325357/?notif_t=event_mall_reply
Ogólnie w sprawach załatwiania takich rzeczy jestem laikiem. Uważam, że powinny być dość wcześnie wywieszone listy (nie chodzi mi teraz o konkursy a o kasę jaką będę musiała zapłacić).
W takim razie czemu mnie nie skierowali do P. Chrzanowskiego?
Będę na razie czekać i mieć cichą nadzieję, że propozycje się pojawią.


http://www.szj.info.pl/images/zawody/propozycje_rybnik_mslam.pdf
Wiadomo już o jakiś hubertusach? Arabka organizuje w tym roku?
Narazie podkoniec miesiaca sa mistrzostwa w damskim siodle i zawody regionalne w ujezdzeniu, ktos bedzie?
Kogo z re-voltowiczów będzie można spotkać na Mistrzostwach Śląska Amatorów ? 🙂
trzynastka   In love with the ordinary
12 września 2012 13:58
A gdzie i kiedy są? 😉
Bo może nawet bym się wybrała po aparatować 😉
W Arabce w Mysłowicach, a kiedy dokładnie to niestety nie  wiem.
16.09 MŚl Amatorów w Rybniku ( TS Kuźnia Rybnik )

http://www.szj.info.pl/images/zawody/propozycje_rybnik_mslam.pdf
Msl w wkkw i amatorow w skokach sa w rybniku w ten weekend, a damskie w myslowicach w osyatni weekend wrzesnia. Ja jade do arabki, z wkkw znow nici - kon mi zakulal:/.
Zorilla , ja będę na zawodach w arabce 🙂
Startujesz? W czym? Wez zglos sie do skokow bo ponoc nikt ppzana sie nie zglosil🙁.
trzynastka   In love with the ordinary
12 września 2012 15:52
A jedzie ktoś to wkkw w weekend oglądać?
Nie chce mi się tam samej łazić, potowarzyszcie ktooooś  😉
Zorilla ale skoki w Arabce? czy pytasz o ten Rybnik?
Ja mówie o zawodach w arabce w damskim siodle.
O Rybniku nic mnie nie interesuje 🙂 .
A kierowałam pytanie w odpowiedzi na post Rudej77 😉.
mtl   I M Equestrian
12 września 2012 19:41
Ja trochę  z innej beczki. Na co dzień jeżdzę na swoich koniach, ale z racji tego że sa młodę chciałabym się wybrać gdzieś na jazdę. znacie w pobliżu kogos kto ma dobrze zrobionego konia, min.P klasy i może poprowadzić na nim trening? może być prywatna osoba.
P.S Arabka mnie nie interesuje.


ujezdzeniowy czy skokowy?
Zorilla , jadę tylko regionalki, bo na damskie siodło mój jest jeszcze za młody 😉 Ale będę we wszystkie dni jako widz, bo tam stoję z koniem 🙂
Kurcze szkoda, mam wielką nadzieje że te skoki się odbędą  👿.
60 i 80cm, no ludzie czemu nikt nie chce się zgłosić 😉 ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się