Zdjęcia Naszych Koni cz.V (sezon 2012)

Alice,  koniska korzystają chetnie z wody? chciałabym im wykopać staw chociaż, bo nie ma jeziora, ale nie wiem czy nie oleją. fantastyczne miejsce!
monia,  masz te dziwne oficerki, sądziłam, że będą wyglądać gorzej. wygodne? ale z Was wariatki😀
pampera,  Wasze fotki to takie radosne, widać, że w pelni sie rozumiecie i strasznie fajnie bawicie razem. bardzo lubię Was oglądać
mtl,  Twój M...mmtdl.... mymydl... SIWY jest śliczny! 😉

moje miłości życiowe na pastwisku z resztkami trawy. niezmiennie mnie zadziwia jak małe wydaje się to pastwisko(a wymiarowo hektar ogrodzony), dopóki nie goni się koni - leni z jednego konca na drugi i trzeba własnonożnie je przejść kilka razy😉  małż i Rude 🙂



wątek zamknięty
mirti2, Isabelle, dzięki😉 Na 11 koni tylko 3 wchodza do stawu😉 Bo to właśnie staw a nie jezioro. 2 z nich kąpią się regularnie jest jest ciepło (ta grubaska wręcz się kładzie w wodzie), a jednego widziałam tylko raz, ale za to zamoczonego po szyję😉 Ale na pewno wszystkie bez wyjątku chętnie wykorzystują stawek jako wodopój.
wątek zamknięty
famka   hrabia Monte Kopytko
02 października 2012 12:00
z serii "co tam masz dla mnie ?"    👀
kurde jaka jesień  🙁
wątek zamknięty
Ceffyl dzięki  :kwiatek:
Angeel siodło to Jorge Canaves , sprzedałam kilka swoich siodeł ,żeby je kupić ale nie żałuje ,jest świetne i trzyma jak diabli .
Kucyna szkoda ,że czas tak szybko leci , wiem że za parę lat nasze drogi się rozejdą , ona jest wyjątkowym koniem .
mirti2 Bajana w kwietniu skończy 20 lat
Isabelle jakie dziwne  🤬  kocham je miłością wielką , wiesz ile razy musiałam pokazywać mężowi ogłoszenie ,żeby mi je kupił  😁   Śliczne te twoje rude  😜 
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
02 października 2012 19:04
Macie Segana z wczorajszego spacerku 🙂 I taki mały  🚫, poprawił się troszkę ?


edit. literówka
wątek zamknięty
Wieki nas nie było!
Pozdrawiamy  😉
wątek zamknięty
olek co to za rasa ?
wątek zamknięty
To i my się wepchniemy 😀
Carewicz jeszcze z wakacji....
wątek zamknięty
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
02 października 2012 23:16
olek   😍  jaka ona piękna...  mam nadzieję, ze braciszek dorówna jej urodą gdy zmężnieje...  😜

szosti97 piękna maść  😀 co to/po czym? 🙂
wątek zamknięty
mirti2, hol
ceffyl ,  :kwiatek: trzymam mocno kciuki za młodego i życzę powodzenia w pracy! ucałuj w chrapki od ciotki  😉
wątek zamknięty
Koleżanki zrobiły sesje mojemu koniowi, a ja niestety jestem chora ;/
A to jest jedno zdjęcie z sesji 😉)
wątek zamknięty
mtl,  Twój M...mmtdl.... mymydl... SIWY jest śliczny! 😉

mynyf ajm de man 😁  😁  😁

dzieki  :kwiatek:

musze teraz znalezc kogos co by nam porobil fotki podczas jazdy  👀
wątek zamknięty
mtl a skąd jesteś?
Karolcia3029 życzę szybkiego powrotu do zdrowia! 🙂
wątek zamknięty
lizzy na tym zdjęciu kiepsko widać, ale chyba poprawił mu się zad. wcześniej był strasznie kanciasty (moja kobyłka też teraz taki ma  🙄 )
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
03 października 2012 10:31
Martuha tak tak, powoli wszystko mu się zaokrągla, mam nadzieje że nie zgubi mi w zimę tego co właśnie nabrał...
wątek zamknięty
kucyk się wtrąci troszeczkę  😀





i na koniec mordka  😉
wątek zamknięty
mirti2 niestety mieszkamy daleko, daleko w UK, teraz Anglia bo jestem na studiach, ale nasz dom to Walia 🙂
wątek zamknięty
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
03 października 2012 13:23
moje małe Siwiątko  💘

wątek zamknięty
Uwielbiam siwe.  💘
Piękne zdjęcie.
wątek zamknięty
esperado śliczne masz ogłowie , kucyk zajeb.....  😍 

mbalicka tylko pozazdrościć siwka  😜 


Moje z dziś  😉
wątek zamknięty
Ja uwielbiam twoją 20 -letnią babę. Następnym razem zasyp mnie jej zdjęciami.  :kwiatek:
wątek zamknięty
Być dzięki , dziś w planach trening , starczy jej wolnego , więc powinnam mieć zdjęcia  😉 
wątek zamknięty
mtl wielka szkoda 🙁 chętnie bym was zobaczyła w akcji i oczywiście porobiła zdjęcia, jak będziesz miała jakieś to koniecznie wstaw <3
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
03 października 2012 19:23
Nigna, ale jak zadek poskładała do tego skoku króliczego 🙂

jesteście moim nr jeden jeśli chodzi o wygląd w padzie czarno czerwonym!
wątek zamknięty
ceffyl

Dziękuję 🙂
Carewicz (ojciec: Revel po Animo, matka: Cisa po Seul)
wątek zamknięty
Właśnie wróciłam od Met... Klusek już po metamorfozie z zakłaczonego i brudnego konia 🙂
Wpadłam w taki wir cięcia, że i jeszcze jeden biedak się nawinął  😂
wątek zamknięty
Klusek wygląda zjawiskowo po fryzjerze. Ze zdjęć widać, że równo wyszło. Ja nie mam takiego talentu niestety...
wątek zamknięty
Być., dziękuję.
Przez lenistwo testowałam cięcie zwykłymi nożyczkami +degażówkami i wyszło całkiem ok.
Lenistwo wzięło górę i nie miałam sił przerywać, na dodatek dziecko mi się tak rozpuściło przez ten brak pracy, że omal na głowę mi nie weszło  😂
wątek zamknięty
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
04 października 2012 22:37
A my sie dzisiaj fociliśmy 😀

moje najulubieńsze zdjęcie z dzisiaj  😜


uwierzycie, że te białe nózki jeszcze 4 tygodnie temu były czarne od grudy ❓  😵




wątek zamknięty
Estoril



Perszing-Erinus



wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.