Kącik Małolata...:D

Eh, ja bym już chciała tą maturę, mam dosyć szkoły!

tę  😉
(skoro już się pochwaliłam  😂 nie, żartuje, ale takie zboczenie akurat na tym punkcie  🤬 )

ja też się cieszę, że już matura, ale jednak stres jest  🤔


rumka
ja na MISH i biorę stosunki międzynarodowe, romanistyke, prawo i europeistyke
idaczerwcowa, haha, widać, że human :P.
Ja mam problemy z napisaniem rozprawki (właśnie mama mi napisała :P), więc wybacz mi takie błędy :P.
Ja mam jeszcze ponad rok do testu gimnazjalnego a na każdej lekcji nauczyciel powtarza regułkę '' to pewnie będzie na egzaminie, uczcie się bo na pewno będzie''  🙄

:emota200609316: skąd ja to znam?  😁
Najgorsze jest to że nauczycielka od chemii uwaga uwaga mówi nam, że jesteśmy zobowiązani na odpytywaniu wiedzieć wszystko co było 1 gimnazjum.
limii hej 😀
Patt140 przeczytaj sobie swój post ponownie jutro i wnioskuje, że masz urodziny (?) Wszystkiego najlepszego
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
03 października 2012 22:45
Ja mam jeszcze ponad rok do testu gimnazjalnego a na każdej lekcji nauczyciel powtarza regułkę '' to pewnie będzie na egzaminie, uczcie się bo na pewno będzie''  🙄


Mi tak gadają, tylko, że "będziemy mieli to na maturze"  😎
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 października 2012 09:11
małolaty Facelka życia nie ogarnia i czasu nie ma )-;
mam rzeźnie straszną w szkolę, btw piszę z tech. inf. do was, nielegalnie trochę...
dwa dni w stajni byłam i wczoraj mój idealny koń beznadziejnie chodził, wszystko przeze mnie i to że mnie ludzie wk*ili /-;
ehh źle się dzieje w państwie duńskim.

Hermes, u mnie matematyca co lekcję powtarza "to ZAWSZE jest na maturze!"
matura powinna mieć 100 stron...
Hermes, u mnie matematyca co lekcję powtarza "to ZAWSZE jest na maturze!"
matura powinna mieć 100 stron...


Zawsze tak mówią, a potem okazuje się, że matura to nic strasznego  😁

Mam dzisiaj zajęcia do 20, bleeeeeh już mi się odechciało studiowania  🙄
pat, twoj post troche mocno ponizej poziomu. mam nadzieje ze dzisiaj troche inaczej na niego spojrzysz. skoro masz urodziny to wszystkiego najlepszego. nie zapominaj ze to jednak kacik malolata 😉
😡
przepraszam, wstyd mi.
Co roku historia się powtarza... Zrobić coś głupiego, by potem przepraszać, i żałować  🤔
dziękuję za życzenia.


możecie mnie zabić  😤
patt najlepszego :kwiatek:
patt, sto latek :kwiatek:
patt 100 lat!
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 października 2012 15:47
[quote author=Facella link=topic=30353.msg1542742#msg1542742 date=1349338304]
Hermes, u mnie matematyca co lekcję powtarza "to ZAWSZE jest na maturze!"
matura powinna mieć 100 stron...


Zawsze tak mówią, a potem okazuje się, że matura to nic strasznego  😁
[/quote]
ja jej nie wierzę już  😁
i nabijamy się z niej co lekcję, coraz większa beka, niedługo wylecę z klasy  😂

patt, sto lat!

w realcu jest czwarta część "Piratów..." za... 10zł  😜
Małolaty! Potrzebuję małej pomocy, jak ułożyć takie mądre (  😁 ) zdanie o tym że dla mnie stukot końskich kopyt, rżenie też jest czymś w rodzaju muzyki itd.? i co bym mogła jeszcze dodać apropo właśnie tego 🙂 z góry bardzo dziękuje!!!  :kwiatek: :kwiatek:
najlepszego patt  :kwiatek:
a cóż żeś tam napisała, że się posypały dezaprobaty ?
w skrócie, coś o naje*aniu, piciu wódki, coś o piwie. Myślę, że nie warto tego z powrotem przywoływać.  😉
patt sto lat 😉 ale na drugi raz nie rób całkowitej edycji posta, bo to łamanie regulaminu  😉
nope masz rację  😉
jak Wam dzień minął, bo moje ostatnio koszmarne ale dzisiejsza jazda Lką poprawiła mi humor  😀
mój instruktor jest świetny  🏇 🏇
powinnam uczyć się teraz fizyki na odpowiedź i matmy na kartkówkę 😵 acz, otworzyłam fizykę, nic nie ogarniam 😁 muszę modlić się, żeby mnie nie spytała 🙄
Spaać! Zimno mi ;(. A tu jeszcze lekcje trzeba odrobić, do konia pojechać. Yhh.
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 października 2012 16:44
powinnam czytać wertera...  🙄
Facella ale już do lektury, bo to moja ulubiona książka (zaraz po "panu tadeuszu"😉 !!  🤬
Facella a ja Quo Vadis... 😂
Facella, ja też. Uczyć się Ody na pamięć, a w międzyczasie przeczytać jeszcze Wallenroda i zrobić prezentację o filomatach.
Facella myślę, że nie dasz rady. Ja przebrnęłam przez jakieś 20 stron i prawie zasnęłam.  😁 Ja powinnam Wallenroda, a każda książka z podziałem na strofy itp wywołuje u mnie alergię. Po prostu 2 razy ciężej mi się coś takiego.
Facella, ja też Wertera uwielbiam 😍

wróciłam ze szkoły, objadłam się warzywkami i zdycham przy serialach 😁

6 z pracy klasowej z fizyki 💘
ja powinnam "ludzi bezdomnych" i to jest dopiero cierpienie  😂 😵
ogólnie dzisiaj obczaiłam chemię, calutką lekcję siedziałam i aż nie wierzę 😲 😜 nawet kierunek studiów już mam 🏇 😂
Pomoże mi jakaś dobra duszyczka z zadaniem z matmy? Chodzi o wytłumaczenie jak je wykonać 😀
Też muszę Wertera przeczytać, ale aktualnie leży schowany pod książkami ze szkoły..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się