DIY - zrób to sam

cieszę się, że się podobają 🙂

[quote author=fruity_jelly link=topic=764.msg1529433#msg1529433 date=1348213899]
ivett, ja wnoszę żeby świnkotorby były różowe, miały ryjki, oczka i uszy 😜
[/quote]


powiem szczerze, że też o tym myślałam 🙂
wtedy chyba specjalnie kupię aparat żeby mieć co w takim świńskim pokrowcu trzymać 😁
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
22 września 2012 19:22
Ivett, o moj Boze! Nie moge sie doczekac, az dojda! Sa boskie!  😍 dziekuje!!!

Ivett świetny pomysł. Czasami mam ochote wrzucić lustrzanke do mojej dużej torebki, ale nie bardzo mam w czym. Takie coś by się sprawdziło idealnie  😀


baffinka, taki był zamysł, dlatego są uszyte specjalnie na nasze ulubione (najczęściej używane) obiektywy.  😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
23 września 2012 18:06
A ja ostatnio zamówilam u Sio konika na butelkę. Super wykonany! Zamówiony na prezent wiec został zakupiony "wkład" i konik poszedł do nowej właścicielki, jest zachwycona, konik dostał nawet osobny folder do zdjęc na fb 😂 Polecam, super na prezent 🏇
Dzielnie szyję słonia. Musi być własnoręcznie, bo to taki mocno osobisty słoń ma być.
Działam ręcznie, kręgosłup mnie boli, ale wciągnęłam się strasznie i nie mogę przerwać 😁
Wiecie może, jak się robi takie cuda?











EDIT: znalazłam! 😀 to teraz trzeba tworzyć. Tylko jak nazwać to, na czym ma być umieszczone zdjęcie 🤔
Jedne z moich  😉


ostatnia 😍
jaaa chce taką z ciastkiem! 😀
niemiłek, ogólnie te wisiorki są wzorowane na kameach ale nie wiem, czy o tę nazwę Ci chodzi.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
28 września 2012 07:05
Niemiłek, ja bym obstawiała gotowa ramka "medalika" (lub samodzielnie robiona np. z fimo) + decoupage/wklejenie obrazka+ zalanie żywicą (taką do DIY http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=28723056 )
abre, dzieki! Teraz musze tylko znalezc taka "baze" 🙂

Misskiedis, jak zrobic juz wiem 😀 medalik! Uciekla mi kompletnie ta nazwa, dziekuje!

EDIT: sa! ale suuuper 😀
Hej kreatywni :kwiatek:

Muszę zrobić razem z synkiem (6 lat) oś czasu. Macie jakiś fajny pomysł, któremu podoła manualnie 6 latek? Ja oczywiście mu pomogę, ale przyznam, że pomysłów na taką pracę trochę mi brak.

Wymyśliłam, że może zrobimy coś na kształt kolażu, zawierającego nasze zdjęcia, część powyklejamy z gazet. Albo może na sznurku poprzyczepiamy zdjęcia na klamerkach..? Ech, nie mam jakoś weny na takie plastyczne akcje. Help :kwiatek:
Nie wiem jak, ale taki sznureczek można kupić na allego 😉.
Kochani wiecei gdzie mozna kupic futro naturalne do obszycia czapraka. Zalezy mi na niskiej cenie. Prosze o linki do sklepow/ hurtowni itp. Pilne 🙂
Kochani wiecie gdzie mozna kupic futro naturalne do obszycia czapraka? Zalezy mi na niskiej cenie. Prosze o linki do sklepow/ hurtowni itp. Pilne 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 października 2012 10:30
Sareja zapytaj tu http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,88.0.html  😉

Edit: Czy któraś z Was kupuje może materiały przez internet? Chciałam kupić trochę i zacząć szyć maskotki dla młodej, ale wolę kupować w sprawdzonym źródle niż na ślepo 😉
CzarownicaSa a masz może jakąś fajną stronkę, gdzie wytłumaczone jest po kolei, jak uszyć jakieś fajne maskotki? Bo ja też na to oszalałam, ale chciałabym najpierw coś dokładniej poczytać, a nie mogę znaleźć nic takiego bardziej szczegółowego
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 października 2012 21:05
Sama będę jeszcze szukać, ale jak coś znajdę to dam znać. Ogólnie będę raczej kombinować sama i liczyć, że coś mi wyjdzie 😁
Ja znalazłam kilka: 1, 2. Reszty nie mogę znaleźć teraz  🙄

Ale np zastanawiam się jak się wyszywa oczy skoro wszystko jest już zszyte? (może idiotyczne pytanie, ale ja jestem laik w tym i nie wiem)

7. Pozostałe łapki, na które nie ma otworów w tułowiu, muszę doszyć ręcznie. Wcześniej zawijając nadmiar materiału do środka. I już mamy królika.

8. Ostatnim etapem jest wyszycie pyszczka. Do tego celu używam kolorowej muliny. Niestety wyszywanie to moja "pięta achillesowa" i na ogół efekt końcowy jest mówiąc delikatnie – opłakany - więc zachęcam do własnych eksperymentów.


In.   tęczowy kucyk <3
19 października 2012 21:24
Nie wiem, czy zrozumialam pytanie 😉 nie przeciagasz igly z nitka na druga strone zwierzaka tylko igle wbijasz jednoczesnie w miejsca, gdzie nitka zaczyna wchodzic pod material i z niego wychodzic i dopiero wtedy przeciagasz.
In. zrozumiałaś. I dziękuję za odpowiedź! :kwiatek: Matko, to takie banalne a ja się nie domyśliłam 😡
Dziejszo wczorajsza 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 października 2012 07:46
No dobrze, oto Zdzisław- uszyty wczoraj ze starego polaru i spodni. Uprzejmie proszę o rady :kwiatek:


cieciorka   kocioł bałkański
22 października 2012 09:03
Wow, wygląda stabilnie, mimo wielkiej głowy 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 października 2012 09:05
Kwestia kaszy gryczanej w nóżkach 😁 A głowa faktycznie wyszła ooooolbrzymia, ale uznałam, że skoro to zabawka, to w sumie czemu nie? 😀
Czarownica wow! brawo 😀
ja dopiero się przymierzam do znalezienia jakieś dzianiny bawełnianej fajnej i się wybrać do sklepu nie mogę.
Zrobiłaś go z wykroju, czy własna robota? 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 października 2012 14:56
Metodą prób i błędów- najpierw wycięłam sobie wyrysowany(przeze mnie) wzór głowy i tułowia, wyszyłam i wypełniłam, nie spodobało mi się więc znów narysowałam, wykroiłam i wyszyłam itd. 😉 Ale za drugim podejściem się udało 😀 Tylko głowa za duża wyszła, ale to da się przeżyć 😁
CzarownicaSa, głowa jest idealna 😀 Fajny pluszak 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się