Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

wspaniały,bezpieczny boks dla źrebaka i konika.  🤦 🤔 🤔 🤬
wątek zamknięty
vicke   Marzeniami żyłem jak król
06 grudnia 2012 18:35
O żesz .. dupe. Jak tak można? To z facebooka,z fanpejdża
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
06 grudnia 2012 18:56
Czy ten koń ma przewiązaną 'obrożę' [sznurek] przez pysk, czy mam zwidy ?...  🤔
wątek zamknięty
vicke - ten temat oraz to zdjęcie było już poruszane w wątku
wątek zamknięty
konike bo każdy ma wolność wyboru, jakby tak np źrebaczek zechciałby byc EMO to zawsze może udawać że się wiesza czy cuś...:/

a to drugie zdjęcie no poprostu genialny pomysł...pierwszy raz je widzę i chyba wolałabym jednak nie zobaczyć 😵
wątek zamknięty
Nie wiem czy może taka rasa konia, czy wygląd o prostu. Ale mnie troszkę zdziwiło to zdjęcie. Jeszcze jaki czysty i wydaje mi się chudy .  🤔
wypowiedzcie się jak możecie? 🙂
wątek zamknięty
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
06 grudnia 2012 19:39
Wygląda na młodego, zabiedzonego konia. Dziewczyna na pewno nie jest odpowiedzialna demonstrując wsiadanie w terenie trzymając konia za kantar i do tego za pasek potliczny. Przydałoby się mu przytyć na pewno by lepiej wyglądał bo konik ładny. Niestety czego to te koniareczki nie wymyślą, tóż to profesjonal natural jest.  😵
wątek zamknięty
Mnie on wygląda tak młodziaczka...  🤔
Wkurza mnie to, że dzieffczynki wsiadają na konia na kantarze/halterze (to lepiej, bo przecież to jest takie naaaaturalne) i błyszczą, że jeżdżą naturalnie. A jak jeszcze piszą, że naturaliści nie powinni używać wędzidła i siodła to ręce i cycki opadają...  😵
wątek zamknięty
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
06 grudnia 2012 20:03
No widzisz pampera jesteś zła i okrutna, bo wsiadasz w siodle i to jeszcze też na ogłowiu! A to przecież jak natural to natural. Ja mu daje max 2-2,5 roku.
wątek zamknięty
I do tego nie mam ostróg... nie jestem ani Szportowcem ani NatUralsem !  😵
Teraz dopiero dostrzegłam ile mój koń się wycierpiał ! O złaaaa jaa !  😫
wątek zamknięty
Gniadata   my own true love
06 grudnia 2012 20:12
pampera oj dziewczyno, co z Ciebie będzie! nie wiesz, że na dwulatkach się GP czynnie jeździ, wsiadasz na konia w(na?  👀 ) siodle (!) i ogłowiu (!!!!), bez ostróg(?!?!??!?!)... wstyd i hańba! 😁

a konik... o mój Boże  🤔 jak widzę takie szczurki, i porównuje sobie z moją kluchą, to aż się słabo robi... takie uczucie podobne do momentu w którym jem kanapkę i widzę te dzieci-szkieleciki z Afryki  🙁
wątek zamknięty
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
06 grudnia 2012 20:13
A ty nie dobra  🤬 🤬 W sumie to ile koni już się przeze mnie wycierpiało. Oooj ale my niedobre.
O nie to ja arabki 3 letniej nie posłałam na GP, o nie co za strata 😵. Jak ja mogłam ??
wątek zamknięty
pampera oj dziewczyno, co z Ciebie będzie! nie wiesz, że na dwulatkach się GP czynnie jeździ, wsiadasz na konia w(na?  👀 ) siodle (!) i ogłowiu (!!!!), bez ostróg(?!?!??!?!)... wstyd i hańba! 😁

Taki mały  🚫 moge to sobie ustawić w opisie ?  😜
O nie to ja arabki 3 letniej nie posłałam na GP, o nie co za strata 😵. Jak ja mogłam ??

Ich wartość gwałtownie spadła...  😀iabeł:
wątek zamknięty
Widzę, że nie tylko ja nie jestem szportowcem :C Jutro lecę do arpavu kupić najdłuższe ostrogi jakie będą w sklepie  😜

Edit: już widze te zdjęcia :3
wątek zamknięty
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
06 grudnia 2012 20:18
Ej dziewczyny na zamówienie sobie zróbmy takie 20 cm to dopiero będą z nas szportowce i pamiętajcie więcej niż 1x w miesiącu nie wsiadajcie bo praca pójdzie na marne.
pampera nie pomyślałam, a przecież młodziaki mają tak dobrą technikę skokową, młode zdrowe kości. a tak wgl. to zakochana jestem w Twoim kucu <3
wątek zamknięty
hmm, ale to nie wszystko.
dziewczyna ma na tym koniu, zdjęcia z zawodów. 🤔
wątek zamknięty
Gniadata   my own true love
06 grudnia 2012 20:22
pampera śmiało!  💃

AtlantykowaPanna
O nie to ja arabki 3 letniej nie posłałam na GP, o nie co za strata 😵. Jak ja mogłam ??

tyle przegrać! niestety jej wartość znacznie spadła, szportowcem już nie będzie, a modła... zniszczyłaś jej przyszłość, a Ty, a Ty, neidobra!  🤬  😁

co Ty, 20 cm? ja bym poleciała w pół metra, jak się bawić to się bawić, drzwi wywalić okna wstawić!  🏇

konike CO? 🤔zok: chryste, dopuścili go?  🤔
wątek zamknięty
Ej dziewczyny na zamówienie sobie zróbmy takie 20 cm to dopiero będą z nas szportowce i pamiętajcie więcej niż 1x w miesiącu nie wsiadajcie bo praca pójdzie na marne.

Jesteś GENIALNA !  👍
[sub]Miło mi ![/sub]
hmm, ale to nie wszystko.
dziewczyna ma na tym koniu, zdjęcia z zawodów. 🤔

Pokaż zdjęcia albo daj linka...
wątek zamknięty
My Szportowcy na wsi Grand Prix jeżdżący !

Taki jakiś rym mi sie wymyślił  😲
wątek zamknięty
Gniadata   my own true love
06 grudnia 2012 20:28
Ksekresi wyszyjemy na czaprakach! w końcu na czapraku chyba można jeździć? bez siodła oczywiście, Boże broń!  🤬
chyba, że też konikowi niewygodnie będzie...  😜
wątek zamknięty
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
06 grudnia 2012 20:29
Gniadata no niestety, nie posłuchałam tych profesjonat trenerów szportu, a szkoda, szkoda  😵 No a ostrogi 0,5 m mrr konie będą od razu lepiej chodzić i wgl. taki komfort z jazdy będzie, ale pamiętajmy bez siodła i ogłowia koniecznie. Gdzie z czaprakami to natural nie będzie!

A co do startu na tym koniku, to tak jakpampera też bym chciała zobaczyć z tych zawodów jakieś foto, bo nie wydaje mi się żeby ktoś normalny dopuścił do startu takiego młodziaka. a jeżeli tak to  😵
wątek zamknięty
Gniadata   A co jeżeli konikowi sie przetrze kłąb ??? Jaka ty nie naturalna w ogóle :/  😀iabeł:
wątek zamknięty
Gniadata   my own true love
06 grudnia 2012 20:32
AtlantykowaPanna od razu sztuczki będą chętniej robiły  😀iabeł:

Ksekresi cholera, faktycznie! to może sobie zrobimy tatuaże na czołach, wtedy koniki chyba nie ucierpią naszym brakiem szacunku do wolności i naturalności?  😁
wątek zamknięty
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
06 grudnia 2012 20:34
OO tatuaże i jeszcze przefarbujmy je będą sweet.
wątek zamknięty
Gniadata   Wielki napis na czole "NATURAL" by dał wszystkim do zrozumienia jaki błąd popełniają, jeżdżąc w siodłach, a co dopiero w ogłowiach ! Sadyści, wszędzie sadyści !
wątek zamknięty
A co do startu na tym koniku, to tak jakpampera też bym chciała zobaczyć z tych zawodów jakieś foto, bo nie wydaje mi się żeby ktoś normalny dopuścił do startu takiego młodziaka. a jeżeli tak to  😵

Ja kiedyś widziałam na towarzyskich zawodach kobyłkę huculską, której mogłaś policzyć wszystkie żebra. Mi osobiście byłoby wstyd pokazywać z takim koniem gdziekolwiek...
Więc pewnie to były jakieś towarzyskie, gdzie nawet jakbyś chciała na krowie wystartować to by Cie puścili...


Ksekresi Ty masz dziś jakąś wenę ! Walisz rymami, pomysłami...  😍
wątek zamknięty
Pampera  Dziękuje, dziękuje. A te wszystkie wiadomości od tych super naturalno-szportowych dziefffczynek  🏇




Czy tylko mnie martwi stan kopyt i żeber tego konia  🤔 ?
wątek zamknięty
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
06 grudnia 2012 20:40
Nie, nie tylko Ciebie.  😵 😵
wątek zamknięty
Gniadata   my own true love
06 grudnia 2012 20:40
AtlantykowaPanna siebie na różowo, koników nie ruszać! bo jeszcze im farba wejdzie do oczu, będzie szczypało, to wbrew naturze!!!  💃

Gniadata   Wielki napis na czole "NATURAL" by dał wszystkim do zrozumienia jaki błąd popełniają, jeżdżąc w siodłach, a co dopiero w ogłowiach ! Sadyści, wszędzie sadyści !
hahahahahahah, świetne!! jutro idę do studia, chociaż po co mi studio, studia są mało naturalne - sama sobie w domu wydziergam  😁 co się dzieje z tym światem dziś, wszędzie siodła, wszędzie ogłowia, i tak mało dobrze używanych ostróg...
oj, chyba przesadzam z wczuwaniem się w qniareczkę  👀
nie tylko Ciebie, mnie też trochę przeraża
wątek zamknięty
Nie mówiąc już o kantarze  🤣  😂


EDIT: Oj Gniadata musisz jeszcze wziąć wiele lekcji quniarkowych !

P.S Ten konik z tymi kopytkami to od tej super szportowo-naturalnej quniareczki 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.