Końska rewia mody cz.VI (2012)

Precelek, super, dzięki  :kwiatek:
wątek zamknięty
Zairka Hot Pink i Alt rosa to najpiękniejsze Ankowe róże, a w moonie szałowo !  😜
palemka szczerzę mówiąc nie wiem co to za kolor, jest brązowy i jest piękny i mega jakościowo.  😍 I masło na zdjęciach jest o wiele jaśniejsze niż ten mój 🙂
gabb. dzięki! mama ją kupiła, nawet nie wiem po co  😵

edit dojrzałam do decyzji sprzedania 2-3 szmatek!  😁 padło na greya z navy-green (bo wygralam nówke na zawodach, a mam juz takiego, tylko ze DL 😀) i na brillianta limegreen. Założyłam go raz na zawody i tak sobie na moich wygląda, zwłaszcza,że mam bicolora limegreen-plum i brillianta green 🙂 Może się jeszcze na coś zdecyduję :P
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
10 grudnia 2012 13:10
zalcia, no toś się faktycznie "nie obkupiła" 😉  😁

juliadna, super jest twój nowy nabytek (koń oczywiście) 🙂

Zairka, dla mnie Hot pink trochę za słodki, bardziej bym Zaira widziała w Alt rosie 🙂 Emerald i ESy dużo lepsze, w polopadzie też bardzo fajnie 🙂

olek, siwej będzie bosko w tej derze 😉

Ja mam świeżutkiego, zimowego Niciaka navy 🙂

wątek zamknięty
Livia bardzo mi się podoba taka wasza zimowa, spokojna wersja 🙂 Tylko ten czaprak mógłby być ciut większy.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
10 grudnia 2012 13:15
palemka, dziękuję 🙂 Mały, bo to znów rozmiar Pony (tylko takie jeszcze znalazłam dostępne w sklepach) 🙂
wątek zamknięty
Ale źle nie jest 🙂 Lepszy ciut za mały niż ciut za duży-wiem cos o tym 😁
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
10 grudnia 2012 13:23
A mi się te poniaki strasznie nie podobają pod takim dużym siodłem. 🙁
wątek zamknięty
Mi się też nie podobają, ale to siodło nie jest takie wielkie.
wątek zamknięty
Livia a nie leci Ci to siodło trochę na tył? 🚫
wątek zamknięty
Trochę szmaciarni:



od lewej: sesame-olive-plum, olive-sesame-black, olive-navy-jade




od lewej: ebony-brandy-irish, ebony-mouse-ivory, white-smaragd-sahne




od lewej: scarlet red, rosado-navy-ivory



I cała moja Euro-starowa kolekcja (brakuje tylko jednego: graphite-blueberry)



Jeszcze kilka sztuk i będę spełniona 🙂
wątek zamknięty
Sivens, aaa, przepiękna kolekcja! a te dwie czerwienie  😍
wątek zamknięty
scarlet red jest przepiękny! gdyby nie to, że mam kasztana, to dawno bym się na niego skusiła!

słuchajcie, nietypowe pytanie. potrzebuję mikro kantara. zamówiłam już taki na zrebaki kuce, ale chciałabym jakiś ładniejszy, ale musi być naprawdę malutki. wiecie w co celować?

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
10 grudnia 2012 15:56
ashtray, hm, nie powinno bo niedawno było robione na miarę, ale przyjrzę się :kwiatek:
wątek zamknięty
Isabelle znalazłam kilka kolorowych, ale najmniejszy rozmiar to szetland, a twój konik potrzebuje chyba mniejszego (patrząc na zdjęcia 😍 )? KLIK1  KLIK2  KLIK3

EDIT: Nie wiem czy widziałaś ten 🙂 mają na prawdę małe rozmiary.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
10 grudnia 2012 16:48
Isabelle, a może zamów w ohmyhorse? 🙂 Bo shetty będą na bank za duże na tego mikrokucyczka.
wątek zamknięty
Isabelle ja mam półrocznego szetlandzika i to mój trzeci mikro -źrebak Niestety na ten przedział wiekowy nic nie ma, Za miesiąc będzie dobry kantarek od dużego źrebaka (lepiej brać z potrójną regulacją), są mniejsze niż te dostępne jako szetland
coś jak to
http://animalia.pl/produkt,24289,523,york-kantar-tobi-zrebiecy.html

dla dorosłej szetlandki mam taki tylko z poprzedniej kolekcji
http://www.hooks.se/product.aspx?productid=410099&deptid=94
wątek zamknięty
my w turkusie   pad york i kantar inter api i nauszniki hand made
wątek zamknięty
no właśnie to takie mikro mikro.

zamówiłam wczoraj taki:
http://www.gnl.pl/kantar-zrebakow-equi-theme-mini-p-2481.html

jako roboczy i codzienny, ale myślałam, że może za jakiś miesiąc czy dwa udałoby się go ubrać w coś ala eskadron nici, coby chłopak miał jeden wyjściowy, szpanerski kantarek 🙂 ale chyba z tym podobnych marek wszystko będzie za wielkie?
wątek zamknięty
Zairka, pięknie w chilli 😍
Livia, trochę tak buro i smutno, w słoneczny dzień pewnie lepiej by się prezentował
Sivens, ale kolekcja 😜
Isabelle, ale fajny kucyk
Dziewczyny, który kantar najpierw poświęcić dla Siwej na padok: aqua czy coffee (z berry)?
wątek zamknięty
Coffee, bo nie lubię tej kolekcji.  😁  Jedyne co mi się podoba to dralon - jutro przyjdzie, jak dobrze, że już o 12 będę w domu, to będę mogła się nim owinąć.  💘
wątek zamknięty
ma ktoś z was zdjecie eskadrona deki M na konia noszacego L ?? czy to będzie brzydko wyglądac>?
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
10 grudnia 2012 18:04
Naciau będzie widać że jest za mała - niestety nie mam foto, ale sama tego próbowałam 😉
wątek zamknięty
dzięki  :kwiatek: i szkoda  🙁
wątek zamknięty

jako roboczy i codzienny, ale myślałam, że może za jakiś miesiąc czy dwa udałoby się go ubrać w coś ala eskadron nici, coby chłopak miał jeden wyjściowy, szpanerski kantarek 🙂 ale chyba z tym podobnych marek wszystko będzie za wielkie?



Ja mam w domu najmniejszy pony z niciaków (P1?) i jest za duży nawet na dorosłego szetlanda, moja "duża" ma 80 cm w kłębie, w P1 wchodzi źrebak od dużych koni tam 4-10 miesięczny
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
10 grudnia 2012 18:20
na upartego możesz 😉 na stępa nawet nie zobaczysz różnicy, że to M-ka, ale jak będziesz chciała zapiąć konia na klacie to już tak ;P
wątek zamknięty
Naciau ja kiedyś kupiłam M-ke na kopytnego noszącego L-ke i szybko pożałowałam.
Jak zapięłam z przodu to mój koń miał pół tyłka gołe. 😁 Dość krótka po grzbiecie jest.
wątek zamknięty
Naciau, będzie wyglądać okropnie - Pamir nosi normalnie derki 145 i są ciut luźne, Eskadrony kupuję L obecnie, jak był chudszy to M było na styk styków, obecnie wygląda okropnie na nim już 😁
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
10 grudnia 2012 18:29
Naciau Diadem w dralonie Lavender L,  Diadem nosi XL.

wątek zamknięty
dzięki laski  :kwiatek: :kwiatek: kurde , nie za bardzo to ładnie wygląda.. muszę odpuścić
wątek zamknięty
juliadna, haha... cały zad na wierzchu i od razu efekt pięknego dralonu znika. Na moim tak wersja XL leży.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.