URODZINY RE-VOLTOWICZÓW prezenty EDYCJA IV (2013).

Jak tylko dostanę pw z nr konta wpłacę pierwsze raty, a resztę do końca grudnia  😉
Ok. Przejrzałam raz jeszcze listę i uważam, że osoby : Solvi, Ituch,wilczyk ,zalcia97 z powodu swojej niepełnoletności/nowości na forum powinny wpłacić całość do końca grudnia.


Popieram wpis Ash , na volcie trochę siedzę ale mało się udzielam. Dziewczyn raczej nie kojarzę a po przeczytaniu notki Zalci97 na jej blogu stwierdzam ze powinna zapłacić całość z góry bo nie jest zbyt poważnym użytkownikiem  😉
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
12 grudnia 2012 18:01
ciska, ale nie było z zalcia97 zadnych problemów w poprzedniej edycji. Róbcie jak uważacie, ja się dostosuję. 🙂
To prawda ale co robimy jak się "obrazi" na volte i zaginie ? 
Przeczytaj ten wpis i określ sama czy się tego nie obawiasz  .  😉
Pomimo tego, że nie biorę udziału to się tak lekko wtrącę (przepraszam, ale kocham te Wasze zabawy i będę się udzielać na tym wątku  🏇 ). Uważam, że zalcia97 za

Teraz, to przesadziły ...
stare, zazdrosne baby z forum!
[...]
Co za żenada, ludzie. To forum faktycznie schodzi na psy, ludzie są tacy polscy. Trzeba jechać tych co mają lepiej od nas, popychani przez zazdrość i zawiść. Ludzie, ogarnijcie się!
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
12 grudnia 2012 18:17
Przyznam Ciska, że pod tym względem tego nie rozpatrywałam i poniekąd masz rację.
ash   Sukces jest koloru blond....
12 grudnia 2012 18:19
Ja uważam, że skoro jest mocno niepełnoletnia to jak chce się bawić to tak jak Solvi, Ituch,wilczyk wpłaca całość.
Solvi, Ituch i wilczyk jakoś problemu nie mają z tym!
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
12 grudnia 2012 18:22
Ciska to może wyślij jej pw i zapytaj czy płaci całość czy rezygnuje 🙂
W tej edycji mam nadzieję, iż więcej osób wstawi zdjęcia swoich prezentów. 😀
kujka   new better life mode: on
12 grudnia 2012 18:29
lockmittel, ja tez!
i az mi szkoda, ze swoj dopiero we wrzesniu dostane 😉

ash, ciska, zgadzam sie z Wami a props zalci.
Również późno dostane prezent, bo prawie za rok  😁
Ale tym razem będzie koński i wstawię zdjęcie  😉
A ja się nie dziwię, że taki wpis pojawił się na jej pb. Jeśli ją stać (czy też stać jej rodzinę) na robienie takich zakupów to guzik to powinno obchodzić innych. Ludzie są zazdrośni, a z tej zazdrości wyliczają, przeliczają, zaglądają w cudzą kieszeń.. To jest żałosne, a nie zachowanie zalci97.

Salvi Ituch i wilczyk nie brały udziału w poprzedniej edycji zabawy, zalcia97 brała udział i nie było problemu. Uważam, że nie powinna być pokrzywdzona przymusem wpłacania całości tylko dlatego, że okazała swą złość publicznie na pb. Ja jej się nie dziwię, sama bym się wkurzyła gdyby mi ktoś rozliczał moje zakupy...
akzzi - bawiła się, owszem, nie było problemów i faktycznie nikt nie powinien rozliczać jej z tego co ma w portfelu, ale zachowanie jej było również niestosowne i w taki sposób nie powinna mówić publicznie. Jeśli teraz nazywa Was starymi babami, to może później stwierdzi, że nie będzie się z takimi starymi babami bawić.
Ircia   Olsztyn Różnowo
12 grudnia 2012 18:55
kujka, Jara brałam w poprzedniej edycji udział i myślę że nie było ze mną problemów  😉 ale rozumiem że mało mnie znacie, bo zbyt mało się udzielam, jednak jeśli to będzie konieczne to mogę wpłacić całość do końca grudnia, choć bardziej mi styczeń pasuje, a w grudniu jednak 1 rata, bo to święta  🙂
Ircia nie ma takiej potrzeby.

Ja tam swoje zdanie odnośnie zalci97 wyraziłam i tak jak pisałam wcale jej się nie dziwie, że tak zareagowała.
ciska doszły moje PW?  :kwiatek: Bo nie wiem a nie chce być tą która info nie dośle 😉
Z tego co widziałam to Zalcia97 ma urodziny pod koniec listopada, więc nawet jakby się wypięła na re-voltę i na zabawe i to przynajmniej nie będzie sytuacji, że zgarnie prezent i pójdzie w długą. Po prostu jak nie będzie płacić to go nie dostanie.

Nie żebym kogoś broniła. Jestem tutaj bezstronna. Jak Wy zadecydujecie tak będzie  :kwiatek:
Dziękuję akzzi.  😉  Aha, teraz, kiedy zostałam zjechana jak łysa kobyła, za to, że ktoś źle odebrał mój post, wytłumaczyłam się i jeszcze mnie jechano przez 7 stron mam nie brać udziału w zabawie? Mimo tego, że w poprzedniej edycji nie było ze mną żadnych problemów? Ciekawe 🙂 Ponoć jestem rozpieszczona i mam na koncie miliony-muszę się wykreślić z zabawy, ponieważ do końca grudnia na moim koncie na pewno nie zagości 200zł. Nigdy nie miałam żadnych problemów z jakimikolwiek płatnościami, akurat od rodziców się nauczyłam, że nigdy lepiej nie zalegać z niczym itd. Ale skoro uchodzę za niepoważną małolatę, która nagle może nie wpłacać pieniędzy (na fajnej podstawie wywnioskowałyście btw 😀), to łaski mi nie robicie 🙂 naprawdę przeżyję.
Także, proszę o wykreślenie mnie z listy  😉
edit.  i dziwne, że najpierw byłam zła, bo ponoć wydaję dużo pieniędzy na pierdoły, a teraz nagle się ludzie boją, czy będę wpłacać pieniądze na swój własny prezent? Trochę nielogiczne 🙂 a zwłaszcza, że mam urodziny pod koniec listopada i gdzie tu sens?
Zalcia97 spokojnie. Jesteś pewna, że chcesz zrezygnować z zabawy? Masz urodziny pod koniec roku, pozostałe użytkowniczki nie ryzykują, tym, że Ty dostaniesz prezent, a one nie  🙄

Szczerze mówiąc zdziwiły mnie obawy dziewczyn. Może zanim zaprotestowały nie sprawdziły np. Twojej daty ur.
Nie, wszystko jest okej. Skoro dziewczyny mają obawy i wątpliwości to mogę je rozwiać 🙂 Na pewno nie będę mieć 200 zł do końca grudnia na koncie, tak więc proszę o wykreślenie mnie z listy, skoro jednak nie mogę wpłacać w ratach  🙄
Jak dla mnie to nie ma podstaw byś płaciła całość do końca grudnia.

Ciska
ponieważ Ty masz pieczę nad wpłatami: czy uważasz, że zalcia97 nie powinna brać udziału w zabawie (przez to, że musi wpłacić całość kasy do konca grudnia) tylko dlatego bo jej inni zaczęli wyliczać ile kasy na co wydaje co poskutkowało jej wybuchowym wpisem na fb?
Mimo, że brała udział w poprzedniej edycji i nie było problemu z płatnościa i że ma urodziny pod koniec roku (jako jedna z ostatnich?)???
Ja tutaj nie decyduje. Widzę ze dziewczyny ze starszym stażem podtrzymują taka decyzje.
To Wasza zabawa , Wy musicie zdecydować.
No ja mówię, nie musicie się fatygować i broń Boże dyskutować i rozmyślać o tym może przez kolejne 7 stron?...  Tak więc ułatwię decyzję i się sama wypiszę z zabawy  😉
Dla mnie to po prostu chore, że przez jeden czyjś wpis można tak obrócić sprawę i przekreślić kogoś w taki sposób jakby był co najmniej oszustem  😲
zalcia nie obrazaj sie i baw sie razem z nami :kwiatek:
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 grudnia 2012 00:02
Wiecie co sama mam ochotę nazwać Was starymi babami, ale takimi bez kitu pod moherki podchodzące 🤔
Wy naprawdę nie macie innych problemów na głowie?
Osobiście nie widzę podstaw aby zalcia miała wpłacać całość kwoty na dzień dobry a przypominam że bawei się od 1 edycji i już kiedys przez nieuczciwość 1 forumowiczki byłam pokrzywdzona w tej zabawie.
Uważam ze osoby które bawiły sie z nami w poprzednich edycjach i nie było problemu, powinny z automatu przechodzić do nowej edycji jezeli tego chcą na normalnych warunkach.
Tak jak mówiłam , dostałam wiadomości z obawami. Przekazałam je Wam ot , tyle.
Wy decydujecie , zdania są podzielone więc prosiłabym abyście się dogadały . 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 grudnia 2012 00:10
Dziewczyny zobowiązuje się oficjalnie na forum poświadczyć za zalcie, jak sie zawinie w trakcie trwania zabawy spłacam ją osobiście.
Może być? :kwiatek:
Najwyżej dostane 2 prezenty w roku 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 grudnia 2012 07:13
Ja mam wyj**bane na to ile Zalcia ma kasy i dobrze by było jakbyś skończyła skomleć ile to po Tobie jechali. Bo nie to nie jest odpowiedni wątek oraz nie przypominam sobie żeby ktokolwiek z tego wątku brał czynny udział w dyskusji na temat Twojej zamożności.
Ale skoro Zairka za Ciebie ręczy i będzie spłacać w razie czego to dla mnie nie ma problemu. Były takie osoby w poprzedniej edycji co też dawali rękę za innych i co?  Byli by teraz bez ręki.
Nie widzę też powodu, dla którego trzeba Cię błagać abyś brała udział w zabawie, nie chcesz to nie.  🙄 Skoro masz się za taką dorosłą i dojrzałą to tak się zachowaj.
kujka   new better life mode: on
13 grudnia 2012 09:30
Ircia, nie nie luzik. tak jak napisalam: nie wszedzie wchodze, w zeszlym roku sie nie bawilam, to i nie wszystkich znam 🙂 to byla moja odpowiedz na pytanie ash, nikomu bron Boze niczego nie narzucam.
ash   Sukces jest koloru blond....
13 grudnia 2012 10:49
Nie chciałabym, aby były poróżnienia w tej zabawie. Zalcia do pełnoletności ma jeszcze sporo czasu, a nowe użytkowniczki takie jak wilczyk czy Solvi wpłacają całość.
Zalcia zachowuje się mało dojrzale, ale nie mam zamiaru na ten temat rozmawiać w żadnym wątku.
Nie mój cyrk, nie moje małpy. Jako, że urodziny ma dopiero w listopadzie, to niech się bawi na normalnych zasadach.
Najwyżej Zairka będzie ją ścigać!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się