Howrse gra :)

są wędrowne. a miałam nadzieję, że wstrzymają się do poniedziałku chociaż.
haha, całe dwie nagrody dostanę w tej promocji - za logowanie i udział w zawodach 😁
Wszystko łatwe oprócz zadania z doprowadzeniem 8! koni do 50 lat.....
Wymienię 3x Morpheus' Arms na COM za to samo na PL (lub 2 kupony za sztukę) 🙂
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
10 stycznia 2013 16:34
wymienię HoP na RO/kupon.
calore, hehe ja tak samo, za zawody już mam, a teraz tylko spokojnie poczekam na tego  za logowanie  🙂
Ja tez dostane tylko za zawody i logowanie, bo pasow nie kupuje wcale, tylu koni do 50 roku zycia nie poprowadze a kase dla Owla tez nie daje 😉
Kiedy wejdą wędrowne na pl?
8 koni, pogrzało ich
mam akurat 8 koni po 42 urodzinach, w tym 4 z wodą młodości :/
2 dzikusy więc można postarzyć uff 🙂



4 pkt daje jedno ro, a trzeba 100 pkt tak?  😵 25 ro trzeba zakupić
i znowu koń wiatru co daje śmieci...
no ale jak się ma jednego, to trzeba mieć drugiego  😁 na razie mam na 14 ro..


także sprzedam 2 nyxy za 7 kuponów🙂
3 konie, do postarzenia do 50 lat mam, skąd wezmę pozostałe 5? 25 rogów sie uzbiera... ale nie wiem czy się w to bawić.
a na sprzedażach konie koło 50 lat już po 100 tys  😵
Wędrowne konie, ale super 😜
.
Zdobyłam tego za zawody i właściwie więcej nie za bardzo mam co robić, mogę tylko się logować 😁

http://www.howrse.com/elevage/fiche/?id=9575078 😲 😀 a to co?
Koń który pojawił się w grze aby nagrodzić najlepszych współpracowników w   jakimś tam w quizie, zadaje pytania i coś tam sie dostaje, ale pytania sa jakieś głupawe 🤔
A ja wracam z pytaniem, czy ktoś może nie szuka pracy w OJ? Pilnie szukam pracowników jako instruktor jazdy oraz kowal. Mogę dopłacić z eq.  😉
Fili993   Strach to tylko myśl...
11 stycznia 2013 14:19
Kiedy będzie się coś działo bo mi się nudzi...
aż dziw, że dziś wędrowne nie weszły 😀
Dziewczyny, mam prośbę. Możecie w wolnej chwili poratować mnie punktem dorastania na pl? Już któryś dzień z rzędu mam tak, że wchodzę na stronę konia, pojawia mi się tam na pasku, że dostaję 1 pd, a on mi się nie dodaje. Ktoś też tak ma?
fin - bardzo często tak mam :/

Ja dziś prawie 200 pkt dorastania mniej :/ za to 7 koni przygotowanych ( w tym jeden ma 50lat i nie wiem czy uznają)
Jeszcze jeden do postarzenia a ma 43 lata i wodę młodości :/

kupię roga rasy Tennessee Walker

i jak ktoś nie kolekcjonuje maści to potrzebuję Konia trakeńskiego izabelowatego i myszatą
Szukam osoby, która wytrenuje mi konia do gp
Musi to być osoba, która się na tym zna i wie co i jak. Płacę takiej osobie nyxa. Ale taka osoba musi naprawdę wiedzieć jak się trenuje, bo za źrebaka będę płacić 5-6 kuponów i nie chcę być stratna.
Um takiego konia to ok 1540
kto chce PD, mam zbędne  :kwiatek: ?
login to kolebka
wielbłąd, biedronka,pszczoła
jak ktoś ma konie z takimi towarzyszami i nie potrzebuje to chętnie odkupię  :kwiatek:


kolebka - ja poproszę na rosolowa  :kwiatek:
straciłam od wczoraj ponad 300 pkt  😵
Ja też poproszę - balumal 🙂
hehe, narzekamy, że dużo promocji, a jak żadnej nie ma, to nie ma o czym gadać i wątek zamiera 😉
pies, żółw, owca, niedźwiedź, żyrafa, kangur, pingwin, królik, pszczoła, żaba, sowa, wielbłąd, biedronka -> tych towarzyszy na COM mi brakuje. odkupię tanio 🙂 wystarczą 2 do następnego trofeum. boskich towarzyszy też mi brakuje, mam tylko jednego - feniksa.
z boskich towarzyszy brakuje mi 😀uch1 i duch2" też odkupię 🙂😉



calore - a już myślałam, że coś dla mnie masz  😁

ja niestety nie mam towarzyszy na com, bo założyłam konto, jak było po nich :/
no właśnie szukałam, ale mam same źrebaki i chyba wszystkie urodzone po wycofaniu towarzyszy.
Szukam osoby, która wytrenuje mi konia do gp
Musi to być osoba, która się na tym zna i wie co i jak. Płacę takiej osobie nyxa. Ale taka osoba musi naprawdę wiedzieć jak się trenuje, bo za źrebaka będę płacić 5-6 kuponów i nie chcę być stratna.
Um takiego konia to ok 1540



mogę wytrenować Ci takiego konia, jakiej rasy taki wałach? Pewnie luzytańskiej i chyba wiem, od kogo będziesz kupowała 🤣

edit: mała poprawka, bo wyszło masło maślane 😡

PILNIE KUPIE OBJĘCIA MORFEUSZA! 2 kupony za sztuke 😀
Nom luzytan 🙂
jeszcze czaję się na innego, zobaczę czy się dogadam do ceny

Jutro się odezwę do Ciebie 🙂
Okeeej, napisałam Ci pw, jak coś to łap mnie lepiej na howrse, bo tutaj wchodzę zapominając, że z kimś coś omawiam 😡
Liczyłam, że jak wejdzie promocja, uda mi się zamienić RO na 5-ty Żywioł, a jak na złość nie wprowadzili jej o 12😲0. No nic, może za godzinę będzie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się