Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

Wystarczy, że powiesz, że jesteś z Polski, to już wszystko będzie jasne.  😁 Tylko uważaj, żebyś nie została porwana przez Kosmicznego Bałwana-Mordercę, oni się chowają właśnie w takich olbrzymich zaspach jak te na Twoim zdjęciu.
Zaplotłam dzisiaj Rudego, wyszło lepiej, niż ostatnio (wyglądał, jakbym mu jeden koreczek wycięła 😁 ), bo zrobiłam najpierw "koczki", a potem dopiero z nich warkoczyki. Prosimy o kciuki jutro :kwiatek:
mtl   I M Equestrian
18 stycznia 2013 16:23
dzisiaj nie jezdzilam na sniegu - hala byla wolna, ale jutro pójde na zewnetrzny plac 😁
na pocieszenie byla zimowa sesja  🙂
mtl chyba musimy zacząć martwić się o Ciebie
W południowej Walii i w Anglii z powodu śnieżyc zamknięto ponad 2 tys. szkół. Opady przesuwają się z zachodu na wschód.
W południowej Walii synoptycy ogłosili najwyższy stan pogotowia - tzw. czerwone ostrzeżenie, które oznacza, że wszelkie podróże są niewskazane. W kilku innych regionach obowiązuje niższy alarm - tzw. bursztynowe ostrzeżenie. Kłopoty ma też komunikacja kolejowa. Wiele pociągów nie wyjechało na trasy.
W niektórych częściach kraju wystąpiły problemy z zaopatrzeniem. W Yorkshire osobom starszym i samotnym dostarczano podstawowe artykuły, mające pomóc w przetrwaniu najtrudniejszego okresu.
Do weekendowego ataku zimy przygotowywały się wszystkie służby publiczne, firmy transportowe, kolej, lotniska i instytucje zarządzające drogami i autostradami.


😁
wymodelowanatrzymam 😉
mtl O boże! Lepiej nie wychodź z domu, bo śnieg Ciebie zasypie gdzieś po drodze 👀 😜

A ja dzisiaj przejechałam focha związanego ze zwrotem na przodzie od prawej łydki. W końcu Pielgrzym zrobił. Niezbyt idealnie, ale zrobił od początku do końca, bez cofania, chodzenia w bok i próby stawania dęba. A na koniec, w nagrodę krótkie odcinki galopu na jedną i drugą. Ale fajne były-nie wiem czy podobały się bardziej mi, czy koniowatemu 😁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
18 stycznia 2013 17:29
Martuha, brzmi jakby napadało ze 2 metry tego śniegu 🏇
mtl   I M Equestrian
18 stycznia 2013 17:50
mtl chyba musimy zacząć martwić się o Ciebie
W południowej Walii i w Anglii z powodu śnieżyc zamknięto ponad 2 tys. szkół. Opady przesuwają się z zachodu na wschód.
W południowej Walii synoptycy ogłosili najwyższy stan pogotowia - tzw. czerwone ostrzeżenie, które oznacza, że wszelkie podróże są niewskazane. W kilku innych regionach obowiązuje niższy alarm - tzw. bursztynowe ostrzeżenie. Kłopoty ma też komunikacja kolejowa. Wiele pociągów nie wyjechało na trasy.
W niektórych częściach kraju wystąpiły problemy z zaopatrzeniem. W Yorkshire osobom starszym i samotnym dostarczano podstawowe artykuły, mające pomóc w przetrwaniu najtrudniejszego okresu.
Do weekendowego ataku zimy przygotowywały się wszystkie służby publiczne, firmy transportowe, kolej, lotniska i instytucje zarządzające drogami i autostradami.


😁


akurat mieszkam w poludniowej Walii (tzn teraz jestem na studiach w Anglii) ale chyba do domu szybko sie nie wybiore 😁 na fejsie ktos wspominal ze moje miasto zostanie niedlugo odciete od cywilizacji, jedna z glownych dróg juz zamknieta  😂 jedzenia mam na kilka dni, potem mam nadzieje mama do mnie dotrze  🤣

zeby nie bylo offtopu, kolejna fotka z dzisiaj:
Lov   all my life is changin' every day.
18 stycznia 2013 17:57
faith, jeszcze nie, z zaznaczeniem na "jeszcze" 😁

wymodelowana, no właśnie muszę komuś wcisnąć ten aparat cholercia...
Kurde ...  -10 na dworze, śniegu po kostki i cały czas sypie, a kobyła zaczyna linieć  😂
Wiosna? Wiooosna  🥂  😂

Moon   #kulistyzajebisty
19 stycznia 2013 16:44
baffinka, ja bym się na wiosnę nie obraziła!  😉

Taa u nas dziś -8, poidła ofc pozamarzały, koniu dostał polar pod derkę, wolę nie wiedzieć ile będzie na tym wygwizdowie w nocy  😵
A my z Juliadną byłyśmy ]dziś na łąkach, a znajoma robiła nam zdjęcia  🏇
Jestem z kobyły bardzo dumna, bo niezły z niej świrusek jest i byłam pewna że pójdzie pode mną w długą, a tu tylko raz bryknęła. 😅



Przeeesadzacie, nie jest w cale tak zimno  😁. Tylko stopy mi odmarzają troszeczkę.
baffinka, u nas podobnie, śniegu mamy jak nigdy jeszcze tej zimy, temperatura -5 a nasza kucka zaczyna puszczać sierść... 🤔
brunatna, a gdzie fotki....  ❓😉
a my dzisiaj wykorzystałyśmy wolny dzień i piękną pogodę... 🙂



faith, ubiję cię za ta piękne letnie foty!!! Czekam na karego z gwiazdką, bardzo jestem go ciekawa 🙂

brzezinka, cudnie! Fajna ta ruda 🙂

brunatna, poka foty!!

Ja dzisiaj poskakałam (wrzuciłam jakieś foty do kącika skoków żeby tu już nie śmiecić) a jutro śnieżne foty!! Nie mogę się doczekać po tym jak dzisiaj dowaliło śniegu, oby tylko jutro było czyste niebo... 💃
brzezinka,  super wyglądacie 😀
brzezinka, dzionka - spokojnie!  😁 Jak dostaniemy je na pewno wrzucimy 😀. Powinna dziś wieczorem przyjść pierwsza porcja 😉

Dzionka - ja byłam sceptyczna co do fot na śniegu, bo myślałam że nic z tego nie wyjdzie (bo moja ma lekkie ADHD), ale teraz... Mogę galopować po ośnieżonych łąkach całymi dniami  😜
Moon ja też bym się absolutnie nie obraziła  😎
Brzezinka rozumiem jeszcze jakby ostatnio były jakieś plusowe temperatury, ale od paru tygodni jest na minusie (ewentualnie 0 czasami). Zobaczymy co to będzie  😁  Fajna rudzielec wygląda  😀

Pozdrowienia od leniuchów:



juliadna   siwek czarnogrzywek <3
19 stycznia 2013 18:57
brzezinka jaka sympatyczna ruda! 🙂
baffinka kocham Twoje konie!!


Faktycznie, zwierze grzeczne bardzo były ! 🙂

No może oprócz jednego razu kiedy Fuerte zaserwował serię kilku bryków zamiast zwolnienia. Ale później już się podporządkował 🙂

Tutaj macie Brunatną 😀 



i ten wspomniany bryk 😀


Juliadna - prawie jak lądowanie po skoku  😁
Baffinka- jakie łądne ! 🙂
brunatna ciągle jeździsz z palcami od konia (poza zdjęciem z bryknięciem 😉 ) przez co wbijasz jej zupełnie bez sensu ostrogi.
są krótkie więc krzywda jej się nie stanie, ale na pewno przyjemne to dla niej nie jest.
deborah   koń by się uśmiał...
19 stycznia 2013 20:07
juliadna, zazdroszczę pięknych śniegowych zdjęć!
my pozdrawiamy ze spacerowania

Anderia   Całe życie gniade
19 stycznia 2013 20:10
Martuha ale to nie wątek interpretacyjny - już nie przesadzajmy 😉
deborah a jak tam zdrówko tego niebrzydkiego stwora? 🙂
deborah   koń by się uśmiał...
19 stycznia 2013 20:16
Anderia, obrzęk znacznie się zmniejszył. jak widać zaczyna używać do stania i chodzenia czwartej nogi. humor mu wrócił więc jestem bardzo zadowolona 🙂
mtl, piękna zimowa sesja 😀

brzezinka, cudne zdjęcia

baffinka, fotka z językiem zabójcza!

juliadna, takie wyprawy w teren fajnie koniom na głowe robią 😉 Trzeba korzystać ze śniegu i szaleć po łąkach i polach 😀

deborah, ale CB tu wielki się wydaje. Do kiedy spacerujecie?
deborah oby zdrowiał jak najszybciej! Kciuki dalej są.
deborah   koń by się uśmiał...
19 stycznia 2013 20:22
xxagaxx, jutro mam zacząć lonżować. może za kilka dni wsiądę wszystko zależy od zaleceń doktora. póki co dostaje zastrzyki i antybiotyk więc nie poszalejemy przynajmniej przez kolejne 10 dni...
to i tak lepsza opcja niż problemy ortopedyczne więc się nie smutam tylko karuzeluję i spaceruję 🙂

on chyba rośnie wciąż. z małego konisia zrobił się kawał konia..

ashtray podziękuję jak wyzdrowieje  :kwiatek:
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
19 stycznia 2013 20:26
Martuha tu się mylisz 🙂  kobyła jest super czuła, więc gdyby wbijała to co chwila kobyła by miała awersje. Po dwa by miała rany. A nic nie ma 🙂
po trzy na zbliżeniach nie widzę aby ostroga dotykała konia 🙂

tu zbliżenie ( na każdych jest  podobna odległość) klik

Deb uwielbiam go, a że jest troszkę podobny do Fuerte to jeszcze bardziej!   😜  Jak się ma młody? 🙂

na fb wrzuciłam, ale Tu też pokażę 😀



z Brunatną 😀

Deborah -  baaardzo pozytywny jest ten Twój młody 😉


To jeszcze kilka fotek i zmykamy  :kwiatek:
Synchronizacja:

Coś tam tuptamy:

kobyła w swojej naturze:

No i to co lubimy najbardziej  😅
Anderia   Całe życie gniade
19 stycznia 2013 20:30
deborah no to teraz już z górki! Też Wam kibicuję.
juliadna Fuerciak jest super! Udał Ci się jak nic, no i taki ogr jak nie nieogr - co go kobyła pod nosem nie rusza - to skarb  😍
Co do rośnięcia, mój też pewnie jeszcze z centymetr do góry pójdzie. Ale lepiej niech tego nie robi, kto przy nim nie stanie to mówi że już kawał konia - nie dość, że w kłębie ze 172, to jeszcze długi i porządnie zbudowany. A przecież to jeszcze szczypiorek, jak się toto rozrośnie to dopiero będzie... Kurde. A tak nie chciałam wielkokonia  😀iabeł:
deborah   koń by się uśmiał...
19 stycznia 2013 20:34
juliadna, tak sobie myslałam że jak nam jeździectwo wielkie nie wyjdzie to będzie para do bryczki CB i Fuerte 🙂

powtórzę się ale zdjęcia ze śniegu bajeczne. A Fuerte jak łapy wyciąga ! Zazdroszczę. obyśmy wydobrzeli zanim minie epoka lodowcowa 😉
brunatna, dziękuję. Twój kobył nie dość że ładny to jeszcze w skoku fajna technicznie. podziwiałam już cicho w KS

Anderia  :kwiatek:
Deb Clever to chyba wyładniał na zimę. Nie broń boże ,że był nieładny ale coraz bardziej mi się podoba.  😍 Więc uważaj bo wiem gdzie mieszka  🤣
brunatna , juliadna ale macie piękne zdjęcia zimowe  💃 A ten komplet fioletowy oo matko  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się