Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

mtl, stwierdzą, że jesteś nienormalna chyba (bez urazy - nie ja tak sądzę :kwiatek: ) 😀 Tak wnioskując po tym, co piszesz o "tambylcach" 🙂.
Ariedale, dobry wieczór! 🤣
basia, może miał gorszy dzień 😉.
gryglodor, piękny źrebak (chociaż ja się zachwycam każdym, są przeurocze 😁 )! Na pewno będzie dobrze, jeszcze uda Wam się pokazać na zawodach :kwiatek:
gryglodor kurczę, oby to nic poważnego nie było u Siwej. Trzymam za to kciuki!
Młody rośnie Ci na piękne konisko  😅


Coś pechowy okres teraz dla koni co nie słysze to jakieś kontuzje,kulawizny ehh.. Aby przeczekać 😉

Ariedale drugie zdjęcie świetne  🤣
mtl   I M Equestrian
17 stycznia 2013 20:46
wymodelowana 2 miesiace temu wyjechalam pojezdzic po zalanym manezu, liczylam na ochrzan a tu nic  😁 teraz musze poczekac na snieg i ich reakcje  😜
Lov   all my life is changin' every day.
17 stycznia 2013 21:15
mtl, ale fajna fota 😀

My wczoraj w końcu oderwaliśmy się od ziemi 😅 Kasztan wali w górę, żadnych straszaków pod przeszkodami się nie boi, idzie jak burza z radosnym brykaniem pomiędzy przeszkodami 😁 Mówiłam już, że go uwielbiam? 😎
Kasija dziękuję 🙂 koleżanka miała oko, żeby tak trafić 😀
ekuss   Töltem przez życie
17 stycznia 2013 22:50
ekuss, oj tam, nie tylko Islandczycy, u mnie była super-truper-trenerkozawodniczkoznawczyni z super-truper-szportkoniem potrafiła wpaść na ludzi (w tym na mnie) i krzyczeć, że gdzie oni jadą, bo przecież się mijamy prawą stroną. Toż nawet nasza najgłębsza rekreacja wiedziała (i wie), że jak ktoś jedzie z przeciwka na lewą stronę, w dodatku chodem szybszym, to się zjeżdża. Ale jak ktoś jest super-truper, to go już zasady nie obowiązują. 

a to też znam- miszczowie mają zawsze pierwszeństwo na ścianach...

ekuss,
może ty nie znasz i maja odwrotnie, jak ci tak wszyscy przeszkadzają?
Na Białorusi stepuje sie po ścianę, reszta w wyzszych chodach pracuje-objezdza. Chwile mi zajęło zanim sie przestawilam na polsko-europejski tryb, który moim zdaniem jest mniej logiczny, ale idzie sie przyzwyczaić. 


wtedy by się też sami ze sobą nie zderzali i przejrzałam większość książek islandzkich i nic o zasadach jazdy nie spotkałam
Ariedale milo powitac  :kwiatek: bardzo sympatyczne zwierze, lubie takie kompaktowe wymiary 😀

Lov ale nie podziwiasz miasta z lotu ptaka?😀

mtl wez ich tam nawroc, pokaz jak sie balwana lepi i takie tam:P

A ja dostalam kilka zdjec z jesieni od flygirl to sie przypomne jak wygladalam z Kara jeszcze, chociaz to byla fatalna jazda i nic nie wychodzilo 😀

mtl, no to musisz teraz zrobić tak, jak mówi faith 🙂 Akcja nawracanie!
Lov, to super 😅 A fotek z tych lotów nie ma?! 🤬
faith, bardzo ładna. Jak się nazywa, bo jakaś taka znajoma się wydaje? 👀
wymodelowana Kataira sie nazywa, od 3go roku zycia w jednych rekach, tzn Gagi, wiec moze z jej galerii kojarzysz🙂
faith  bardzo przystojny kobył. A co to za siodełko?
Cookie a to jest Euroriding Luxor, niestety juz nie moj, ale polecam, swietna ujezdzeniowka🙂
wymodelowana Kataira sie nazywa, od 3go roku zycia w jednych rekach, tzn Gagi, wiec moze z jej galerii kojarzysz🙂

A to nie... Znałam bardzo podobną kobyłkę, ale została sprzedana. Tak mi się z nią skojarzyła, więc nie z galerii 🙂
mtl   I M Equestrian
18 stycznia 2013 08:52
spadlo 5 cm sniegu  🏇 🏇 🏇
do roboty ruszyl traktor, bardziej sploszyl konie niz cokolwiek odgarnal, uplaszczyl czy cokolwiek mial on za zadanie zrobic  😂
siwy byl na spacerku, snieg pada, wszyscy jezdza na hali  💃
kujka   new better life mode: on
18 stycznia 2013 08:57
mtl ale super fota!!

Kasija, zapomnialam wczoraj odpowiedziec - czestuj sie i bierz na pulpit jak masz ochote. 🙂
mtl, to już prawie klęska żywiołowa... 😉
faith, kare piękne, zawsze marzyłam o karym koniu ale jeszcze nie było mi dane posiadanie... 🙂
mtl   I M Equestrian
18 stycznia 2013 09:01
angielska zima  😁
gdzie moje jedzenie?! TESCO chyba nie dotrze  🙁
mtl no to przecież już prawie zaspy są  🤣
Brzezinka jak wszystko pojdzie dobrze, to bede miala niedlugo zdjecia z moim nowym podopiecznym - karym z gwiazdka 😀 cos mi sie trafiaja te diaboly, nic kolorowego tylko wszystko czarne  😁
Moon   #kulistyzajebisty
18 stycznia 2013 09:25
mtl, to u nas oni by chyba ogłosili stan klęski żywiołowej i nie wychodzili z domów do kwietnia  😁 Swoją drogą, ciesz się, że masz tak, że traktor Ci bardziej konie płoszy niż odśnieża, niż jak u nas - śniegu po kolana, sypie dalej a pługopiaskarek ni wida. I brnij sobie potem człowiecze w tej brei z zakupami, albo jedź do stajni takimi wyjeżdżonymi koleinami 🤔

faith, dałabym się poszatkować za jakiegokolwiek karuska!  😍 Ten z avatara już w ogóle!
mtl   I M Equestrian
18 stycznia 2013 09:34
Moon ja wlasnie otrzymalam moje zakupy z Tesco  😜 a snieg dalej pada... mamy tylko 4 hale i pewnie wszyscy jezdza teraz (tak na wszelki wypadek) nie wiem kiedy isc i pojezdzic zeby bylo troche miejsca  🤬
Moon   #kulistyzajebisty
18 stycznia 2013 09:36
4 hale mówisz...  🤣
Z sopockiego doświadczenia (i była tylko jedna hala! Choć sporawa, jak ze dwie, trzy małe...) powiem ci, że pora karmienia to chyba najlepsza pora na halowy tłok.  😉
mtl   I M Equestrian
18 stycznia 2013 09:37
u nas plan dnia wyglada troche inaczej, i nawet w porze karmienia/sprzatania ludzie jezdza, mamy ponad 200 koni  😁
Faith, z tym dostojnym panem...? No to już nie mogę się doczekać.... 🙂
Więcej nie wysyłam zdjęć na maila, jakość poszła straszliwie. 👿
Tak powinny wyglądać wszystkie:


faith chyba ci je jeszcze raz powysyłam, w linkach, bo tego nie przeżyję. 😁

edit. aa już wiem dlaczego, po co je zmniejszałaś. 🤬 Ja ci je wysłałam już w odpowiednim rozmiarze.
[b]flygirl[/b] po to zeby mnie zaraz moderatorzy nie dorwali, bo znowu mi ostrzezenia wrypia! 😡 anie musi byc zdjecie max 600pxl?  tak mi sie wydawalo caly czas, jak sie pomylilam to sorry, niecelowe dzialanie!

brzezinka dokladnie z tym z awatara😉

Moon hehhe, jak przybierze troche miesni w sezonie to bedzie ciastko z kremem, na razie chudosc 😀


Okej, zwracam honor wobec tego i wrzucam wieksze bo mnie Patrycja rozszarpie 😀

No, od razu lepiej. Do zobaczenia w niedzielę. 🏇
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
18 stycznia 2013 12:21
mtl, jeździj w śniegu 😁
mtl   I M Equestrian
18 stycznia 2013 13:12
mtl, jeździj w śniegu 😁


mam zapytac "szefa" czy moge  😂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
18 stycznia 2013 13:20
Może się nie zgodzić, po pierwsze- koniom odmarzają nogi na śniegu, po drugie- to niebezpieczne, po trzecie- jak ty się przedrzesz przez te zaspy? Jeszcze się zgubisz po drodze 😂
mtl   I M Equestrian
18 stycznia 2013 13:28
w sumie pomyslalam,ze poprostu pójde i pojezdze chwile na zewnatrz, powiem ze jestem z Polski i nienormalne dla mnie jest nie jezdzic w sniegu  😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się