Końska rewia mody cz. VII (2013)

Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
31 stycznia 2013 13:51
wichrowelove cudna derka!! to dralon? 😀iabeł:
wątek zamknięty
tak, dralon taupe-white 😀
wątek zamknięty
A ja sie ostatnio zapatrzyłam na jakiś jasny błękit dla gniadego. Jeśli Jarpol nic takiego nie wyprodukuje na ten sezon, to chyba pomyślę o jakiejś używanej Ance (sky, kreta blue, coś w tym stylu 🙂 )
zairka w dalszym ciągu twierdzę, że fiolet to kolor siwych.
huzarova pięknie wygladacie w tym royalu 🙂
wątek zamknięty
już 6 lutego będzie można (na gg konik.com.pl) zobaczyć nową kolekcję eskadrona 😅


o matko... już się doczekać nie mogę.. nie ma żadnych przecieków?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
31 stycznia 2013 14:38
Libella, bo to takie fazy są, raz cię ciągnie milion rzeczy, a raz nic 😉

Ja tylko żałuję, że ta derka z gwiazdkami nie wyszła w kolorach niebieski-granat - wtedy byłabym stracona 😉

borkowa, o, to już niedługo 🙂 Oby było coś fajnego po Ankowych niewypałach 😉
wątek zamknięty
Libella - fajnie 🙂
huzarova ślicznie m najlepiej w royalu , bym widziała na nim burgundy albo winterreda. Mu jest najlepiej w klasyce  😍
Zairka - w winterred najlepiej , w ogóle w czerwieniach.  😀
**Ola** ten brown  🙁 
akzzi jakie zakupy  😜 ale ten NG jest super
wichrowelove fajna ta derka  😀
wątek zamknięty
😂



wątek zamknięty
Dramka, cudo 😍
wątek zamknięty
nieee , ten z equiline ( co ma hanoverka bodajże) ładniejszy, taki elegancki.
wątek zamknięty
martrix, ślicznie 🙂
wątek zamknięty
Dramka z equiline ładniejsze, porządniejsze, z fajniejszym logo i na allegro w podobnej cenie  😀 kto chętny na hello kitty?  😁
wątek zamknięty
Normalnie się załamałam , mój osioł zgubił kantar Eskadrona (dopiero co kupiłam  🤬 ) nie mogę go znaleźć  😕  Jutro muszę pojeździć koniem po łąkach (mam 10ha do obszukania  😤  ) 
wątek zamknięty
nie mogę się doczekać kolekcji eskadrona, anky totalnie nie przypadły mi do gustu..  👀
wątek zamknięty
Livia, Ratina niestety nie dali za wygraną i tylko wiem tyle, że 6 lutego pokażą fotki 😉
wątek zamknięty
Livia oby w następnej niciakowej kolekcji była też derka w gwiazdki, ja zaczęłam szukać niciakowej derki w rozmiarze L.. szkoda, że nie zdążyłam na wyprzedaże w equi-shopie..    😵
wątek zamknięty
Co Wy wszyscy widzicie w tych eskadronach? :P
wątek zamknięty
martrix są piękne ❓ ❗  😍 😍
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
31 stycznia 2013 19:19
A! Pam-pa-ram-pam-pam 😀  Patrzcie co mam  😜  A jeszcze w grudniu mówiłam że nie będę inwestować w kol. Toffee/gelb..

wątek zamknięty
No.. dla Fuerte jak ta lala!

A kot widzę że nie tylko mój uwielbia spać na czaprakach..  🙄
wątek zamknięty
balsamem z brokacikiem do kopyt  😁

balsa z brokatem do kopyt po prostu wymiata, tzn u mnie w stajni ludzie umarli ze śmiechu jak zobaczymi czym smaruje konia ale po prostu nie można się powstrzymać 😀
wątek zamknięty
[quote author=Cavallia link=topic=90284.msg1672604#msg1672604 date=1359639753]
balsamem z brokacikiem do kopyt  😁

balsa z brokatem do kopyt po prostu wymiata, tzn u mnie w stajni ludzie umarli ze śmiechu jak zobaczymi czym smaruje konia ale po prostu nie można się powstrzymać 😀
[/quote]

Też mam ten z brokatem, ale to chyba jeszcze z serii kiwi... Jakoś szkoda mi kasy na te wszystkie Anky i Eskadrony, jak mam płacić za samą metkę to wolę nie przepłacać.
wątek zamknięty
To już chyba indywidualna sprawa każdej osoby ile i za co płaci. Mi na przykład najbardziej jako czapraki odpowiadają eskadronowe cottony i dopóki inne firmy nie wypuszczą czegoś, co się spodoba, to będzie trzeba za tą metkę płacić.  😉. Bo mało jest szmatek, które podobają mi się tak jak np. Euro-Stary, które nawet jeśli kolorystyka mi nie odpowiada są świetne.
Ostatnio za mną chodzą czapraki BR, mają przepiękne kolory! Chyba zainwestuję...

Przepraszam za oft, ale pantofel, uwielbiam Twój podpis! Behemot to jeden z najcudowniejszych bohaterów książkowych.  🤣
wątek zamknięty
juliadna, ale kocur, pycha 😀
wątek zamknięty
Altiria to mój ulubiony cytat 🙂
wątek zamknięty
HorseSense   Horse sense = stable thinking...
31 stycznia 2013 20:26
Co Wy wszyscy widzicie w tych eskadronach? :P


Ja w nich widzę niezniszczalność  🙂 mój niegdysiejszy służy trzeciemu koniowi, był przeżuwany, tratowany, tytłany w gnoju, żyje i ma się świetnie  😀 ale szmatoholicy mnie tu zaraz na stosie spalą za brak szacunku  😎

pantofel - świetny  🙂
wątek zamknięty
Nie udzielam się w tym wątku ale popełniłam kolejny grzech chciwości i postanowiłam poszukać tutaj rozgrzeszenia.
Klasycznie elegancki zestaw BR. Ciekawa jestem efektu kompozycji na kasztanie.... 🙂

wątek zamknięty
brzezinka  no to czekamy na zdjęcia kasztana w nowym wdzianku .

Właśnie była listonoszka , jednak nie będę miała w tym tygodniu szmat  🤬  😕 
wątek zamknięty
Brzezinka piekny! omatko, totalnie w moim guscie, powiesz mi jaka cena tego kompleciku?🙂😉)
wątek zamknięty
[Właśnie była listonoszka , jednak nie będę miała w tym tygodniu szmat  🤬   😕 

dobrze wiem jak to boli  :/
wątek zamknięty
monia, łączę się z Tobą w bólu, A co do prezentacji to prędko pewnie nie ziści się Twoje oczekiwanie (moje zresztą też) bo niestety pogoda u nas hardcorowa i rudej łyżwy musiałabym założyć ... 😉
faith, jako że paragon mam przed oczami to mogę Ci podać cenę z dokładnością co do dwóch miejsc po przecinku. Otóż mój grzech łącznie z pobraniową przesyłką kosztował 241,15 pln... 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.