Howrse gra :)

Zamienię pilnie 1 pass na 1 kupon lub na konia z OM bez KF do uśmiercenia :kwiatek:

edit: albo nawet dwa passy mogę za jeden kupon wymienić... :kwiatek:
Ma ktoś na sprzedać objęcia lub zestaw nyks?  🙂
Mógłby mi ktoś kliknąć ? 🙂 Mój nick- Alicred
Dunkaa jak chcesz to mam 2 x OM i 2x Nyx na sprzedaż.
Omki chetnie, klepsydr nie masz?  😀
wystawiłam OM, KK jak będę mieć to się odezwę 🙂
2 szt Nyx za 6 kuponów sprzedam 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
04 lutego 2013 16:20
Ma ktoś krycia osłem? 👀
wiem, że mi odbija, ale jak otwieram sobie listę ludzi, do których mam auto, to czuję się jak taki gangster normalnie 😁 😁 klikam komu mogę, ale tylko na com 🙂
klika ktoś na poważnie tym razem? Cierp1enie zapewne ;p
Czy jakaś dobra duszyczka mogłaby mi czasem kliknąć na PL?  :kwiatek:
Bo od następnego tygodnia mam ferie, a dostępu do neta brak :/
A fajnie by było uszczknąć co nieco z tej promocji 😉

Mogłabym to wynagrodzić jakimś drobnym upominkiem 🙂
Ja klikam na poważnie, zamierzam nie przegapić żadnego na PL.
dołączam sie do prośby konirka  :kwiatek: Wyjeżdżam najprawdopodobniej na 2 tyg. a chciałabym coś wygrać chociaż w tej promocji. Niestety dziura taka że neta brak.  😵


+ kliknie mi ktoś dzisiaj raz?
Ituch   Co pies ma z twarzą ?
04 lutego 2013 18:21
konirka,Matuzaalem, mogę Wam pokilkać, chociaż nie obiecuję, że 100% klików będzie wykorzystane. 🙂
Nick na pl to też Ituch.
Ituch - dzięki. Zaproszenie wysłałam 🙂 Nick ten sam (chyba) co na volcie.
Ituch, dziękować 🙂
Zapro poleciało.
Ituch  a mogłabym i ja cię poprosić o klikanie? 🙂
Też mogę klikać, ale tylko wieczorami i w nocy, jak wchodzę z komputera. W ciągu dnia włączam internet w telefonie i przelogowanie się zajmuje mi zbyt dużo czasu (i transferu), żeby się w to bawić 😉
fin to mogla byś mi klikac w nocy? ja w zamian moge wchodzic w dzien jakbys nie mogla 🙂
fin również mogłabym prosić o klikanie w nocy?  :kwiatek:
Jasne! balumal na PL i na COM 🙂 Na PL mam zamiar nie przegapić żadnego nocnego, natomiast na com (na razie przynajmniej) godziny się nie pokrywają, więc wolę jednak wstawać na klikanie na PL. I bardzo chętnie "wymienię" się na klikanie w dzień, szczególnie tak od 8-13 🙂
Dziękuję, wysłałam zaproszenie.
Niestety, w dzień raczej nie poklikam (szkoła ;/ ), ale mogę się odwdzięczyć czymś z CR 🙂
fin czy mogłabym cię też prosić o klikanie w nocy? Ja moge komus poklikac tak od 6-7 i później po 17  🙂
Tak, nie ma sprawy, wysyłajcie po prostu zaproszenia, ja będę wszystko akceptować i potem klikać :kwiatek:

Edit: a komu ja mogę dać? Jeśli ktoś wejdzie rano i nie będą jeszcze zrobione zadania, to nie krępujcie się i bierzcie w obroty które tam konie będzie potrzeba do zaliczenia. No może oprócz boskich. A, tylko (w tamtym roku miałam taką sytuację, więc wolę się zabezpieczyć) - jeśli będzie zadanie, którego nagrodą jest "ilość już zdobytych punktów pomnożona przez 2", to błagam, nie klikajcie tego do póki nie będzie połowy potrzebnych 😉
fin możesz mi dać. Na 99% od samego rana będę wchodzić wiec moge Ci od razu zrobić.
Sprawdziłam i widzę, że Ituch ma autoryzację do mnie. Może zostać, czy nie klikasz w tej zabawie? 😉
Ituch   Co pies ma z twarzą ?
04 lutego 2013 21:35
Plackowata, jasne że tak!
fin, klikam i auto, jak najbardziej może zostać.

Też z chęcią "wymienię się" za klikanie w godzinach przedpołudniowych w zamian za moje klikanie nocne. 🙂
Ituch a w których godzinach mniej więcej klikasz? Jeżeli w nocnych to juz dogadałam się z fin, jeśli w ciągu dnia (8-15) to z chęcią przyjme twoja pomoc. Jak już mówiłam, ja w zamian mogę klikać od samego rana i wieczorem, po 16-17.  🙂
To i ja podrzucę mój nick. :P
Hen.

Mam sporo gratów z CR, więc jeśli ktoś jest czymś zainteresowany, to proszę wbijać tam na pv. 😉

EDIT: Na PL oczywiście. 😉
Ituch   Co pies ma z twarzą ?
04 lutego 2013 22:42
Plackowata, na pewno późnym wieczorem i w nocy, tak od 21 do 3. I w okolicach 14. Wiecie, ferie mam. 😉
Teraz  kliknięcie wypada mi koło 4 i postaram się wstać, więc jak komuś pasuje to u niego też mogę kliknąć.
Ok, to Tobie też dam autoryzację. Gdybyś mogła czasem koło tej 14 wejśc i sprawdzic czy nie mam nic do klknięcia to byłoby bardzo fajnie 🙂
Jaki masz nick na howrse?
Fili993   Strach to tylko myśl...
04 lutego 2013 22:46
Jak klikanie jest o 4 rano to te godziny nie przekładają się? W sensie, że jak klikanie jest o 4 to następne powinno być o 16, ale jak kliknę np o 8 to o 20? Chyba dalej zostaje 16?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się