Howrse gra :)

Na com. pierwsze zadanie zostało mi przetłumaczone przez program  "skok konia"  nie bardzo wiem co mam zrobić? Może mi ktoś poprawnie przetłumaczyć?  :kwiatek:
Pogłaskać 🙂
fin, dziękuję, ale program  niekiedy tłumaczy że można skisnąć  🤔wirek:
Tylko nie to......Przez te kretyńskie promocje w ogóle nie wchodzę na howrse, bo nie mam ochoty w nich uczestniczyc. Te nowe boskie to jakiś koszmar.
Mam takie pytanie, bo w Pomocy na howrse nie mogę znaleźć..
Czy jak mam swój OJ muszę uprawiać owies, czy jak nie uprawiam to konie nie mają jedzenia? Jak to działa?
Gosia, nie musisz uprawiać, konie go nie jedzą, owies potrzebny jest ci tylko do mieszanek jeżeli chcesz je mieć w swoim OJ. Jeżeli chcesz zarabiać to najlepiej sadzić pszenicę lub rzepę.
Szukam instruktora i kowala do ośrodka z tym, że zależy mi na tym żeby było najmniejsza pensja, ale co tydzień będę przesyłać siodło szyte na miarę albo kupować konia za 4tys żeby jakoś wynagrodzić to niskie wynagrodzenia 😉
[s]Czy ktoś byłby zainteresowany wymianą kasy z international na PL?
Pokrótce chodzi o to, że na PL mam 70 tysiaków, a jakoś używać ich nie zamierzam... na com bardziej by się przydały.[/s]

Oprócz tego mam na wymianę za to samo na com (lub cokolwiek o podobnej wartości):
(przeedytowałam trochę, bo coś mi się pokrzaczyło ilościowo)

Zwój Plutona x 5
Czarna Orchidea x 5
Fortuna Krezusa x 4
Chmurka x 3
Puszka Pandory x 3
Lira Apolla x 2
Podkowy Posejdona x 2
Promień Heliosa x 2
Zestaw Bonusowy x 2
[s]Woda Młodości x 1 [/s]
Pięta Achillesa x 1
Różdżka Płodności x 1
Piorun Zeusa x 1
Muśnięcie Filotes x1

[s]Bardzo chętnie wymienię też: rogatą tekinkę, na jakiegokolwiek roga (byle klacz) na com
                                                konia ze złotym jabłkiem

(zamiast roga lub konia z GA chętnie przygarnę equus a najlepiej jakieś itemy 🙂[/s]
ja sie eq chętnie wymienię 🙂
i pięte achillesa też chętnie 🙂

edit: roga i konia z jabłkiem też mogę przygarnąć 😀
pierwsze krycie jednorozki i roga brak...no nic, do 3ch razy sztuka😉
Ło matko, znowu mam problem, jak już pisałam , niekiedy tłumaczenie programu mnie dobija, o co chodzi w tym zadaniu?  🤔Moim następnym celem ustawić Faylinn darmo
1
Nie celem. 1: Kliknij na Faylinn
przetłumaczy mi ktoś na nasze?  :kwiatek:
trzeba kliknąć na piniatę, bo ona tak się nazywa. też sie nad tym głowiłam 😁
aha, dziękuje  🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
29 stycznia 2013 15:47
Mam 2 wolne kliknięcia od znajomych. Proszę, kliknijcie u mnie piniatę na com  :kwiatek:
zaćjesz - dalej jesteś zainteresowana ZH ?
ani razu nie napisałam, że chce zh 😉 To było do calore wtedy 😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
29 stycznia 2013 16:35
exile - Wystawiłam na COM 2x Wodę młodości. Jeśli akceptujesz, to wystaw mi 2 wody na PL na Dementek
Dementek - Wodę mam już tylko jedną niestety. Zmień na com jeśli wciąż ją chcesz 😉
aha. To przepraszam  :kwiatek:

I (jeszcze raz) sprzedam ZH za 1kupon.
i jak tam? będą wędrowne dziś na pl?
Na com promocja zaczęła się o 14, więc możliwe, że na pl pojawi się za pół godziny.
a jednak nie 🙂
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
30 stycznia 2013 13:35
pewnie w poniedziałek dadzą xD
to dobrze 🙂 uzbieram sobie diamenty😀
a co to znow za glupoty wymyslili? znowu wedrowne konie?🙂
Nie chciałby ktoś sie zająć moim kontem? Polegałoby to na ogarnianiu boskich (13) codziennie, nic poza tym. Za coś z CR 🙂
Bay ja mogę🙂
faith nie, teraz będzie uwalnianie koni (czyli coś na zasadzie tych wszystkich wypraw- klikanie co ileś godzin i robienie zadań)
Gosia, nie musisz uprawiać, konie go nie jedzą, owies potrzebny jest ci tylko do mieszanek jeżeli chcesz je mieć w swoim OJ. Jeżeli chcesz zarabiać to najlepiej sadzić pszenicę lub rzepę.


Dziękować 😉
Mam prośbę - mógłby ktoś jeszcze mnie dodać do znajomych na .com? Za mało osób mi klika w obrazek 😉 mój nick to ikarina.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się