Kącik Małolata...:D

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
19 lutego 2013 21:22
Wilczyk, szkoda, tak ładnie razem wyglądałyście 🙁 Trzymam kciuki żeby z tym jeździectwem to jednak nie był koniec i żebyś miała się na czym powozić mniej lub bardziej regularnie 😉
Misskiedis troszeczkę nieproporcjonalnie  🤣 dzięki  :kwiatek: też mam nadzieję, że coś jednak się uda, może po egzaminach coś ruszy
vicke   Marzeniami żyłem jak król
19 lutego 2013 21:49
wilczyk oficjalnie żegna się z jeździectwem, a ja z przyjacielem. Właśnie został zdmuchnięty ostatnio płomyk nadzieji. Ale no. bywa. Faktycznie za bardzo go zraniłam.
No coż.

Jutro do szkoły! yaaaaaay.  😵
troche mnie tu nie bylo, wiec wbijam sie z kucykiem z wczoraj i jednoczesnie prosze o kciuki dzisiaj. wyjasnie o co chodzi, jesli wszystko pojdzie po mojej mysli. z gory dziekuje Malolaty :kwiatek: ide spac.



wilczyk nie poddawaj sie :kwiatek: (mowi to ta, ktora odpuscila sobie jezdziectwo)
Dziewczyny, znowu cisza  😤


Duuuszę się. W sumie to mam już dość tej choroby. Bardzo, bardzo dość. Płuca wypluwam.



A co tam u Was?
wilczyk - przykro mi że kończysz z jeździectwem.

Facella - dobra mogłam to inaczej ująć z tymi łyżwami.

A ja od jutra szkicuję i maluję pełną parą. Chłopak mojej siostry poprosił o loga na konkurs i ocene z informatyki (informatyk a jaki leniwy jeśli chodzi o grafikę  🤣 ), ponadto przydałoby się coś namalować do teczki, a chęci moich brak.
ehh ja też muszę namalować.. Obraz Henriego jakiegoś tam. Z jakąś gołą babą. W sensie, sama sobie taki wybrałam. Głównie dlatego, bo później ma być w szkole wystawa. Nauczycielka jak zobaczyła moją decyzję powiedziała tylko: "Obawiam się jedynie że nasi uczniowie usilnie będą próbować wyżyć na tym akcie swoje napięcie seksualne... Ale jeśli chcesz."  😂  I to pastelami suchymi, którymi jeszcze nie rysowałam.  🤔
Ja też płuca wypluwam :X A co do bezludnej wyspy też chętnie skorzystam... Fajnie mieć przez cały dzień wmawiane coś, czego nie robiłem -.- 🤔wirek:
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
20 lutego 2013 20:55
wilczyk a w której części Warszawy mieszkasz? bo jakbyś chciała mogłabym Ci coś pomóc/podpowiedzieć 😉
Józefosław pod Warszawą (koło Piaseczna), tylko mamcia mi pozwala (już nie pozwala) tylko w Aldragho tam, bo blisko mam i zdąże się jeszcze pouczyć tego dnia, a tak to cały wieczór wypada przez dojazdy itp. :/
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
20 lutego 2013 21:59
uuuuu.... bo chciałam Ci zaproponować wyjazdy pod Żyrardów (KJ Huzar) na weekendy. za pracę treningi (z bdb trenerem) i noclegi, a wyżewienie włsne... a tak poza tym skoro jeździsz w Aldragho to może znasz Marysię i Arcadię? stały tam.
sandakanowa świetne warunki  😲 Dlaczego ja mieszkam tak daleko?!


[font=Verdana]SCHUDŁAM 4 KILOGRAMY[/font]
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
21 lutego 2013 13:44
aniołeczek gdyby nie takie weekendy nie stać by mnie było na dzierżawę, więc na prawdę bardzo się cieszę z tego, że mam taką możliwość 🙂

hyhyhyh mam już karnet na Cavaliadę w Warszawie 😀 sektor H rząd trzeci miejsca 4 i 5 ^^
A tu znowu tak cicho? 



Rozmawiałam z koleżanką i mamy plany na wakacje jechać raz (lub kilka) do stadniny koni Tabun w Sławkowie. Jeździ tam ktoś?  👀
sandakanowa, to faktycznie super. 😀 Choć ja nie narzekam.. Szkoda tylko że bez instruktora. Zawsze mi się marzył trener, taki trener że trener i porządne jazdy..  Żebym w końcu się nauczyła jeździc  🏇
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
21 lutego 2013 15:11
aniołeczek to wpadnij do nas w wakacje! na takich samych zasadach tylko, że na 11 dni (turnus kolonii) i wyżywienie zapewnione 😀 tylko, że trzeba się już jakoś teraz decydować i zgłaszać. www.kjhuzar.pl tu masz w koloniach rozpisane turnusy 🙂 ja jadę na pewno na 3 😉
Ale to się tak da?  😀iabeł:
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
21 lutego 2013 16:30
no na wakacje potrzeba ok. 6-7 osób wachtujących na turnus :P więc jak coś to śmiało!
hej małolaty :kwiatek: paaaadam na ryj. właśnie romansuję z fizyką i coś mi nie idzie, chyba zgłoszę np, bo nie jestem pewna czy to umiem 🤔 z drugiej strony jestem z siebie dumna dostałam 4 z informatyki i 5 z historii, muszę powyciągać wszystkie oceny w tym semestrze, bo jak będą dobre oceny = będzie kolczyk, także mam jakąś motywację 🏇 wychodzi na to, że koledzy przyjadą, więc będzie fajnie 🥂 dwóch walniętych kolegów (braci bliźniaków :hihi🙂 + trzy walnięte my, to może być dobre 😂
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 lutego 2013 18:17
sandakanowa, coś się płaci za te wachty? charytatywnie pewnie? 18+ akceptowalne?
ja rozważam wyjazd do Anglii do pracy na miesiąc w wakacje... nie wiem gdzie, kiedy, jak, za co dojechać. i mama nic nie wie  😁
Facella wachty w Huzarze są w zamian za wyżywienie + zakwaterowanie i (przynajmniej kiedyś jazdę konną - sandakanowa nadal tak jest? Jeśli chodzi o wiek, to chyba jakichś specjalnych ograniczeń nie ma  😉
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
21 lutego 2013 19:24
borkowa jaki kolczyk?  😎

Facella to tak jak pisała olencja i nadal są treningi  😉
borkowa jaki kolczyk?   😎

tragus, no ale muszę się strasznie starać 😎
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
21 lutego 2013 21:13
A my was z moim M. pozdrawiamy haha 😁
Le my dwie blondynki
Hermes - fajnie razem wyglądacie  😉

W sumie ja też muszę podciągnąć ocecy. Koniec roku przyjdzie znowu za szybko i będę mieć średną 2.5 chyba przy tych wszystkich zajęciach.
no na wakacje potrzeba ok. 6-7 osób wachtujących na turnus :P więc jak coś to śmiało!


to przecież okazja życia  😁 😜
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 lutego 2013 15:51
tak właśnie rozważam ten Huzar, koniecznie obóz foto - wreszcie bym poznała moją mistrzynię  🙇 ale nie mam dojazdu, poza tym, jeśli miałabym jechać do Huzara, to nie mogę wtedy do Anglii (bo mogę jedynie w lipcu, w sierpniu mam SOAD. a fotoobóz dla starszej grupy jest w lipcu właśnie. młodszej nie chcę, nie lubię małych dzieci, z 12-latkami już prędzej wytrzymam  😁 ). no i d*a czarna )-: pewnie całe wakacje i tak u siebie przesiedzę  🙄
do Anglii, do pracy?? Czy pozwiedzać? 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 lutego 2013 16:01
do pracy, nie stać mnie na zwiedzanie  🤣
wbijam się z taką wiadomością, że Angiee - moja chora klacz wczoraj zmarła.  Zabieg nic nie dał niestety... 😕
nie wiem co ze sobą zrobic ;(
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się