sklepy internetowe

Plusy dla:
animalia.pl
www.sklep.animavet.pl
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
25 marca 2013 17:50
Dziewczyny, jak z equi-pointem? Szybko wysyłają jeżeli produkty są dostępne od ręki? Właśnie złożyłam zamówienie a zależy mi na tym żeby paczka była przed świętami... Prezent 😀
hszonszcz   wredny hszonszcz.
25 marca 2013 18:01
lizzy, powinno dojść  😉 Zależy czy kurierem czy pocztą-bo z nią to nigdy nie wiadomo  😀
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
25 marca 2013 18:05
kurierem 🙂 Pocztą się nie bawię już dłuższy czas 🙂
Ja miałam wszystko błyskawicznie, a jeśli był jakiś problem, to pani ze sklepu od razu dzwoniła i informowała.  🙂
Plusy dla: animalia.pl
              arcus-konie.pl
              konik.com.pl  :kwiatek:
Duże + dla sklepu BERGO oraz AMIGO. W obu przypadkach super miły kontakt, wysyłka błyskawiczna, zamówienie kompletne 😀
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
28 marca 2013 18:24
Wieelki + dla equi-point, tak marudnej klientki jak ja chyba dawno nie mięli 😀 Podostawałam promocję i jeszcze przesyłkę kurierem za free 🙂
kolejny duży plus dla dobry-koń!
Super plus dla konika.
Wczoraj koło 14 złożyłam zamówienie, a dziś rano zaskoczył mnie kurier telefonem, że będzie u mnie z paczką.
hszonszcz   wredny hszonszcz.
28 marca 2013 21:21
Klami, po prostu ekspresowe tępo  🤣
Moon   #kulistyzajebisty
28 marca 2013 21:38
Klami, moze teleportacje opatentowali? ;-)
Nie powiem, lekko zszokowana byłam jak kurier zadzwonił. 😉
hszonszcz   wredny hszonszcz.
28 marca 2013 22:11
Skoro tak, to lecę zamòwić pasze dla koni na jutrzejsze śniadanie  🤣
asds   Life goes on...
28 marca 2013 22:13
+ dla horsefeed.pl
Pasza zamówiona w poniedziałek a dziś już u mnie o 10 rano był Senior dostawca!
anetakajper   Dolata i spółka
29 marca 2013 08:07
Ogromny plus dla GRENE Zamówienie złozone o 7 rano, a paczka była o 15 tego samego dnia  😲
Wie ktoś może jak sytuacja w Okserze? Zależy mi na czasie, a kantar, który chcę kupić jest niestety tylko tam, nie chcę długo czekać  🤔
Moon   #kulistyzajebisty
29 marca 2013 09:44
anemo, napisz im maila, czy mają go w magazynie lub w sklepie stacjonarnym.
Moon dzięki, napiszę 😉
MINUS dla AMIGO
- kosmiczny czas oczekiwania potwierdzenia zamówienia,przez to brak części rzeczy, koszmarny kontakt i mylenie zamówień (po zmianie listy bo czegoś z pierwotnej nie było), za to po dublowane niektóre inne rzeczy (to zobaczyłam już po przyjściu paczki). obiecano mi wysyłke gratis i wynagrodzenie - coś w przeprosinach "ze na pewno bede zadowolona", bajerowanie jak to pracownicy zostaną ukarani itd. domówiłam jeszcze jedną rzecz. w ramach tych obiecanych przeprosin doliczono mi jakieś 20 zł (nierówna kwota, oprócz tej za domówiony towar)  ;/ dobrze, że policzyłam (kto tak zwykle robi?), tylko lakoniczne przeprosiny, że oj błąd. gratisa żadnego nie dostałam.
czyli - czas, koszmarny kontakt, brak zamówionego towaru (który był dostepny po moim zamówieniu a przed kontaktem od nich), dodawanie do koszyka rzeczy przez nich, doliczanie kwot do rachunku. bajery o gratisach.
zulu   późne rokokoko
29 marca 2013 11:43
duży plus dla albenisa-shop na eBayu. Szybka wysyłka i super elegancko zapakowana, z gratisikiem. Miodzio.
Szukam dobrego,taniego sklepu oprócz konika.com.pl
Jest sporo takowych w których zdarzają się okazje,jednak pojedyncze-a ja muszę kupić siodło(gdyby informacja była pomocna-daslo pro light),strzemiona,puśliska,smar do skór,tarnik i noże do kopyt,szkoda byłoby zamawiać wszystko osobno z innego sklepu.
iskierkowa czyli liczysz na to, ze ktoś Ci znajdzie sklep w którym wszystkie te rzeczy wyjdą najtaniej  😲 ❓
Umiesz korzystać z google? ceneo? itp...

😵  😵  😵
hszonszcz   wredny hszonszcz.
30 marca 2013 08:16
Zwlaszcza, ze w kazdym sklepie inaczej wychodzi-jedno drozsze, drugie tansze, a w innym odwrotnie..
Duzy + dla Hypostore
Paczka przyszla szybciutko, ich produkt jest super, zadnych problemow. Napisalam im do tego maila i mi bardzo fajnie i sympatycznie odpisali 🙂
Olbrzymi plus dla mksklep.pl. Jak zawsze ekspresowo, do tego super kontakt i przemiła obsługa  :kwiatek:
Gillian   four letter word
30 marca 2013 12:18
mksklep.pl to chyba jedyne miejsce, na którym się jeszcze nigdy nie przejechałam 🙂 ostatnio zamawiam też sporo z horsehouse i też bezproblemowo.
Mam pytanie odnośnie darmowej przesyłki z equi-point,czy ona naprawdę jest darmowa,a może są jakieś haczyki?  😉
hszonszcz   wredny hszonszcz.
30 marca 2013 12:34
Darmowa, kurierem 😉

Okser zrobił nową stronę, ale nic nie robi żeby poprawić wygode zakupów i skrócić czas oczekiwania  🙄
iwonka1997- bezpłatna przy zamowieniu do 30kg i od 150 zł,jak placisz przelewem.  Ta nowa strona oksera nie przemawia do mnie 🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się