Oficerki

Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
05 kwietnia 2013 17:34
Mi niestety Brunon nie do końca dobrze wszył - jak się okazało suwak dali trochę za bardzo z boku, a za mało z przodu, w efekcie bardzo szybko mi się suwaki psują.
A mnie pozytywnie zaskoczyły nowe modele Tattini i chyba sobie zakupię parę z przeznaczeniem na zawody. Na prawde bardzo fajna mięciutka skóra, ogólnie sprawiają wrażenie super wygodnyhc, do tego slicznie wyglądaja na nodze. Na codzień do uzytku w różnych warunkach to pewnie nie za bardzo by sie nadawały, bo ta skórka na tą delikatną raczej wygląda.
Ja mam hippiki juz z 5 pare i kocham je miloscia wielka, czarne na zawody brazowe do ciurania, 9koni dziennie po 10h w oficerkach , myjki, bloto , kurz i sa cale 🙂
NosZ kurde, to czemu moje po tak krótkim czasie są beznadziejnie kapciowate i szwy pękają ?           
Ja to mam pecha chyba.
Agaleon zauważyłam że z tą firmą jest tak, że zależy na jaki egzemplarz trafisz.
To widocznie ja mam szczescie, bo kazde buty i sztyblety a bylo ich razem z 10szt sa super.
Jak urwe zamek, albo wytra sie tam zabki na dole w zagieciu co jest normalne, (kurz, pot, zgiecie buta) wysylam, wstawiaja nowy zamek i odbieram... za free.
o Koniczka to słabo 🙁  mi na całe szczęście zrobił bez pudła
ChingisChan   Always a step ahead! :)
06 kwietnia 2013 17:43
Agaleon nie tylko twoje!
Crazy kiedy kupiłaś ostatnią parę? 🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
06 kwietnia 2013 18:57
Ja swoje Hippici też uwielbiam - ciuram je ostro, wysłałam im je ostatnio do remontu i za niewielką opłatą super mi je odrestaurowali.
To strasznę bo one mi już umierają, a teraz mnie ratują bo nie mogę się zmobilizować,żeby rozchodzić te ujeżdżeniowe  🤣 🤣 🤣
To ból przeokropny ;o
Az zaraz sprawdze, ale kazda para byla tu wstawiana...

czarnych uzywam rzadziej i teraz na zawodach - dostalam je w 2009 r. w kwietniu, a brazowe mam z 2012 ze stycznia , uzywane codziennie naprawde po 10h na nogach, i naprawde o nie nie dbam 🙂
Klami a ile chcesz na nie przeznaczyć ?

Ja na dzień dziecka w czerwcu zrobię sobie taki prezent.
Tylko jeszcze nie wiem jakie zaprojektować.
Myślałam o klasycznych takich tylko czarnych

z :
ozdomnymi dziureczkami oczywiście 😀


i może z taką górą ?
tylko czarna nitka i oczywiście łuk wyższy.




i do normalnego chodzenia te oto cudeńka  <3
Moon   #kulistyzajebisty
09 kwietnia 2013 11:51
Mi by było szkoda ich w stajni zakładać  🤣
Te oficerki to tylko na zawody.
Ale faktycznie chyba szkoda mi będzie tych sztyblet nosić  👿 👿 👿
no ale one takie piękne ! <3
Agaleon, a co to za oficerki?
Z pomysłu zakupu tych Tattini juz zrezygnowałam. Nawet jak bym chciała to i tak w żaden sposób nie pasuje mi tabelka rozmiarowa. Na razie wygrywają Petrie Coventry z lakierowanym mankietem.

Agaleon, co to za oficery co wkleiłaś zdjęcia samych mankietów ?? I ile takie cudo ??
Już wiem co to za buty, alez mają ceny!
to Secchiari
http://www.facebook.com/gina.hornby/about
No ceny ładne mają 😀
Same paski do ostróg są normalnie po 30-40 euro 😀
a ja chcę czerwone <3
Witam Serdecznie

Znacie może taka firmę oficerek jak foxbury traditional est.1956??




Moja koleżanka ma na sprzedaż takie oficerki chciałbym je kupić ktoś coś wie na ich temat?
Eee.... to ja chyba zamówię sobie te Petrie jak będę w Wawie. Czarne z lakierowanym mankietem.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
10 kwietnia 2013 21:34
Kto już jeździł w swoich oficerkach po zimie? 😀
Ja ubrałam dzisiaj swoje no i... muszę jechać je zwęzić 🙄 W prawym trochę luzu, a w lewym tyle, że z boku nogi do połowy buta jestem w stanie całą dłoń wsadzić 😤

Ktoś wie czy Petrie Olympic występują w wersji czarny lakierek? 💘
Strucelka
dlaczego Ci się tak stało ? nie jeździłaś w nich w zimie czy jeździłaś w grubych skarpetach ?

Czym się różnią Petrie olympic od Anky ? bo wizualnie wyglądają na zdjęciach tak samo a różnica w cenie jest znaczna :P
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
10 kwietnia 2013 22:08
Nie jeździłam, były w domu w plastikowych prawidłach. Schudłam trochę przez zimę (o dziwo :hihi🙂, no ale żeby aż tak po nogach było widać? A tym bardziej po JEDNEJ? 🤔wirek:
Czym się różnią Petrie olympic od Anky ? bo wizualnie wyglądają na zdjęciach tak samo a różnica w cenie jest znaczna :P

Cena Olympiców i Anky jest ta sama  (droższą wersją są Anky Elegance), różnią się tym, że O. mają wszyty zamek, a A. nie i te drugie podobno są ze skóry lepszej jakości (choć odnośnie tej jakości skóry to czytałam wypowiedź sprzed dłuższego już czasu, nie wiem, na ile aktualną - obecnie w opisie wewnątrz jest skóra cielęca, w O. - wołowa, ale czy to jest aż tak wielka różnica, to nie wiem :icon_rolleyes🙂. Plus O. są niedostępne w wersji lakierowanej. Ja mam Olympiki i póki co jestem w nich zakochana - ale na razie tylko z wyglądu, bo jeszcze w nich nie jeździłam przez to błocko... 👿 Ale przypuszczam, że jeździć też się będzie dobrze (no... poza rozjeżdżaniem ich, zanim trochę opadną...), bo w końcu mam oficerki, w których mieszczę się z podbiciem. 😅
Moon   #kulistyzajebisty
11 kwietnia 2013 06:00
A ja mierzyłam wczoraj te Tattini Bretony - rozmiarówka zaniżona, bo bez problemu weszłam w 37 (mam normalnie 38) skóra obłędnie miękka, w zasadzie w ogóle nie czuć, że się oficerki zakłada. Ino na moje długie przeszczepy w tym rozmierze łydki (całe 29,5 cm  🤣 ) wypadają za niskie niestety  😕 i to tak sporo, jakby jeszcze siadły to bym je do połowy łydki miała -.-
Yhh, nie wiem po kija się łudziłam, że gdziekolwiek zmieszczę się w tabelkę rozmiarową, czyli czeka mnie szycie Hippici na miarę, hell yeah.
A ja ma problem, i nie bardzo wiem, co z tym zrobić. Oficerki mam na 38cm szerokie w łydce. Bez problemu się w nie zawsze mieściłam. I teraz też się mieszczę. Rano! Tylko, że ja nie jeżdżę rano - tylko po południu. Po południu 2 cm mi brakuje, żeby się dopiąć. Jak robię jazdy rano - nie ma problemu, wchodzę w nie, w jednym jeszcze trochę luzu mam. Jeżdżę wieczorem i nie ma mowy, żeby próbować je dopiąć.
Masakra! Pytanie, czy jak dam do poszerzenia, to mi się struktura skóry nie zniszczy i fason. Będę jeszcze próbować sprayem do rozciągania skóry, ale tu nie mam szans na wyciągnięcie 2cm...Ehh...
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
11 kwietnia 2013 08:32
epk,
a może od strony nóg polecieć - jakiś lioton 1000 albo inne ustrojstwo na poprawę krążenia?

ms_konik, hmm, tak nie pomyślałam, zawsze mi się wydawało, że to mało daje...
epk Dopinasz rano ponieważ nogi nie są opuchniete po całym dniu łażenia 🙂 Też poleciłabym lioton1000 albo coś innego z heparyną ale lioton chyba najlepszy.
pantofel, no raczej siedzenia 😉, ja mam typowo biurową pracę.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się