ciąża, wyźrebienie, źrebak

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 kwietnia 2013 21:52
Dakotsen, tylko żeby podglądać przez tą kamerę musisz mieć chyba jakis pakiet danych to po pierwsze (przez "coś" trzeba to przesyłać) a nie wiem ile mb taka kamerka "ciągnie" no i po drugie- w nocy pewnie nic nie zobaczysz i wtedy przydałby się ten reflektor podczerwieni czyli kolejny wydatek 😉
derby są tańsze, wrzucilam pierwsza jaka znalazłam
OBIBOK z właścicielem nie ma problemów, w sumie to bardzo rzadko go widuję w stajni. Oczywiście mogłabym z nim pogadać ale to raczej nic nie da, skoro ponad pół roku temu nasza stajnia miała mieć zrobioną siodlarnie 🙄 ... długo by gadać o tym przypadku.
Misskiedis z tego co jest na stronce to ma tryb nocny (ale czy będzie cos widać to nie mam pojęcia) ile ciągnie tez nie wiem... ale jakość obrazu to nie HD wiec chyba nie zbankrutuje 😉
Fajne to to.. i można sobie do przyczepki zamontować 🙄
Też o tym myślałam ale docelowo u mnie bo zasięg tylko 800m (aktualnie do stajni mam 35km 🤔 )
No ja mam stajnie za domem wiec jakieś 200 m :P Świetnie się spisuje ta kamerka, i nawet głos i słychać czy kobyła wydaje jakieś z siebie odgłosy.
hszonszcz   wredny hszonszcz.
18 kwietnia 2013 18:12
dakotsen, podobnie u nas jest.. "Zrobię haczyki na ogłowia" 2 miech już na to czekamy.. "Zrobimy tutaj super siodlarnie!"-mówił...mówił! i na tym się skończyło... "Zrobię te drzwi, w tym miesiącu będą gotowe" czekam od 2 miesięcy na drzwi dla konia do boksu-aktualnie ma zastawiane paletą  🙄
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 kwietnia 2013 20:06
Jest pierwszy źrebak achał u jkobusa, ogierek jeleni  😅
hszonszcz   wredny hszonszcz.
18 kwietnia 2013 20:09
Będą zdjęcia?  🤣
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 kwietnia 2013 20:10
Tralala  😅 Chyba Knedlik to nie jedyny tam, który puchnie z dumy  🤣
Już jest! niestety nie byłam przy porodzie i szczerze mówiąc nawet się nie spodziewałam. Wchodzę rano do stajni a tam zrebaczek juz wyschnięty, pił sobie mleko zasypiając co parę sekund xD zrobił już parę fikołków ,skacze jak kózka nawet mnie gryzc i kopac chciał hehe Crazy 😀
ogierek<3 zastanawiam się jak tego brzdąca nazwać musi być na N  :> jakieś propozycje?
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęć
hszonszcz   wredny hszonszcz.
18 kwietnia 2013 22:47
Kaniomaniak, cudowny jest!  💘
Nadir, Nugat, Naomi, Niger.. NALEŚNIK!  😁
Nemo - wygląda na Nemo 🙂
hszonszcz   wredny hszonszcz.
18 kwietnia 2013 22:58
halo, ja nadal uważam, że wygląda jak Naleśnik.. no zobacz, ta kolorystyka!  😁
No i ja w końcu mogę się pochwalić. Klaczka przyszła na świat około godz 23,19.04.2013
Proszę o propozycje imion na literkę K


dorota ale piękna  😍  Propozycje imion: Kordelia, Kalifornia


A ja tracę nadzieję, że się moje wyźrebią- brzuchy mają prawie do ziemi, ale chyba lubią te moje nocne wizyty.... nie wiem na co czekają....  😵
Dziękuję,też mi się podoba.
Nie trać nadziei tylko marchewki w nocy ze sobą noś.
Na razie dopieszczam ciężarne masażami gumowym zgrzebłem- w okresie linienia prawie się kładą przy drapaniu zadu  😁

Jakie pochodzenie ma Twoje maleństwo?
małopolska.mama Kalla tatuś Jurand
sliczna małopolaneczka, niech zdrowo rośnie

U nas łączymy imię matki i ojca, więc jakby się u nas urodziła miała by na imię Kajuta 😀

Nam się urodziła niegdyś małopolanka tak samo umaszczona jak Twoja mała  😀

hszonszcz   wredny hszonszcz.
20 kwietnia 2013 10:54
Klacz ma na ostatnim zdjęciu 3 nogi?  😲  🤣
ano  😂

Mamy jeszcze jedną taką

Montana,faktycznie kopia,śliczna.Ciekawe co z mojej wyrośnie.Co do imienia też tak kombinuję ale na mamę tak wołam i nie wiem czy nie za bardzo podobnie brzmi jak dla końskiego ucha.
Dziękuję za miłe słowa.
hszonszcz   wredny hszonszcz.
20 kwietnia 2013 12:08
dorota, mama mojego ma na imię Kaledonia.  😉
Moje propozycje: Kadeta, Kadi, Kadma, Kafejka, Kaja, Kalia 😉
Piękne te Wasze źrebaki! 🙂

Ja mam nadzieję, że Monia się nie pogniewa, ale zdjęcie Alaski, które zrobiłam czwartego dnia od porodu, jak ją mały Albadar ssał, mnie baaaardzo rozczula. Takie mamusino - zbolałe spojrzenie: ILE JESZCZE?! 😀

ooooooooooooooooooo,KANCZENDZONGA !!!! jaka piękna, jak sarenka🙂 Dla mnie to zawsze będzie KANCZENDZoNGA, takie imie nada jej wilkości! Ale wiem wiem, nazwiesz ja sama.

Ale śliczniusia jest, rudzielec taki słodki! Kiedy wyjdzie na dwór?
Przecież to gniada klaczka...
dorota
Gratulacje, niech się zdrowo chowa 🙂
Dorota, albo może Kenia? Albo Casablanca....albooooo Kawa albo Kira.
Asia wiem wiem, że dla Ciebie to Kanczendzonga.Wyjście to za kilka dni jak już nóżki przestaną się plątać.Ciotka Hyrcia nie może się napatrzeć na malutką.
Proszę o więcej propozycji imion, wszystkie są czytane i weryfikowane.
Klaczuchna jest gniada a ja zakochana w niej po uszy zwłaszcza w tym zakręconym ogonku, którego na tych słąbych zdjęciach nie widać.
Wszystkim życzącym BARDZO DZIĘKUJĘ i życzenia są na bieżąco przekazywane samej zainteresowanej.
Tak patrzę i napatrzeć się nie mogę  😍 wszystkie źrebuchy cuuuuuuuudowne! Wielkie gratki zarówno dla właścicieli maluchów, jak i dla dzielnych końskich mam  :kwiatek:
dorota mi szalenie podoba się Kataleya i fajne też jest Kasantiega 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się