Prestige

ola_koniczynka, to jest raczej dość wąski łęk, 33 masz tzw standard, ale wiadomo trzeba mierzyć siodło do konia 🙂
ola_koniczynka nie da się dobrać łęku do opisu tym bardziej przez internet  😉
Ale 32 to dość wąski rozstaw.
Może ktoś potrafi mi pomóc, czym różni się od siebie siodło prestige arezzo takie co ma szlufkę z flagą włoską a takie bez tej flagi jak na zdj poniżej? rocznikiem? Mam okazje kupić takie i jestem ciekawa a totalnie nie mam pojęcia 🙂 i czy to dokładnie to samo co ten najnowszy prestige arezzo?  czy moze to jakieś limitowane edycje były ( tak po tych przeszyciach ładniej wyglądają ) Proszę o pomoc i dziękuje  🙂
Miałam takie z flagą, natomiast nie wgłębiałam się tak jak Ty  😁 Dla mnie rocznik nie robi różnicy tylko stan siodła  🙄
Wydaje mi się, że to z flagą to model Arezzo D, na pewno jest droższe i chyba z bardziej miękkiej skóry ale pewna nie jestem
chyba tak 😉
dzięki dziewczyny 🙂 Dramka też owczywiście zwracam głównie na to uwagę 🙂 ale to taka czysta moja ciekawość, bo cena również nie mała za te siodło, a nigdy nie potrafiłam zrozumieć czym się różnią 🙂
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
08 maja 2013 00:39
Mam pewną zagwozdkę. Jakiś czas temu jeździłam w dość wysłużonym siodle Prestige Versailles (miało z 5-7lat) i muszę przyznać, że jeździło mi się w nim świetnie. Może wiecie czy 'nowe' Versailles są tak samo wygodne? Macie jakieś info o tym, czy coś w nich zmieniali?
Amabilis   Two of us against the world
24 lipca 2013 13:19
Rozwazam kupno siodla prestige venezia... moze ktos z was posiada... macie jakies uwagi/opinie na temat tego siodla?
Arezzo D jest ze skóry cielęcej  😉

Amabilis Ja miałam venecje, nawet w niej skakałam parkury 120cm. Głęboka, trzyma, asekuruje.

Teraz jeżdżę w siodle typowo skokowym (meredith), pozwala wcześniej wrócić w siodło po skoku, i daje więcej swobody.
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
29 lipca 2013 16:21
Mam pewną zagwozdkę. Jakiś czas temu jeździłam w dość wysłużonym siodle Prestige Versailles (miało z 5-7lat) i muszę przyznać, że jeździło mi się w nim świetnie. Może wiecie czy 'nowe' Versailles są tak samo wygodne? Macie jakieś info o tym, czy coś w nich zmieniali?


Poszukuje fanów Prestige Versailles 😉
w jakim celu  🤔
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
29 lipca 2013 20:29
Dramka w celu, w jakim napisałam wyżej. 😉 Potrzebuje opinie o nowych i starych Versailles. Jak się zmieniły - o ile - i czy wpłynęło to na ich jakość, czy wygodę. 😉
aaa ok  😉
Co za koszmar stał się z cenami siodeł w Equishopie?  🤔
Straszliwe podwyżki, niekiedy o kilka tysięcy  😵
jak to zobaczyłam to aż mnie przytkało...  🤔
Livia   ...z innego świata
05 sierpnia 2013 14:18
olek, Equishop właśnie wyjaśnił że te ceny były błędne, wszystko teraz już powinno być dobrze 🙂
"Informujemy, że z powodu błędu nowego systemu do obsługi sklepu internetowego wyświetlane były zawyżone ceny siodeł Prestige. Błąd ten został już naprawiony i obecnie ceny wyświetlają się prawidłowo."
Faktycznie  😉
Jak kiedyś patrzyłem na ceny kingslanda tez myślałam ze to błąd  😁
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
21 sierpnia 2013 15:02
Szukałam, ale nie znalazłam... Wiecie może ile mniej-więcej kosztuje naprawa wytartej tybinki w Prestige Versailles? Nie w Equishopie, ale u 'zwykłego', miejscowego rymarza. 😉
Jakie opinie o siodle Prestige Rialto?

Widzieliście gdzieś oferty sprzedaży tego siodła skokowego?
Rialto fajne siodelko, kolezanka ma i chwali sobie
asds   Life goes on...
04 marca 2014 09:22
Czy w Warszawie lub wogóle w PL mozna gdzieś oddac siodło Prestiga do zmiany rozstawienia, a dokładniej mówiąc poszerzenia?
asds, ja mojego Prestige'a wysłałam na poszerzenie do Daw-Maga, a teraz na wypchanie paneli jedzie do Sebastiana Szeląga z xhorse'a - wiem, że też poszerzają łęki. Mogę ci dać namiary na PW.
asds   Life goes on...
04 marca 2014 10:15
Dzionka

Dzieki za info! Będę pamiętała się odezwac do ciebie! Na razie siodło jest ok, ale jak koń mi się zacznie rozbudowywać to będę musiała poszerzyć.

Długo czekałaś na zwrot siodła?
asds, w daw magu z 1,5  tygodnia, a teraz z xhorse'a wyślą po siodło kuriera jak już będą mieli czas je robić, a zwrócą po 3 dniach. Więc bez tragedii 🙂
asds   Life goes on...
04 marca 2014 10:39
No to luksusowo
Wiecie moze co to może byc za model Prestige ? z tyłu ma biały łęk jeszcze 🙂
Kidyś Prestige miał model siodła o nazwie też Prestige, teraz go nie potrafię już znaleźć. Miał właśnie takie przeszycia przy szlufce na puślisko.
Stawiam, że to ten model. Niech tylko ktoś jeszcze potwierdzi  🙂
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
14 marca 2014 19:57
Czy w Warszawie lub okolicach jest w tej chwili ktoś, kto potrafi dopasować siodła Prestige'a, może poszerzyć łęk, wypchać panele i DOJEDZIE do stajni? Siodło już nie jest na gwarancji, Equishop ma do Warszawy daleko, a średnio zapatruję się na poszerzanie i robienie czegokolwiek innego na podstawie zdjęć wykonanych przeze mnie. Chciałabym, żeby ktoś obejrzał siodło i konia na żywo, bo zdjęcia mogą przekłamywać.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się