Prestige

Dramka, nie, bzdura w ogłoszeniu
Tak też pomyślałam..przecież rozmiar jest na tybince..
Ma ktoś może prestige Arezzo i może mi na temat tego siodła powiedzieć coś więcej lub polecić coś innego równie dobrego/lepszego?
Bardzo ładnie proszę  :kwiatek:
Miałam. Trzymające. Spore poduchy kolanowe.
Ja wczoraj wsiadłam pierwszy raz w to, co wymyśliła mi p Ola...

Mamy model meredith do tego mattes correction system, ponieważ koń jest krzywy, to wypchany w pierwszej tylko lewej kieszonce dość mocno no i podniesiony tył, ponieważ w lateksowych poduszkach nie da się podnosić tyłu... Założyłam wczoraj to całe ustrojstwo i... entuzjazm po zakupie nowego siodła mi opadł ;/

Poczekam trochę, może to przez fakt, że prawie 2 tygodnie nie jeździłam z uwagi na urlop a później przez oczekiwanie na siodło....



Brałaś od nich używane siodło, że takie chińskie kombinacje? 👀
dramka a coś więcej? wygodne? jakie wady a jakie zalety i czy polecasz?
Wygodne, polecam
Livia - i nic ci nie zjeżdżało podczas testów? Ja testowałam modele wszechstronne i po chwili jazdy wszystkie leciały w tył  🤔. Fryzy lubią się mocno rozbudować właśnie przy łopatkach, barkach, kłębie i to właśnie chyba to powoduje tą "zjeżdżalnie" dla siodła. Teraz czekam na testowanie Optimaxa i D. Dressage, ale wątpię by udało się coś dopasować  🙁
a coś więcej? wygodne? jakie wady a jakie zalety i czy polecasz?

Siedzisko trochę gorsze niż w Meredith w sensie mniej wygodne (ale to niuans gdy porównuje się te dwa siodła), ale dużo lepiej na nim się skacze niż na Meredith, bo przednie poduszki jakoś tak lepiej trzymają, ja polecam bo to świetne siodło skokowe.
wielkie dzięki, dziewczyny  :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
09 września 2012 13:23
Amarotsa, ja na testy dostałam siodło za wąskie (bo nie było akurat innych dostępnych), więc oczywiście że leciało 🙂 Podłożyłam pod tył na te dwie próbne jazdy futerko i było całkiem ok. Moje siodło dostanę już dopasowane do grzbietu i profilowane na łopatkach, więc na tył lecieć nie powinno - no ale okaże się tak naprawdę, jak to będzie wyglądać, jak je dostanę 🙂
Mam prosbe do was.  :kwiatek:
Jesli ktos posiada siodlo Michel Robert, rozstaw leku 34, zmierzcie mi prosze ile to jest to cm. 

Ogolnie w przyblizeniu, ile cm powinno byc przy takich rozstawie w siodlach skokowych prestige?
Arimona, u mnie w stajni jest MR 18 calowy, własnie chyba 34 mogę zmierzyć. W jakim punkcie chcesz żeby zmierzyć?
O bylo by super! Jak tylko mi przestanie internet zamulac to wrzuce dokladne zdjecie!

Od kiedy Prestige nie robi siodeł z bordowymi znaczkami na rzecz srebrnych znaczków?   :kwiatek:
Ja mam siodło z 2010 i ma już srebne.
Mógłby mi ktoś napisać co po kolei oznaczają nr wybite na tybince siodła?Pierwsze dwa to wiem,że rozstaw łęku i wielkość,a pozostałe?? 👀
date produkcji i partię skóry
epk dziękuję bardzo :kwiatek:
Czy ktoś orientuje się ile obecnie koszuje rozszerzenie łęku w siodłach Prestige? Wg informacji na forum w 2010 roku koszowało 570 zł. Czy cennik się zmienił? Ile trwa taka "procedura"? 😉
Trwa jakieś 2/3 dni, kosztuje 500zł
somebody, dzięki wielkie 🙂
Czy może mi ktoś napisać znaczenie tych nr siodła(nr to 18 34 8121009 a z dalszych niestety nie mogę się rozczytać :icon_redface🙂Jaka ja jestem zamotana 🤔wirek:
z dalszych wynika, że siodło z października 2009r. przynajmniej tak mi mówili w equishopie, ze ostnie cyfry to miesiąc i rok
pantofel dziękuję Ci bardzo :kwiatek:
pierwsze rozmiar siodła 18"
drugie rozmiar łęku 34
partia skóry? (nie jestem pewna tego)
i data produkcji 10.09 czyli jak już mówił pantofel, październik 2009r.
To moze mi ktoś pomoże  🙂 657 013 AA L. , Pominelam rozmiar leku i rozmiar siedziska 😉 tych nie wiem
AA to znaczy 2x przedłużona tybinka
Oo  😲 a coś jeszcze sie da rozszyfrować ? :kwiatek: dzięki dramka :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się