Second hand, ciuchland, szmateks...

W ciuchu za SASem 🙂.
Właśnie wróciłam z łowów i jestem bardzo zadowolona. Wyszukałam śliczną jeansową tunikę a'la sukienkę, zielony dłuższy sweterek New Look,kilka męskich bluzek na konie, ni to czerwoną ni to pomarańczową bluzkę, a dla mamy czarną tunikę w białe paski, zieloną bluzkę i 2 spódnice. Szkoda tylko że nie było żadnych bryczesów ( w dobrym stanie, wszystko było porozrywane jakby ktoś sobie to wyrywał z rąk albo nie ten rozmiar), był jeszcze niebieski czaprak ale strasznie brudny i też miał wielką dziurę.
slw95   żyj i pozwól trwać
21 maja 2013 16:32
A ja dzisiaj upolowałam szary frak SaddleMaster za całą złotówkę! 👀
Całą wiosnę chodziłam po ciuchlandach w poszukiwaniu kamizelki jeździeckiej i nic nie mogłam znaleźć. Za to wczoraj weszłam po krótkie spodenki, a tu proszę - nowa kamizelka Dublin z metką (20 funtów). Kolory trochę nie moje (szaro-fioletowa), ale dość ładna, idealny dla mnie rozmiar i ultramegaprzydatne kieszonki wewnątrz 💘.
30 zł 😎.
Dawno mnie tu nie było,a że w ostatnim tygodniu trochę połaziłam po lumpkach to przyszłam się pochwalić 😉
Upolowałam świetną koszulową bluzkę w koniki atmosphere ,spodenki z wysokim stanem,bluzka w paski wiązana z new look,sweter,katanka nowa,i bluzka w azteckie wzory 🙂 za wszystko łącznie dałam ok 40zł  😍

[img]http://imageshack.us/photo/my-images/826/ob97.jpg/[/img]
[img]http://imageshack.us/photo/my-images/829/p5s9.jpg/[/img]
[img]http://imageshack.us/photo/my-images/713/hfde.jpg/[/img]
szekla - pierwsze zdjęcia się nie wyświetlają 🙂 Ale upolowałaś ciuchy  😍
miałam kłopot z dodaniem zdjęć ,mam nadzieję,że wszystko już w porządku  🙂
Zmniejsz te w załącznikach, bo rozwalają całe forum...
przepraszam,teraz już powinno byc ok 😉
Wczoraj dorwałam sukienkę czarną Zary w rozmiarze 38, taką klasyczną na rożne uroczystości - całe 7 zł. 😀 najlepszy mój zakup od dłuższego czasu.
Ja chciałam się rozejrzeć w jakimś ciuchlandzie w Warszawie ale nie wiem co jest warte polecenia?
Macie jakieś swoje ulubione miejsca gdzie można złapać fajne rzeczy?
Jakiś czas temu dorwałam fraczek za szalone 16zł. Przy kasie okazało się, że to już dzień zniżkowy i wyszło 11,20zł 😁
Firmy nie udało się zidentyfikować, bo metki wycięte, a guziki jakich wiele, ale fajny materiał, w świetnym stanie. A tak sobie wlazłam...
yga   srają muszki, będzie wiosna.
29 czerwca 2013 13:16
A ja w koncu dorwałam swoje pierwsze ciucholandowe bryczesy, Kavalkade, za całe 12zł  😜
Ruda_H   Istanbul elinden öper
29 czerwca 2013 15:47
przepraszam za samojebkę ale nie mogłam się powstrzymać ... moja dzisiejsza zdobycz, taki ciuch za 1 zł 🙂😉) Mąż jak zobaczy to padnie ze śmiechu  😂

Ostatnio z chłopem zrobiliśmy sobie rajd po ciuchlandach. Znaleźliśmy między innymi prawie nowe korki nike, takie naprawdę porządne i fajne za czterdzieścikilka zł. Niestety mój nie gra w piłkę więc zostawiliśmy dla jakiegoś zapaleńca (po sprawdzeniu po ile chodzą na allegro  :hihi🙂
Za to ja znalazłam i nabyłam sukienkę, czarną oczywiście. Na zdjęciu wygląda jakby się strasznie błyszczała, to kwestia flesha.
Ogólnie rzecz biorąc ostatnio prawie nic fajnego nie widujemy i jestem niepocieszona  🤣
Mam nadzieję, że jak jakoś w sierpniu pojawię się w Toruniu to nie zbankrutuję (zawsze kupuję tam masę rzeczy)

Dzisiaj poszłam na dostawę z samego rana,było dużo fajnych rzeczy,ale ludzi też całkiem sporo.Były też bryczesy w super stanie cavallo w kratkę,ale rozmiar 42 🙁
Moje dzisiejsze łupy  😍
Ruda_H   Istanbul elinden öper
04 lipca 2013 16:01
szekla, ale super szorty !! Szukam takich już ładnych parę miesięcy, mam nadzieje, że przed końcem lata mi się uda upolować 😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
04 lipca 2013 17:03
Ja dziś upolowałam bryczki za 20 zł, brązowe, w fajym stanie, grubsze, idealne będą na zimę, tyle że bezfirmowe ;p jedynie, że duńskiej produkcji :P
Kurcze u mnie nie potrafię dorwać żadnych jeździeckich rzeczy. Raz się jedynie czapraki znalazły ale w nieciekawym stanie i wyglądzie. Blisko mojego domu otworzyli jakiś czas temu szmateks, widziałam fajną sukienkę na lato przewiewną w kwiatki za całe 3 zł. Tylko rozmiar nie ten
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
04 lipca 2013 18:29
szekla, O rozmiar bryczesów się nie pyta, tylko bierze dalej w obrót na allegro 😁
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
04 lipca 2013 18:43
szekla - a gdzie chadzasz? Super te ciuchy ! Tez bym poszła, ale nie wiem gdzie...
Szekla, gdzie w sz-nie takie zdobycze?🙂
Dziewczyny ja najczęściej chodzę do Bo'tani,skrzyżowanie Bohaterów Warszawy z Jagiellońską,obok salonu samochodowego ,na prawdę polecam ,mają świetne ciuchy,fakt że w dniu dostawy kg jest po 65 zł,ale mimo to opłaca się,bo towar mają świetny.Bardzo dużo znanych firm.Hm,tally weijl,zara itp.Jeszcze nigdy nie wyszłam od nich z pustymi rękoma 🙂
Wooohoooo, tez sie oblowilam dzis 😀
wyciagnelam szorciki z orsaya, swietne chinoski new looka i sukienke no name ale bardzo ciekawa 😀 Wszystko w cenie lacznej 52zl, drogo bo dostawa😉
o jaaa,sukienka i spodenki  😍 ,a gdzie byłaś? jutro jest dostawa w tym o którym wcześniej pisałam,trzeba się wybrac 😉
A takie standardowe miejsce, naprzeciwko Galaxy 🙂
akurat wlasnie trafilam na dostawe😉
London Fashion? tez tam czasem zachodzę,oni mają kilka punktów w szczecinie,znane lumpki  🙂
Tak, zgadza sie, ten naprzeciwko galaxy lubie najbardziej 😉 ale tlok byl niezly 😀
Kurcze, dziewczyny, 65zł/kg? Przerażająca cena 😀 U nas w okolicach 20zł/kg..
Ostatnio upolowałam parę koszulek polo i białą koszulę w stanie idealnym. Zapłaciłam 6zł za 3 koszulki i 10 za koszulę.


Ale muszę przyznać, że Wasze łupy są bardziej zjawiskowe.  😉

szekla, faith,  śliczne szorty!
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
10 lipca 2013 12:43
U mnie jest po 49-59 za kg :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się