Stajnie na Śląsku

Wierze, że jest super, tylko właśnie boli mnie, że nic nie ma sensownego w 100 % w centralnej części. Z ciekawości-jaka tam jest kwota za pensjonat ? Mają jakąś stronę ?
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
07 czerwca 2013 08:54
na chwilę obecną płacimy 600zł, wiesz co stronę mają poświeconą bardziej hodowli psów którą prowadzą, ale wpisz jak bedziesz zainteresowana stajnia magia rzeniszów w googlach i jako pierwsze wyskakuje. Teraz czekamy az troche padać przestanie i poidła zakladają automatyczne i manez piaskowy ma byc robiony, takze bedzie juz idealnie. Moze jestem troche malo obiektywna ale ostatnio bardzo duzo przeszłam z pensjontem i mam nadzieje ze tutaj zadnych akcji dziwnych nie bede miala i moj kon w koncu znajdzie dom na długo. A ty gdzie stoisz? Na ślasku tym za katowicami ze tak powiem o o stajni Wyry słyszałam, czy jakoś tak i wlasnie wszyscy ją chwalili że bardzo dobre warunki hala w sumie ze złą opinią to się nie spotkałam
JS Bach dzięki :kwiatek:
Orientuje się ktoś ile stoi teraz pensjonat w Katowice Muchowiec?

Z góry ładnie dziękuję za odpowiedź  :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
08 czerwca 2013 16:24
Ktoś był może na dzisiejszych towarzyskich zawodach ujeżdżeniowych w MOSiRze zabrzańskim i robił zdjęcia? 🙂
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
08 czerwca 2013 16:56
[quote author=palcia_94 link=topic=1780.msg1797176#msg1797176 date=1370632399]
Orientuje się ktoś ile stoi teraz pensjonat w Katowice Muchowiec?
[/quote]

Ostatnio słyszałam 650 zł.
ogloszenie
Czy ktoś z was wie, czy gdzieś na śląsku kupię pasze Marstalla? Średnio co dwa tygodnie bywam w Katowicach, ale oprócz Equi shopu i Amigo(które mam po drodze) nie znam żadnego jeździeckiego sklepu.
Szalona😉, Awil Horse chyba ma Marstalla. 🙂
Z tego co wiem to awil zrezygnowal z pasz. Chyba, ze wrocil
Może NAMIRO w Jaworznie? Kiedyś sprowadzali Marstalla...
xxKooniexx   Wprowadzam do doliny łez, teorie sensu życia.
10 czerwca 2013 20:04
Donia, ja też bardzo chętnie"zapisuję" się do Twojej przyszłej stajni 😀
Szalona😉, my mamy Marstalla, dystrybucja bezpośrednia do stajni, zobacz katalog(cenniki) na stronie www.horsefit.com.pl
emptyline   Big Milk Straciatella
11 czerwca 2013 11:25
Przepraszam za offa, ale mam nietypowe pytanie, potrzebuję pomocy kogoś z Katowic dotyczącej zakupu myszy w Saturnie. Anyone? 🙂

A tak trochę nawiązując do tematu, czy jest może jakaś fajna stajnia którą można odwiedzić, ewentualnie jakiegoś voltowicza w dniach 13-16 września? Blisko Wrocławia, będę na targach w Hali Stulecia, może coś miłego jest niedaleko? Z chęcią obejrzę sobie inne stajnie.
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
12 czerwca 2013 04:48
palcia_94, 650zł na 100% 😉
emptyline do września jeszcze tyyyyyyyyle czasu 😉 Ja się mogę wstępnie zgłosić na ochotnika, ale w 100 % nie przewidzę co będę wtedy robić. O co chodzi z saturnem ?
potrzebuję pomocy kogoś z Katowic dotyczącej zakupu myszy w Saturnie. Anyone? 🙂

W sensie że takiej komputerowej? o_O
emptyline   Big Milk Straciatella
12 czerwca 2013 16:44
Tak, tak, tylko tam jest szansa, że mają, ale niestety nie mogą wysłać. 🙂 Ale to na PW, jeśli ktoś ma blisko do Saturna i zechciałby pomóc. Koniec offa. 🙂
Tak, tak, tylko tam jest szansa, że mają, ale niestety nie mogą wysłać. 🙂 Ale to na PW, jeśli ktoś ma blisko do Saturna i zechciałby pomóc. Koniec offa. 🙂

Pomogę Ci zdalnie. Podchodzisz do półki z myszkami, pomijasz najtańsze egzemplarze, zaczynasz oglądać te ok 40 zł i więcej ze szczególnym uwzględnieniem logitecha, sprawdzasz ile maja dpi (jesli robi ci to roznice), sprawdzasz czy lezy dobrze w dloni, bierzesz zapakowana do kasy, placisz, koniec 😉
W silesi jest wiecej sklepów komputerowych.
przypuszczam, że model ma Emptyline już wybrany, tylko u niej go nie ma i jakby mogła sama udać się do Silesii to by to zrobiła 🙂
xxxkooniexxx nie ma sprawy 😉
A czy ktoś wie czy Błyskawica organizuje zawody? na muchowcu co roku były, ale nigdzie się nie ogłaszali. Czy wiadomo tez już coś?
Dzięki wszystkim za namiary paszowe 🙂
przypuszczam, że model ma Emptyline już wybrany, tylko u niej go nie ma i jakby mogła sama udać się do Silesii to by to zrobiła 🙂

aaaa przepraszam. Niezauważyłam że emptyline jest z Warszawy. Myślałam że nie może sie zdecydować i szuka doradcy 😉
Ma ktoś może kontakt do stajni p. Macieja Stopy? Prosiłabym także o adres i cennik . Z góry dziękuję. 🙂
a wracając jeszcze do mojego pytania o Muchowiec w Katowicach, ma ktoś może jakieś aktualne zdjęcia stajni? Albo jakies info odnośnie wad i zalet tamtejszego PENSJONATU(nie interesuje mnie działanie w klubie).  W razie nie zaśmiecania tematu, bardzo proszę pisać na priv.
Z góry dzięki  :kwiatek:
troche pytanie nie na temat ale moze komus sie przyda. mianowicie jesli ktos potrzebuje pomocy w pracach przy koniach w  okolicach myslowic pisac 🙂
Mam nadzieję, że mnie stąd nie wywalą, ale.... jakby ktoś potrzebował siana (każda ilość, na tony, na kostki) po fajnej cenie to zapraszam na pw 🙂
Hey bylam w stajni na Muchowcu 3 tygodnie temu gdyz rozgladalam sie za nowa stajnia w Katowicach. Powiem tak : Syf Syf i jeszcze raz Syf. Tragedia. Konie stoja w blocie na "pastwisku" boksy okropne. Ludzie tam chodza bo miby kawiarnia jest a tam nie ma na co patrzec. Nie wiedzialam ze mozna doprowadzic do takiegk stanu stajnie,a klub to juz jakies zarty sa ze tak moze wygladac klub. Szkoda bo piekna lokalizacja🙁



[quote author=palcia_94 link=topic=1780.msg1803686#msg1803686 date=1371333695]
a wracając jeszcze do mojego pytania o Muchowiec w Katowicach, ma ktoś może jakieś aktualne zdjęcia stajni? Albo jakies info odnośnie wad i zalet tamtejszego PENSJONATU(nie interesuje mnie działanie w klubie).  W razie nie zaśmiecania tematu, bardzo proszę pisać na priv.
Z góry dzięki   :kwiatek:
[/quote]
Propozycje na zawody w Aurze  😉
http://www.stajniaaura.pl/zawody/
zapraszamy!
desire   Druhu nieoceniony...
21 czerwca 2013 14:35
JSBach, o prosze ! rzut beretem ode mnie 😀  mam nadzieje, że będę  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się