Howrse gra :)

zaćjesz taki jak  tutaj 😉 Szkoda, ze wczoraj wieczorem nie dogadałyśmy się to mogłabym już klikać.
Małe No a za co się podzielić możesz ?
sei nie denerwuj się. Ja raz boskiego nie wygrałam tylko dlatego, ze za późno weszłam na howrse. A konik sobie na mnie czekał...

edit.
Co mam zmienić w moim profilu żebym mogła wymieniać przedmioty ?
Na com znowu jest prywatna sprzedaż. 10 jabłek + szmaragd za uwaga... 20 kuponów  😁 Ciekawe co dadzą na pl, ale chyba się i tak skusze.

Na com jest zadanie w ogródku żeby dać rzepe do 5 roku życia, a ja dałam źrebakowi i nie zaliczyło. Czemu  🤔
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
28 czerwca 2013 09:11
Poprzednia promocja u mnie to porażka- zepsuł mi  się laptop, zrobione przedmioty koleżanka mi  odebrała. A teraz nie mam dostępu do internetu ,,na bieżąco", więc też lipa  🤔
Koka, ma mieć równo 5 lat
calore dzięki 😉 tak też myślałam, ze tak prosto nie będzie.

Jak jest z wyzwaniem tytanów ? Jestem na 5 poziomie i nie wiem czy jak będe grac dalej to jest możliwe że mi wygrane rzeczy przepadną i lepiej zbierac upominki ?
Wygrywasz!
Narazie mam:
Wygrywasz!
Dowiedz się już teraz, co wygrałeś...
Poziom 1
    10 000 Equus
    5 punktów dorastania
    80 rzep
Poziom 2
    Różdżka Płodności
Poziom 3
    26 000 Equus
Poziom 4
    900 punktów do całkowitego rankingu
Poziom 5
    Kamień Filozoficzny
Poziom 6
    Zestaw Harmonii
    Zestaw Bonusowy
    Zestaw Hery
    Zestaw Nyks
😜 to fajniejsze od RO

Poziom 4

    900 punktów do całkowitego rankingu

Poziom 5

    Kamień Filozoficzny

Poziom 6

    Zestaw Harmonii
    Zestaw Bonusowy
    Zestaw Hery
    Zestaw Nyks
😜 to fajniejsze od RO


😲

zbieraj to, bo przepadnie  😜

kurde, jakby to była promocja za 10 kuponów, to skusiłabym się na boskiego 😉 ZJ można spokojnie na RO wymienić. ale 20 kuponów to mi szkoda na konia, który nic fajnego nie daje :/
biere to w takim razie  😜
calore ale szmaragd daje źrebaka, a do tego te 10 jabłek można dobrze wykorzystać i z tego mieć tez profit. A i kamienie szlachetne dają diamenty więc to tak strasznie na początku może wyglądać 😉 Ja tam się skusze. A co !

Szkoda...
Nie znalazłeś niczego na poziomie 7!
Nie odejdziesz z pustymi rękami, ponieważ Howrse ma dla ciebie kilka upominków...
    Uzda Posejdona
    3 punkty dorastania
    50 rzep
było mnie posłuchać!
ale Emarald (matko, Szmaragd to jest???) daje źrebaka, który właścicielowi chyba nic nie daje. a klacz też już nic więcej nie daje. za ładne obrazki to ja podziękuję za tyle kasy 😉
calore Skończyłam na tym 6 poziomie. Ale myśle co by było gdyby...
Smaragd=Emarald Jak to kobieta... ładnie wygląda  😁 Ale u nas pewnie znowu dadzą innego. Ostatnio dziki na PL też był inny.
a polowałaś na dzikusa? on jest chyba tylko na 3 poziomie.
Tak, ale i tak nie było źle. Aż na 3 ? A to ciekawe.

A ja się przypomne: szukam Złotego Jabłka
Mogę sprzedać przedmioty z CR za kupony od razu po 2 sztuki (mam wszystko oprócz WT)
Jednorożce z KF i ZJ za 2 kupony do neg. oraz dużo innych kopytnych na sprzedaż i koniki z zj na wymiane za inne zj.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
28 czerwca 2013 12:18
Poziom 1

    Pięta Achillesa
    3 punkty dorastania
    60 rzep

Poziom 2

    Krew Meduzy

Poziom 3

    Dziki koń z gatunku Kuc Pottok, który zostanie dodany do twojego konta za kilka minut!  😁

i dalej nie ryzykowałam :P
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 czerwca 2013 12:28
Zmarnowałam 4 kupony... :? Na żadnym poziomie nie miałam nic godnego uwagi- z CR tylko Różdżka Płodności była 😵 A doszłam do 6 poziomu! 👿 Bez sensu... :/
wstaje ktoś jutro wcześniej niż o 10? 😉 chciałabym, żeby skończył mi ktoś oswajać dzikusa, chciałabym mieć jak najniższy numerek przy nim. odwdzięczę się czymś z CR 🙂
sprzedam 4 szt OM 🙂 po 2 kupony sztuka. jak coś to pisać na howrse - tu może mi umknąć. nick Jekaterina
Koka, odezwij się na Hen. to się dogadamy. 🙂
nadal są z boskie z kolekcji tych wiatru? wróciłabym na howrse, wakacje, więcej czasu, no ale jak dalej w promocjach wygrywa się te nic niedające konie, to sobie odpuszczę 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
28 czerwca 2013 13:51
Sprzedam 3 KF po 2 kupony sztuka!
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
28 czerwca 2013 13:56
calore, ja wstaje przed 8. Napisz na PW co trzeba zrobić i nie ma problemu 🙂 nie musisz się niczym odwdzięczać 🙂
calore tez mogę pomóc 😉
lockmittel, Koka, i kogo wybrać? 😁
Bay, powiem ci, że jak ma się kilka tych koni wiatru, to co chwilę któryś coś przynosi. czasem 1 diament albo orchideę, a czasem zestaw harmonii czy upominek hestii 😉 więc nie jest tak najgorzej. teraz jest do wygrania koń wiatru, w innych promocjach bywają dzikie.
Przetrzyma mi ktoś przez chwilę trochę kasy?  :kwiatek: Muszę zaliczyć zadanie.  😁
Ja mogę 🙂
Sprzedam:
2WM - 1 kupon
2PA- 1 kupon
2Zestaw Hery-  4 kupony i może troszkę eq

Pojedynczo nie sprzedaję, chyba że zh
calore ja nie baluje w nocy i rano wstaje  😁

A ja sprzedam wszystkie zestawy i KF x2 sztuki za 4 kupony. OM do negocjacji. Mam też ZD i 5-ty oraz hestie. (generalnie mam wszystko)
Szukam ciągle złotych jabłłek w każdej ilości.

Co to te PA ?
Koka, jaki masz nick na com? 😁
Koka i Koka666  😤
A i zapomniałam dodać, że kłade się z kurami...
poszło zapro na diabelskie konto 😁 na pw tu ci napiszę, o co mi chodzi dokładnie. na pl masz nick jak tu, co nie?
spoko spoko, rano potrzebuję 😉
Jak je ładnie zwiesz  😎 Na PL taki jak tu. To pisz co i jak, a ja postaram się podołać wymaganiom.
Mogę jeszcze raz prosić o głosy?  :kwiatek:  Wystarczy wysłać wiadomość do tej graczki ( http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=350344 ) o treści Głosuję na Matuzaalem.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 czerwca 2013 19:06
Jest chociaż coś fajnego do wygrania? 👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się