Forumowe koszulki - lista

Chyba tak zaraz podpytam ale jest opcja damskiej i męskiej więc chodzi chyba o taliowaną ja innej nie biorę jak już to też taliowaną  😀
emptyline   Big Milk Straciatella
18 lipca 2013 11:17
Jak to ma być sensowny plik do wydruku to albo corellowy, albo psd. Gdzie można zobaczyć tę pełną gamę kolorystyczną?
Chyba tak zaraz podpytam ale jest opcja damskiej i męskiej więc chodzi chyba o taliowaną ja innej nie biorę jak już to też taliowaną  😀


no ja też 🙂
CYTUJE
Jesli chodzi o wystawienie na Allegro, to jest to dodatkowy koszt. Allegro pobiera opłatę za wystawane przedmioty oraz prowizję od sprzedaży, a jest to w takiej sytuacji zupełnie niepotrzebny koszt. Dodatkowo trzeba ,,ganiać " po aukcjach i szukać , a aukcje mają okreslony termin.  Mam inną propozycję.

W chwili obecnej uruchamiamy sklep internetowy z naszymi produktami. Jest w trakcie wstawiania towaru , ale już działa. Mogę wstawić tam zakładkę waszego ,, Klubu Jeździeckiego" i w tej zakładce wstawimy dla Was zarówno koszulki , kubki i inne gadżety z tegorocznym logo. Po prostu wszystko będzie w jednym miejscu , a zakupy można odbierać w jednej przesyłce. Dzięki temu dla Państwa spore ułatwienie , dla nas w obsłudze ułatwienie i dla wszystkich wszystko czytelne , a Wasze gadżety mogą tam czekać przez cały sezon letni - w jednym pewnym miejscu.

reczte dogadamy popołudniu bo ja muszę lecieć do pracy  😉

EDIT projekt wsępny http://re-volta.pl/galeria/foto/98937
No i rewelacja. Bernadeta  🙇 🙇 za ogarnięcie.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
18 lipca 2013 12:00
Super i świetne rozwiązanie z zakładką w sklepie  👍
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
18 lipca 2013 12:35
Sklepowa zakładka extra propozycja!
Każdy sobie kupi, co będzie chciał i kiedy będzie chciał.
Dla mnie bomba.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
18 lipca 2013 12:36
Super ! czekam na ,,ofiszial open"  🙂
Ale ale! Szkieletor na podglądowym projekcie nie ma przednich kopytek! Pamiętajcie, że to trzeba poprawić 😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 lipca 2013 14:41
A czy ta bluza przylegająca do ciała jest z suwakiem?  👀
bez ale mogę zapytac czy może byc z suwakiem
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 lipca 2013 15:24
:kwiatek: Będę wdzięczna  :kwiatek:
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
18 lipca 2013 15:30
Fajny układ z tym sklepem 🙂. Bo cena polówki trochę mnie powaliła jednak. Na pewno zostaję przy torbie z szkieletorem 🙂. A na inne może się skuszę jak się pogapię 🙂.
emptyline   Big Milk Straciatella
18 lipca 2013 15:45
No ja chcę szkieletora chyba, na zwykłej koszulce, tylko kolorystka mnie interesuje. 🙂
witajcie a gdzie znajdę link do sklepu żeby pooglądać polówki?, dzięki.
ewamloda ta strona nie jest jeszcze otworzona więc nie ma linku póki co . Ja dopiero wróciłam więc zaraz zacznę ogarniać i się odedzwę wieczorkiem. Postaram się wstawić te kolorki o które prosiła emptyline

EDIT






W rodzaju koszulek Unisex jest jeszcze dostępny brąz jasny , ciemny /  turkus, jasny niebieski , granat , popiel , róz , jasny pomarańcz.''

A byłby ktoś chętny żeby zrobić powtórkę koszulek z zeszłego roku (oprócz szkieletora i bezczelnego) ?

W damskich z dekoltem to co na zdjęciu
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
18 lipca 2013 18:24
A jaka była w zeszłym roku?
Zdjęcie Tristy
[img]http://re-volta.pl/galeria/img/65979[/img]
Bernardeta , dzięki za info. O to ja chciałabym taką w kolorze czerwonym🙂 z dekoltem w rozmiarze XS.
Oooo to ja się piszę na bluzę 🙂😉) czarną wciąganą przez głowę 😀
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
18 lipca 2013 19:53
Bernardeta  heeh czekamy czekamy ;] pod koniec miesiaca wystosuję odpowiednie zamówienie 🙂 😅
[center]Ja czekam aż ktoś mi wyśle te loga itd. bo bez tego nic nie zrobim[/center]  👀



Kurde, nie da się zrobić tak szerokiej gamy kolorów jak w unisexie dla taliowanych  🤔
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
18 lipca 2013 20:00
Super 🙂 Czekam na link do sklepu 🙂


CYTUJĘ

To teraz czekam na decyzję w sprawie kolorów i rodzajów koszulek i możemy ruszać z robotą:-)
Chciałbym zapełnić wasze półki najpóźniej na poniedziałek

Robimy listę ?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
19 lipca 2013 08:21
listę chetnych czy  całosci asortymentu?  😉
chętnych kto i co
1.azazu93 ja byłabym chętna na torbę z bezczelnym i t-shirt unisex różowy M też z bezczelnym 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
19 lipca 2013 08:54
1. zabeczka17 czarne polo damskie z nadrukiem  bezczelny re-voltowicz, rozm. L  - 1 szt.    😅
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
19 lipca 2013 08:58
To ja bym chciała:
1 koszulkę damską czarną z bezczelnym
1 bluzę przylegająca do ciała ze szkieletorem kolor popielaty
1 torbę ze szkieletorem

rozmiary dopiszę po powrocie z pracy 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się