Do podlasian STAJNIE, PENSJONATY, WECI

chodzi o to ze w zamian za utrzymanie była by możliwość jazdy rekreacyjnej.
ponadto pod koniec września planowany jest remont boksów - murowanie, wylewka posadzek itp.
A.   master of sarcasm :]
29 lipca 2013 14:05
Uuu to ja odpadam w przedbiegach, moje nie pozajeżdżane, albo za młode, albo ze źrebakiem, albo źrebne. Albo ogier!
A ty to nie musisz się pozbywać bo masz swoją stajnię 🙂
może mnie nikt do ogłoszeń nie wyrzuci
ale jak by ktoś potrzebował 5 bel siana to mam na zbyciu
A.   master of sarcasm :]
29 lipca 2013 22:03
Ale ja będę przewozić najprawdopodobniej etapami, więc będę szukac przystanku w Polsce 😉 Albowiem nie rozdwoję się 😉
serio ogloszenie nie wystarczy?  😤
i tu rowniez zapraszamy do dzialu ogloszen.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] juz raz prosilam o usuniecie reklamy z podpisu. uciszenie do tego czasu.
Czy ktoś z Was zdawał może odznake w Biku ? Jak poprzeczka i ogólne wrażenia? :kwiatek:
Haffek, ja zdawałam  😉. Poziom powiedziałabym, że standardowy porównując do obejrzanych wcześniej przeze mnie egzaminów w innych miejscach.  A wrażenia.. Powiem tak: atmosfera przemiła, egzaminatorzy też, miłe podejście.. Podobało mi się  🙂. No i konie fajne jeśli zamierzasz zdawać na ich 😉. Sama planuje się wybrać tam żeby zdobyć kolejną  😉. Po prostu jest naprawdę super 😀.
akselka- dzięki za odpowiedź 🙂
Akurat na ich koniach nie będę zdawać, gdyż jadę ze stajni Prenium Club Mińce
Czy wie ktoś może czy jeszcze w sierpniu będzie organizowana brązowa odznaka w Pieńkach?  :kwiatek:
Czy ktoś wie gdzie w okilicy Białegostoku kupię  nie drogo worek marchwi?
Kto w weekend startuje w Gieniuszach ?
Zapytam tutaj.Zna ktoś przewoźnika w Łomży lub z okolic?
Haffek

byłaś w Geniuszach na odznace?
margaritka szukam konia dla siebie do sportu (dopiero zaczynam), dlaczego sprzedajesz Nathana? Napisz coś o nim więcej.
krysiap1, to chyba już nie aktualne
Haffek

byłaś w Geniuszach na odznace?


Jeszcze nie, będę prawdopodobnie 21 wcześnia, chyba że wcześniej zdam w Żarnowie 23 sierpnia lub 4 września w bukowisku
Gieniusze :kwiatek:
Czy ktoś wie gdzie w okilicy Białegostoku kupię  nie drogo worek marchwi?


najtaniej jak znalazłam to 10 kg 12 zł :/ Na giełdzie rolno-spożywczej przy kwadracie
dziękuję Hanah ja dotychczas płaciłam 1,69 za kg i średnio się opłacało;p nie pomyślałam nawet o giełdzie, dziękuje 😉
nie ma ca co
Jeszcze kolejna good opcja jest kramik 🙂
..
Jedzie ktoś 4 września odznake w supraślu?
A.   master of sarcasm :]
21 sierpnia 2013 14:01
Porządny rymarz potrzebny, do zmniejszenia uprzęży szorowej, szczególnie chodzi o uździenicę. Na terenie od Siemiatycz po Hajnówkę.

dziękować  :kwiatek:
Jedzie ktoś 4 września odznake w supraślu?


Ja jadę na brąz.
Szukam stajni z pensjonatem dla mojego konia,najlepiej jak najbliżej Łomży.Coś,ktoś wie?


W okolicach Łomży dwie stajnie posiadają pensjonat w ofercie Stadnina koni Forteca w Piątnicy, oraz Ośrodek Jeździecki Quźnia w Budach Czarnockich.
Jeśli potrzebujesz numer tel to na PW 
jaki jest program zawodów w Victorii ?
czy jest lista startowa ?
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
27 sierpnia 2013 11:31
czy jest lista startowa ?

😂 😂 😂 no costy😉
ej nooo, nie rozumiem z czego śmiech 🙂
bym pojechała sobie popatrzeć ale nie wiem czy jest na kogo 😉
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
27 sierpnia 2013 21:11
u nas na podlasiu wszystko jest mozliwe, ale list startowych to jeszcze nie bylo😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się