Bryczesy

Lorena 38 😉 wypadają jak Laury i Ruby. Laureta przez te wstawki elastyczne po bokach są większe
Dramka, dziękuje Ci bardzo !! 😉
Ja mam Loreny 36 ale porównać mogę tylko z Luganami Piekura 36 też i są prawie identyczne. ES dłuższe nieco.
ES mają niższy stan i szersze nogawki
Spotkał się ktoś z bryczesami firmy Pessoa?
Klami Loreny wypadają na pewno większe niż Ruby
Euro-stary laureta są DUŻO większe. Noszę normalnie Pikeur 38/76 (lugana, bo hailey też są ciut za duże), a mierzyłam dzisiaj ESy laureta 72 i jeszcze były sporo za duże w udach... także polecam brać śmiało mniejsze 😉
Nie powiedziałabym że dużo większe, są luźniejsze w udach
widział ktoś jakiekolwiek białe bryczesy z szarym lejem, ale żeby na tylnych kieszonkach miały klapki? Przeczytałam cały internet i nic.
Euro-star dorina i ruby mają z tyłu klapki ale białe mają biały lej  🙁

Equline też mają biały lej

Zuzu Fair Play Jessica i Roxana zobacz. One są już z tym nowym lejem Comfitech
Dramka,  no kurcze wszystkie mające klapki są z białym lejem  👿 ale te equiline są piękne.  😉
equi.dream, ale one nie mają klapek, a właśnie o klapki się rozchodzi  😀iabeł:
Zuzu, jeśli chodzi Ci o same klapki, a nie o kieszonki + klapki, to myślę, że krawcowa Ci je doszyje za kilkanaście złotych  🙂
Aż tak zdesperowana chyba nie jestem żeby ryzykować nowe bryczesy dla dwóch klapek za kilkanaście złotych.  😉 Chyba będę się musiała z klapkami pożegnać na rzecz szarego leja.  😕
Ee czemu ryzykować, to wygląda na prostą przeróbkę.
Skąd krawcowa weźmie materiał na klapki?
Materiał akurat nie leży po stronie krawcowej, za materiałem trzeba trochę pochodzić i poszukać odpowiedniego.
Ja polecam krawcową dlatego, że poszerzałam swoje bryczesy Cavallo (o ok. 6cm) z pomocą krawcowej - trzeba było zrobić kliny po dwóch stronach. Fakt, poszukiwanie materiału było czasochłonne, ale efekt jest super, moim zdaniem wizualnie lepszy od stanu oryginalnego  🙂
Czy ktoś kiedyś miał do czynienia z takimi bryczesami VIOLETTE HorseHouse?
🤔trzałka: http://allegro.pl/bryczesy-biale-z-pelnym-lejem-szarym-super-cena-i3487102047.html

Potrzebuje albo coś mega przecenionego z firmowych albo taniego co przeżyje kilkanaście zawodów - nie jeżdżę zbyt często na zawody 😉
Jak zna ktoś ten rodzaj bryczesów czy cokolwiek wie, słyszał opinie proszę o info 🙂
Nie wiem jak bryczesy ale Pani bardzo ładnie wypina pupę  😂
Dramka, to samo pomyślałam  🤣

Widział ktoś euro-stary Dorina (białe) taniej niż 509 zł? Zrezygnowałam jednak z szarego leja na rzecz klapek.  😁
Jaki rozmiar potrzebujesz?
38, ewentualnie 40
Jakie firmy mają bryczesy czerwone z ciemnym (granat/czarny najchetniej) lejem?  👀
Fair Play 😉
Jakie firmy mają bryczesy czerwone z ciemnym (granat/czarny najchetniej) lejem?  👀


eurostary
Horze też ma, ale koleżanka nie jest z nich zadowolona
Naprawiał ktoś może bryczesy u krawcowej? chodzi o wymianę całego leju.
Kupiłam sb nowe piękne bryczesy BR i niestety lej mi się przetarł, po chyba 6 jeździe  🤔wirek:
No a szkoda, bo mają piękny kolor i wgl cała reszta jest ok, tylko ten lej...
Tylko nie wiem gdzie można kupić taki ,,lejowy" materiał. Wie ktoś coś więcej? robił coś takiego?  😉
Cofnij się parę stronnej do tyłu lub użyj wyszukiwarki, było to już omawiane całkiem niedawno.
Cofnij się parę stronnej do tyłu

nie da się cofnąć do przodu. 😁
ktore sklepy stacjonarne mają bryczesy dara horze na stanie? Bardzo bym chciała je przymierzyc przed zakupem.

które firmy mają (oprócz Pikeur, Eurostar) przedłużane (lub bardzo dlugie) bryczesy?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się