sklepy internetowe

GNL ma nową stronę!!!!!!!!!!!!!!  Bardzo nowoczesna, ale troche podbna do oksera i equishopu 👀

Mi osobiscie nowa strona gnl'u się nie podoba... Wygląda surowo, wręcz jakby była niedopracowana.
Wielki + dla animali
duzy plus dla equishop.pl- szybka dostawa 😉)
[quote author=MonioRek link=topic=81.msg1855753#msg1855753 date=1377108783]
Ja na wysłodki ze sklepu Atos czekam już drugi miesiąc...i dalej nie przyszły. W międzyczasie właścicielka twierdziła że paczka jest już wysłana, potem się zgubiła i znowu została nadana...prędzej by mi te wysłodki urosły jakbym sama buraki posadziła  🤦
u mnie dokładnie to samo 🙁
Dziś się wkurzyłam i  zażądałam zwrotu pieniędzy 🙁
Mam nadzieję,że nie będzie takiej ściemy jak z wysyłką.
[/quote] I u mnie dokładnie to samo. Czekam na łuskę słonecznika od miesiąca, miało być super pilnie, bo dla konia po ochwacie. Paczka kilka razy była już niby u kuriera, podawane numery przesyłki nijak nie pasują (na stronie kuriera okazuje się, że są za krótkie albo taka przesyłka nie istnieje), pani nie może odpowiedzieć na żadne pytanie, bo wszystko musi sprawdzić w systemie, obiecuje oddzwonić i oddzwania... po tygodniu, przez ten czas nie idzie się dodzwonić.
To mój pierwszy i ostatni kontakt z tą firmą - szkoda czasu. Zdecydowanie nie polecam.

Może ktoś polecić jakiś sklep gdzie można dostać łuskę słonecznika (może być na PW, żeby nie śmiecić w wątku)? Będę wdzięczna.
http://allegro.pl/luska-slonecznika-i3440159891.html    mam stad i nie miałam zadnych problemów.
agares, dzięki serdeczne!
ogromny + dla sklepu SKOCZEK! Wczoraj zamówiłam ok 13, a dzisiaj o 9 paczuszka już u mnie  😍
Rownież wielki plus dla sklepu SKOCZEK 🙂 dobre ceny, ekspres wysyłka i przemila właścicielka 🙂
Ogromny + dla sklepu equishop  🙂 Cudowna obsługa, problem z moim bankiem-  pieniądze przepadły mi z konta, do nich ani do pośrednika Dotplay nie dotarły. Obsługa sama załatwiła ten problem, expresowa wysyłka. 
Duży minus dla sklepu beckersport.pl. Realizacja Zamówienie wędzidła, które według opisu miało status dostępny trwa ponad miesiąc. Kontakt mailowy bardzo słaby, odpowiedź dopiero na któregoś maila z rzędu, w którym było żądanie zwrotu wplaconej kwoty. Mail z błędną informacją o dacie wysyłki. Wysyłaka miała byc najpóźniej we wtorek 27.08, a wyszła ( według informacji automatycznej od kuriera) dopiero dziś. Takze nie polecam, a już na pewno odradzam płatność przelewem. Szkoda bo asortyment ciekawy.
I dostawa przyszła- tylko z jakimiś rzeczami, których nie zamawiałam. Ciekawe jakie jeszcze niespodzianki mnie czekają.
Mega plus dla konik.com.pl , Towar z terminem realizacji 3 dni wysłali od ręki  :kwiatek:
Dava   kiss kiss bang bang
31 sierpnia 2013 20:02
Czy jest jakiś sklep internetowy w PL który ma CAŁY (na zamówienie też) asortyment firmy JACSON?
Byłabym mega wdzięczna za info  :kwiatek:
Ogromny PLUS dla sklepu dobry-kon.pl
Rano zamawiałam, po południu wysłana paczka a następnego dnia rano u mnie w domku 🙂
A ja muszę bardzo pochwalić Bergo 😀
Ekspresowa wysyłka i bardzo miła, sprawna obsługa.
Polecam!

Zamawiałam również z Dobrego Konia, animalii, pasi-konika, gnl i te sklepy również mogę polecić bo nigdy nie miałam żadnego problemu, zawsze sprawna wysyłka i dobry kontakt 😉
To podsklep Animalii, więc myślę, że można spokojnie kupować 😉


Złożyłam w sklepie http://br-konie.pl/ zamówienie, lecz przed wysłaniem przelewu prosiłam o potwierdzenie czy rzeczy będą dostępne. Do dziś odpowiedzi nie ma, chyba mnie olali...
xxagaxx to nie tylko Ciebie, bo ja pisałam do nich jakieś 2 tyg temu o wymiary czapraka i też nie dostałam odpowiedzi..
sei   . let's grow old together & die at the same time .
03 września 2013 06:19
rzeczy BR można też próbować zamawiać przez horse-trade'a lub GNL. nawet jeśli czegoś nie ma na stronie to podać numer katalogowy itp. 😉
sei, dzięki za informacje!!
Ja również odradzam i przestrzegam przed sklepem Atos. Czekam na wysłodki i łuskę od połowy lipca. Totalna porażka a kłamstwa Pani Moniki mnie już tak denerwują, że już przestałam do Niej dzwonić bo mam serdecznie dość. Nikomu nie polecam tego sklepu! Za to jestem bardzo zadowolona z Bewetu - szybka przesyłka i do tego dostałam pasze gratis. Bewet jak najbardziej na plus🙂
zastanawia mnie jedno...
sklep Atos ma już od bardzo dawna strasznie negatywną opinię (chyba najgorzej oceniany sklep "końsko-paszowy"😉. Po jaką ciężką cholewkę na właśne życzenie psujecie sobie nerwy i cokolwiek tam zamawiacie? nie mają nic wyjątkowego, czego nie można dostać np na Animalii (która jest chyba najlepszym sklepem na równi z GNL z którym miałam kontakt) albo na allegro. więc po co tam zamawiać?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
04 września 2013 11:04
Zagapiłam się 😉

Plus dla traken.com.pl sklep jeszcze nie miał strony internetowej, a zamówienie było zrealizowane błyskawicznie i jeszcze gratis dostałam wypasiony kubek  😁
+ dla http://www.horsefeed.pl/, zawsze ekspresowa wysyłka 🙂
oczywiscie ogromny minus dla sklepu atos. gdybym wczesniej przeczyala na jego temat opinie nigdy nic bym tam nic nie kupila. po tym co przeczytalam standard-zwodzenie @ odrzucanie polaczen sprawdzanie dostepnosci w systemie, wysylka po weekendzie etc. a zamowienia jak nie bylo tak nie ma. szkoda ze nie kazdy ma do tego wglad lub poprostu sie tym nie interesuje. kazdy odpuszcza bo nie chce za ''pare groszy'' robic sobie problemu.ciekawa jestem tylko ile jest osob ktore zostaly oszukane i nie mowia o tym bo zwyczajnie tu nie zagladaja. jeszcze raz odrazdzam wszystkim czytajacym te forum zakupy w tym sklepie. strata czasu nerowo i pieniedzy.
To co ta Pani Moniczka ze sklepu Atos wyrabia to jest poprostu oszustwo i naciąganie ludzi. Jesli nie odda kasy i nie zmieni swojego postępowania wobec klientów to chyba założe jej ANTY KONTO NA FACEBOOKU aby wszyscy sie dowiedzieli co z niej za "Przedsiębiorca Roku". Voltowicze, a moze zrobimy pozew zbiorowy???? Jest bardzo dużo osób poszkodowanych!
A teraz krótka charakterystyka Pani Moniczki, która postępuje według prostego szablonu:
1. Składasz zamówienie- wpłacasz kase i nie widzisz ani pieniędzy, ani towaru
2. Dzwonisz- nie odbiera, a jak odbierze to mówi, że odddzwoni później, bo musi sprawdzic w systemie- nie oddzwania, najczęściej odrzuca połączenia
3. Jak juz się dodzwonisz, co baaardzo rzadko się zdaża to mówi, że towar będzie po weekendzie (tylko po którym ja się pytam????)
4. Czyta od deski do deski ten temat na re-volcie, takze pewnie dostanę pogróżki, jak każdy, który źle się o niej wypowiada
Niech się strzeże kto może!!!! Takich oszukanych są setki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
+ dla Yard-equites

Co do sklepu atos u mnie po ponad miesiącu takiego zwodzenia przez Panią Monike wystarczył telefon mojego znajomego z wiadomością ze oddaje sprawę do sadu i nagle po dwóch dniach towar zjawił sie pod moimi drzwiami 😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
05 września 2013 10:18
+ dla Yard Equites
Co do sklepu atos u mnie po ponad miesiącu takiego zwodzenia przez Panią Monike wystarczył telefon mojego znajomego z wiadomością ze oddaje sprawę do sadu i nagle po dwóch dniach towar zjawił sie pod moimi drzwiami 😉



To ja jednak wolę sklepy gdzie nie muszę walczyć o coś za co zapłaciłam  😁 Po poczytaniu opinii o Atosie czy Okserze żadna promocja u nich mnie nie rusza. Pomimo że z okserem nigdy nie miałam problemów, w atosie tylko minimalne opóźnienia.
Szkoda czasu i nerwów na szarpanie się, jak są sklepy które robią na prawdę wszystko co jest możliwe żeby towar doszedł w wyznaczonym terminie lub nawet wcześniej.
plusy dla:
animavet
horsefeed

- błyskawiczna wysyłka i info o statusie zamówienia.
+ dla equishop, błyskawiczna wysyłka i super kontakt.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się