TRANSPORT- szukam, oferuje

Halo, halo? Czy jedzie ktos do dr Golonki w najblizszym czasie? Potrzebuje zawiezc w miare pilnie konia z Warszawy do Gliwic.
Interesujaco to wszystko co piszecie🙂 Zastanawiam sie jak niby dostalem kase za przewoz konia z gory za caly kurs? Otóz dostalem polowe kasy za dowiezienie 2 koni, niestety, fakt, ze nawalilem z powrotem. Wiec kasa byla wzieta za polowe kursu. Zdeklarowalem sie, zeby byc fair na zwrot tej kasy pomimo wykonanej polowy kursu. Jezeli nie wiecie jak bylo dokladnie tylko gdzies cos uslyszeliscie to zamiast wypisywac bzdury zastanowcie sie troche nad tym co piszecie. troche nie na miejscu jest oceniac kogos jesli sie nie wie jak bylo rzeczywiscie.
Kociara, ty tez swieta nie jestes. Przed kazdym umowionym transportem bylem min 30 min przed czasem i zawsze byla obsówa bo ciagle czegos zapomnialas. Pozatym mowiac, ze konie wchodza do samochodu i przyczepy nie sadzilem, ze beda ladowane 45 min lub dluzej przy pomocy 2 lonzy i bata, sa ciekawsze sposoby ladowania koni i mniej dla nich stresujace🙂
Pozatym, z tego co wiem kilku kolegow z branzy nie wozi Ci juz koni bo wiedza jak jest🙂



Ciężko to zrozumieć, ale chyba sens wychwyciłem. Po kolei:

Zdeklarowalem sie, zeby byc fair na zwrot tej kasy pomimo wykonanej polowy kursu.


I co, zwróciłeś? bo jeśli nie, to własnie się przyznałeś, że jesteś winien klientce pieniądze.

I
Otóz dostalem polowe kasy za dowiezienie 2 koni, niestety, fakt, ze nawalilem z powrotem.


A co się stało, że nawaliłeś? Był pożar, ratowałeś komuś życie i nie było zasięgu, żeby zadzwonić? Czy też po prostu podłapałeś lepszą fuchę? Bo właśnie się przyznałeś, że umówiłeś się z klientką na dostarczenie usługi i jej nie dostarczyłeś. Z punktu widzenia klientki wygląda to tak, że miała prawo oczekiwać, że się wywiążesz. Ponieważ tego nie zrobiłeś, mogła ponieść dodatkowe koszty, na przykład pilnie skorzystać z jakiejś droższej usługi, czy przetrzymać konia dłużej w pensjonacie, czy wreszcie sama musiała gdzieś przenocować. Jeśli tak rzeczywiście było, to jesteś jej winien te pieniądze i ona ma prawo ich dochodzić.

Kociara, ty tez swieta nie jestes.


Kwestie świętości poszczególnych forumowiczów nie mają tu nic do rzeczy i proponuję je rozstrzygać w innych miejscach. Może episkopat będzie odpowiedni?

PS. Wcześniej pisałem, że spraw nie znam a Twoją wypowiedź ciężko było zrozumieć. Jeśli zatem ja coś źle zrozumiałem i wszyscy tu kłamią, to oczywiście śpij spokojnie. W takim przypadku  nikt na pewno niczego nie będzie dochodził.
Jedzie ktoś na trasie wrocław-trójmiasto w połowie sierpnia?
Szukam transportu w terminie od 16.08 dla klaczy, stoi pod Wrocławiem, ma pojechać do Tczewa.
Pozatym mowiac, ze konie wchodza do samochodu i przyczepy nie sadzilem, ze beda ladowane 45 min lub dluzej przy pomocy 2 lonzy i bata, sa ciekawsze sposoby ladowania koni i mniej dla nich stresujace🙂
Pozatym, z tego co wiem kilku kolegow z branzy nie wozi Ci juz koni bo wiedza jak jest🙂


Ja tylko tak wtrącę że przewoźnik sprawuje pieczę nad transportem od opuszczenia trapu na dzień dobry do rozładunku.... jak znasz sposoby załadunku bezstresowe to powinno się Rafale służyć pomocą a nie jeszcze wytykać komuś że ładować nie umie, szkoda koni sprzętu i nerwów.....

Taka moja dygresja mała bo nie mogłem się powstrzymać



Z takich spraw bardziej konkretnych

10-18.08 wolne na trasie Finlandia- Polska

20-28.08 Polska-Norwegia-Polska

klienci chętnie podzielą się kosztami 🙂
[s] 😕 nadal szukam...


Ponawiam swoje zapytanie:

Szukam transportu na trasie Kraków - Warszawa. Chętnie do współtransportu...  🏇

Termin do ustalenia - najchętniej początek sierpnia.

Konik (właściwie kuc) - szt. 1.
[/s]

NIEAKTUALNE!  🤣
Szukam transportu z Poznania na JMPA dla klaczy, może ktoś z Poznania lub przejeżdżający przez niego ma miejsce w przyczepie?
nieakt.
vayra   Life is life
29 lipca 2013 05:32
Szukam kogoś kto jedzie do torunia 9go sierpnia na JMPA, chciałabym pojechac z swoją, ale na jednego konia sie nie oplaca

Wczoraj sie dowiedzialam, ze mam mozliwosc zaltawienia transportu koniowozem za 1200 zloty, ja jade z jednym koniem, mozliwe tez jest dodanie konia na trasie WARSZAWA-TORUN
Szukam transportu na koniec września/początek października dla:
1) klaczy KOŁOBRZEG-WARSZAWA
2) ogierka 16 miesięcy KOŁOBRZEG-WROCŁAW (OBORNIKI ŚLĄSKIE)

Dokładne daty do dogadania, jestem otwarta. 😉
szukam transportu łączonego  21 lub 22 sierpnia na trasie woj. pomorskie - Warszawa, chętnie podzielę się z kimś kosztami
Czy ktoś jedzie w nie długim czasie, z wolnym jednym miejscem, na trasie Legnica - Gliwice  :kwiatek:
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
03 sierpnia 2013 20:03
szukam transportu dla jednego konia na jmpa . Z Grudziądza albo moze ktos przejezdza przez Grudziądz i moglby zabrac?
delta   Truth begins in lies.
04 sierpnia 2013 11:12
Szukam transportu dla 1-2 koni (drugi najprawdopodobniej dojedzie dopiero później) w okolicach września (końcówka sierpnia tez może być) - trasa Chrzanów > Wojsławice (Nasza Szkapa).
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
08 sierpnia 2013 14:56
[s]szukam transportu na te sobotę 10.08.2013 na zawody dla 1-2 koni z stanisławów/mariew trasa na leszno sochaczew na  zawody na legię (w warszawie)trasa z końmi 15km w jedna stronę więc dobrze by było jakby koszt nie przekroczył 300zł.

proszę o kontakt na numer 514 837 846[/s]

nieaktualne
diabeli   Jak idziesz na szczyt to nigdy nie jest z górki!
08 sierpnia 2013 15:22
[s]PILNIE!!
Szukam  konia do przyczepy na podróż Pomorze(najlepiej 3miasto)-Poznań (lub okolice)
[/s]
czy ktoś może wybiera się na zawody do Barzkowic ? szukam osób chętnych do transportu i podzielenia się kosztami 🙂
[s]Czy ktoś może wybiera się do Warki w najbliższy weekend 17-18 sierpnia? na jeden lub dwa dni.. chętnie podzielę się kosztami transportu. [/s]
[s]Jedzie transport
Kraków-> Warszawa w środę 14.08
Warszawa -> Kraków w najbliższy weekend, do uzgodnienia
Przyczepa dwukonna, OKAZYJNIE można skorzystać !!![/s]
Witam
21-22 .08. mam 2 wolne miejsca w koniowozie  Warszawa- pomorze 508558022
31.08 wolen 2 miejsca w koniowozie w okolice Warszawa- Trójmiasto
30.08 2 wolne miejsca w koniowozie Warszawa- Poznań -Nowy Tomyśl
23-29. 08 Wolne 2 miejsca Warszawa- Holandii i 1 miejsce powrót
Oferuję 1 wolne miejsce w koniowozie w sobotę 31.08.2013 na trasie Łomianki - Żielonki k. Babic Starych ( i z powrotem)  na zawody Kampinoskie Spotkania Jeździeckie. Zainteresowanych proszę o kontakt na PW.
Wolne miejsce w transporcie na szkoleniowe pakury w sobotę 31.08 z Warszawy do Warki i z powrotem.
Wolne miejsce dla jednego konia w przyczepie na trasie Chełm/Lublin-Warszawa.Transport przewidziany jest na piątek.Wszelkie info pod nr tel. 602 338 777.
WARSZAWA-HANOWER 2 wolne, HANOWER - NIDZICA- WARSZAWA 1 miejsce wolne termin do ustalenia wrzesień
mamuteq   .:Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem... :.
28 sierpnia 2013 21:13
jedno wolne miejsce w przyczepie transport na trasie POZNAN - WAWA badz POZNAN KIELCE badz POZNAN KRAKOW (do dogadania ja moge jechac wszystkimi wytyczonymi wyzej trasami),  cena po kosztach paliwa. Osoby zainteresowane prosze o kontakt na priv. Planowy termin przewozu koniec wrzesnia/ pazdziernik.

Wolne miejsce w koniowozie na trasie Warszawa - Berlin i dwa wolne miejsca na trasie Berlin - Poznań - Warszawa
Termin 15-17 Wrzesień.
Poszukuje transportu dla jednego konia w dniu 21 wrzesnia z Leśniakowizny (kj humorek) do Truskawia (Sawanka). Przylacze sie badz wypozycze przyczepe jednokonna.
chętnie podczepię się pod Transport z Kazimierzy Wielkiej (Nasza Szkapa) do okolic Łodzi,
bądz szukam dobrej duszyczki, która pojechałaby z nami i nie zostawiła wielkiej, ziejącej pustką dziury w portfelu 😉
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
16 września 2013 10:12
Poszukuje transportu dla jednego konia w dniu 21 wrzesnia z Leśniakowizny (kj humorek) do Truskawia (Sawanka). Przylacze sie badz wypozycze przyczepe jednokonna.


a Sawanka to nie przypadkiem 28-29? Jadę w tym samym kierunku z Poręb Starych ale 28.09- wysyłam pw.
Adaaa   Me gusta el caballo, me gustas tu!
16 września 2013 11:29
Szukam transportu dla kuca na trasie RYBNIK-OLSZTYN lub na trasie pośredniej.  Termin- koniec września. Wybiera się ktoś może? 🙂
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
16 września 2013 19:24
bjooork, 21 w Sawance jest odznaka 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się