moda, ciuchy etc...

http://www.topsecret.pl/spodnica-damska-bawelniana-spodnica-dluga---ssd0594-top-secret,22825,171,pl-PL.html#color=KOLOR_122

Dzisiaj jeszcze w topsecret 25% rabatu na hasło GR25JZ13
Kajula wielkie dzięki  🙇
Ja wczoraj korzystając z tego rabatu kupiłam sukienkę w Top Secret  🙂
Konstancja!!! No i po co pokazujesz? No po co?!  🤦 Teraz musze jej poszukac i tez kupic...  😵


😁 😁 😁 😍
Zamiast jednej spódnicy zamówiłam 2 i jeszcze płaszczyk. Zbankrutowałam  😵
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 października 2013 14:59
przepadłam  😵

topsecret ma normalną rozmiarówkę czy zaniżoną/zawyżoną ?
Jeśli chodzi o buty to zamawiam rozmiar większy niż mam bo jest zaniżony 🙂 A co do ubrań zamawiałam pierwszy raz więc się nie wypowiem.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 października 2013 15:12
Wybrałam dwa swetry i koszulę, a upatrzyłam jeszcze mnóstwo rzeczy  😵
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 października 2013 15:13
brać czy nie brać?
[img]#KOLOR_127[/img]
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 października 2013 15:20
Strzyga. bardziej mi się czarna podoba, ale ładna 🙂

Ja zamówiłam to:

[img]#KOLOR_122[/img]
[img]#KOLOR_138[/img]
[img]#KOLOR_5[/img]

Muszę podrasować trochę garderobę, bo dresowe bluzy nie nadają się do pracy w urzędzie🙄
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 października 2013 15:26
safie, ta czarna właśnie tak średnio do pracy, tutaj narzucę sweterek/żakiecik i hula.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 października 2013 15:30
Strzyga, jestem wielbicielką czerni - wszystko podoba mi się w tym kolorze bardziej  😁  Ale bluzka fajna- bierz zwłaszcza za taką cenę 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 października 2013 15:31
Wzięłam już byłam 😀 Bo ostatnio rzeczywiście kupowałam sobie bardziej codzienne ciuchy... ale żeby nie było mi smutno, wzięłam też kamizelkę z kapturem :P
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 października 2013 15:33
Na stażu mogłam latać w jeansach, trampkach i koszulce, ale teraz już niestety  🙄 upatrzyłam jeszcze kilka rzeczy: żakiet, sukienkę i kilka bluzek, ale poczekam na następną promocję :p
Kajula cieszę się, że się podoba  :kwiatek:
Strzyga przymierzałam tą bluzkę, jest super  😉
safie rozmiarówka jest raczej standardowa.
czy ktoś wie gdzie można kupić w PL taką kurtkę?
pucus27 mam niemalże identyczną tylko, że bez kaptura i kupioną w Tchibo 😉
Ja dzisiaj zdecydowałam się na to :

http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/płaszcze/kurtka-puchowa-anorak-średniej-długości-c269183p1324421.html


Kurtkę polecam - cieplutka, bardzo ładnie skrojona i bardzo ale to bardzo się sobie w niej podobam   🤣

ps. nie wiem co z tym linkiem się dzieje  😡
Ujdzie na część oficjalną studniówki?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 października 2013 09:39
Sisisa, moim zdaniem nie, ale to Twoja studniówka 😉 (studniówka ma jakieś części??)


Jak się cieszę, że studniówkę miałam w czasach kiedy zakładało się na nią długie suknie  😁


Jak się cieszę, że studniówkę miałam w czasach kiedy zakładało się na nią długie suknie  😁


Tez sie z tego bardzo ciesze 🙂 Dlugie suknie balowe mialy swoj urok 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 października 2013 11:50
A to teraz się nie zakłada? Ja idę w długiej, do samej ziemi i połowa dziewczyn z mojej klasy też...
A to teraz się nie zakłada? Ja idę w długiej, do samej ziemi i połowa dziewczyn z mojej klasy też...

Z tego co zauważyłam niestety już się odchodzi od długich sukni. Bardzo lubię oglądać zdjęcia ze studniówek, jak tylko przychodzi okres studniówkowy to przeglądam zdjęcia i coraz częściej widzę same krótkie sukienki 🙁

PIerwszy lepszy przykład:

Z serii KTOKOLWIEK WIDZIAŁ KTOKOLWIEK WIE gdzie kupię taką spódnicę? Szukałam na kilku stronach ( TopSecret, allegro, tablicy, H&M i w centrum handlowym) ale niczego nie znalazłam.

Facella   Dawna re-volto wróć!
14 października 2013 12:17
Kajula, w zeszłym roku na szkolnej studniówce kilka dziewczyn było w długich sukniach. W tym roku chyba będzie ich więcej  😁 W styczniu podzielę się zdjęciami, obiecuję.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 października 2013 12:20
Kajula, poczułam się staro przez to zdjęcie- niektóre nie podciągają spódnic, żeby podwiązkę pokazać  🤔

U mnie w klasie tylko jedna koleżanka miała krótką sukienkę

safie, DOKLANIE! To jest przerażające! 🙁


Dziewczyny, doradzcie... Która lepsza?



czy ta?

safie, hehe, tak ogólnie to nie biorę udziału w studniówce, idę popatrzeć tylko na poloneza + na fotki z klasą, więc przydałoby się mieć jakąś sukienkę, chociaż najchętniej poszłabym w rurkach i t-shircie :P.
W żadne podwiązki i tym podobne zwyczaje nie zamierzam się bawić.

Nie chcę więc wydać na tą sukienkę więcej niż 100 zeta, bo i tak założę ją tylko raz na parę minut 🙂. A ta wydawała mi się ok.
A może coś długi tył krótki przód? Czy też nie wypada?

Nie znam się na tym :O.
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 października 2013 12:54
sisisa, kiedy masz studniówkę? Jeszcze sporo czasu, nie ma się co spieszyć. Ja trafiłam sukienkę za 60zł na wyprzedaży w H&M (pierwotnie kosztowała 200) - no to kupiłam, taniej bym nie znalazła. Ta, którą wstawiłaś, mi się nie podoba. Poczekałabym na Twoim miejscu na jakieś wyprzedaże, czy nawet zaryzykowała z kupieniem sukienki po Sylwestrze.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 października 2013 12:57
Sisisa, ale to Twoja impreza. Ja bym nie poszła w tej sukience na studniówkę, ale to Tobie się ma podobać. A może jakaś elegancka bluzka i spódnica?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się